ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs FORTO SIENA (78:105)"AUKSO+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 vasario 17 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Forto Siena" "Energijos Sistemų Servisui" pasirodė per aukšta

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Martynas Linkevičius
2008 vasario 17 d., Sekmadienis, 21:15 val., peržiūros: 6512
Šį sekmadienio vakarą "Aukso+" lygoje "Energijos Sistemų Servisas" savoje aikštėje priėmė "Forto Sienos" komandą. Svečiai viso susitikimo metu diktavo savo sąlygas aikštėje ir iškovojo lengvą devintąją pergalę rezultatu 78:105.

Lygesnė kova aikštėje vyko tik pirmąsias minutes. Pirmajam ketvirčiui įsibėgėjus "Forto Siena" spurtavo 14:3 ir taip išsiveržė į priekį. Po dešimties minučių svečiai pirmavo devyniais taškais – 18:27.

Antrajame kėlinyje "Forto Siena" ir toliau dominavo aikštėje bei didino pranašumą. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 31:47.

Po pertraukos aikštėje nieko naujo neįvyko. Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai surengė dar vieną spurtą 11:2 ir skirtumas jau tapo nepadorus. Vėliau žaidimas išsilygino ir "ESS" vyrai, netgi kiek aptirpdė savo taškų deficitą. Prieš paskutinį ketvirtį "Forto Siena" turėjo 22-jų taškų persvarą – 48:70.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas. Abiejų komandų krepšininkai žaidė su šypsenomis ir svečiai išlaikę solidžią persvarą šventė pergalę rezultatu 78:105.

"ESS" gretose 15 taškų pelnė Simas Skužinskas, 13 – Donatas Pugžlys (8 atk. k.), po 12 Marius Šumskis, Modestas Gailiūnas ir Arminas Šaulys.

"Forto Sienos" ekipoje išsiskyrė Martynas Linkevičius – 30 taškų, 13 atkovotų kamuolių. 23 taškus surinko Regimantas Ostreika (9 atk. k.), 15 – Mantas Ručinskas, 11 – Antanas Kemėšis.

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 8, svečiai po 9 balus.
"Energijos sistemų servisas" neatsilaikė prieš Pravieniškių "Fortūną" (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 19:22 val.)"Forto siena" lengvai įveikė "Energijos sistemų servisą" (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Energijos sistemų servisas" nepajėgė pasipriešinti "Lietuvos dujoms" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Topsport" kelyje pasitaikę "Energijos sistemų servisas" neišvengė pralaimėjimo (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:59 val.)Pirmoji "Energijos sistemų serviso" pergalė "Aukso+" lygoje (2008 sausio 24 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)"Forto Siena" tapo "Aukso+" lygos 3-iosios vietos laimėtoja! (2008 birželio 02 d., pirmadienis, 21:47 val.)Pusfinalį "Forto siena" pradėjo pergale (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Energijos Sistemų Servisas" nesugebėjo sustabdyti "BMS" puolimo mašinos (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:46 val.)Lengva "Forto sienos " pergalė (2008 balandžio 18 d., penktadienis, 20:19 val.)Atkrintamasias varžybas "Forto siena" pradėjo pergale (2008 balandžio 15 d., antradienis, 21:12 val.)