SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS vs LVA - LVV PREPARATŲ INSPEKTORIAI (69:83)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 28 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, Čepinskio g.7

"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" nesugebėjo pateikti sensacijos

"Ąžuolas" vėl nesustabdomas po krepšiais
2007 sausio 28 d., Sekmadienis, 22:47 val., peržiūros: 2820
Šį sekmadienio vakarą "Įmonių" lygos B pogrupyje nestokojanti vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" ekipa savoje aikštėje priėmė "LVA – LVV Preaparatų Inspektorius". Suvalkiečiai tris kėlinius sugebėjo kautis kaip lygus su lygiais, visgi paskutiniajame ketvirtyje šeimininkams pritrūko jėgų bei sėkmės ir inspektoriai iškovojo pergalę rezultatu 69:83.

Susitikimas prasidėjo abiejų ekipų netaikliais metimais bei klaidomis. Svečiai pirmuosius taškus pelnė tik ketvirtąją pirmojo kėlinuko minutę. Komandoms pradėjus rinkti taškus vyravo atkaklus, greitas žaidimas. Kova vyko taškas į tašką ir po pirmųjų dešimties minučių
"LVA – LVV Preaparatų Inspektoriai" turėjo dviejų taškų pranašumą – 12:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje savo sąlygas aikštėje diktavo inspektoriai, kurie pamažu krovėsi pranašumą. Visgi suvalkiečiai susikaupė ir, pagrinde, Povilo Čižausko bei Deimanto Roveršteino pastangų dėka sugebėjo panaikinti savo taškų deficitą. Svečiai suskubo prašyti minutės pertraukėlės, po kurios iniciatyvos į savo rankas ėmėsi Tomas Rėkstys pelnęs 7 "sausus" taškus, taip vėl išvesdamas savo ekipą į priekį. "SŽI" gretose ir toliau žibėjo Deimantas Roveršteinas, vien per antrąjį kėlinuką pelnęs 15 taškų, jo pastangų dėka suvalkiečiai ir antrą kartą išlygino rezultatą. Pirmieji du kėliniai baigėsi esant lygiam rezultatui – 36:36.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo Povilo Čižausko dvitaškiu po ilgos pertraukos išvedusiu šeimininkų komandą į priekį. Ir toliau vaizdas aikštėje nesikeitė, vyravo greitas krepšinis bei arši, lygi kova. Ir per šį kėlinį nei vienai ekipai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros. Paskutiniąją ketvirčio sekundę Dariaus Baniulaičio pataikytas tritaškis sumažino suvalkiečių atsilikimą iki minimumo – 58:59.

Ketvirtajame kėlinyje
"LVA – LVV Preaparatų Inspektoriai" pamažu ėmė dominuoti aikštėje ir tolti nuo varžovų. Pagrindinis svečių ginklas buvo aštrūs prasiveržimai arba įkirtimai į baudos aikštelę ir po to pelnomi du taškai. Šeimininkai atodė kiek pavargę ir nebesugaudydavo daugiau jėgų išsaugojusių varžovų. Skirtumas vis augo ir inspektoriai šventė pergalę rezultatu 69:83.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Giedrius Babrauskas teigė, kad pergalė buvo labai reikalinga, nes ji pagaliau užtikrino komandos patekimą į atkrintamąsias varžybas. "Pirmus tris kėlinius įgyti persvaros nepavyko, nes priešininkai pataikė nesąmoningus metimus, nors šiaip matės kad jie yra visa galva silpnesni" kalbėjo treneris.

"SŽI" gretose rezultatyviausias buvo Deimantas Roveršteinas pelnęs 22 taškus. Dvigubą dublį atliko Povilas Čižauskas – 21 taškas, 11 atkovotų kamuolių. 11 taškų įmetė Žilvinas Šalnaitis.

Pagrindinis
"LVA – LVV Preaparatų Inspektorių" pergalės kalvis buvo Tomas Rėkstys pelnęs 30 taškų. Kaip ir dažniausiai dvigubą dublį atliko Donatas Petrauskas – 14 taškų bei tiek pat atkovotų kamuolių. 19 taškų savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Marius Petrauskas, 12 – Vaidas Babrauskas.

Tiek "SŽI", tiek ir
"LVA – LVV Preaparatų Inspektoriai" dvikvos teisėjams Mantui Butvilui bei Pauliui Klimavičiui skyrė po 8 balus.
"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė minimalią pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 19:02 val.)Netikėta "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalė prieš "Araušą" (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 22:10 val.)Nepavykęs "Suvalkijos želdinimo idėjų" revanšas (2006 gruodžio 29 d., penktadienis, 17:34 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė pergalę prieš "IV Internetas visiems" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalę (2006 lapkričio 25 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)„Suvalkijos Želdinimo idėjos“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:54 val.)"Elektromontuotojas" be vargo įveikė "Suvalkijos želdinimo idėjų" komandą (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:55 val.)