STATYBŲ OBJEKTAI vs MIKROVISATA (57:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 13 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Statybų Objektus"

2008 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:34 val., peržiūros: 4542
Šį vakarą "Įmonių" lygoje sužaistos dar vienerios antro etapo varžybos. Jose susitiko "Statybų Objektai" ir "Mikrovisata". Pergalę po nesunkios kovos pasiekė "Mikrovisatos" komandos vyrai.

Pirmieji taškus kėlinyje pelnė šeimininkai. Svečiai nenuleido rankų ir atsakė tuo pačiu bei įgijo net kelių taškų persvarą. Toliau kėlinyje svečiai pradėjo krautis ir solidesnį taškų kraitį. Šeimininkai nespėjo pagal "Mikrovisatos" komandos vyrų žaidimą ir po pirmo kėlinio turėjo 9 taškų deficitą (8:17).

Antrame kėlinyje niekas nepasikeitė. Svečiai ir toliau sėkmingai atakavo bei neblogai gindamiesi didino savo persvarą iki pat kėlinio galo. Šeimininkai per šį kėlinį padarė 6 klaidas. Netaiklūs metimai jiems trukdė pasivyti ir neleisti nutolti varžovams. Prieš ilgąją pertrauką svečiai jau turėjo 15 taškų persvarą 21:36 (13:19).

Po pertraukos "Statybų Objektai" į aikštelę įbėgo nusiteikę sumažinti turėtą deficitą. Kelios sėkmingiau sužaistos atkarpos ir šeimininkai šiame kėlinyje pradėjo atsigauti. Jie nebeleido padidinti persvaros ,o vėliau ją net keliais taškais sumažino.Rezultatas po trečio kėlinio 37:48 (16:12).

Ketvirtame ketvirtyje svečiai suaktyvėjo ir pradžioje laimėjo atkarpą 3:10. Ta atkarpa padėjo galutinį tašką varžybose, nes kėlinio viduryje persvara jau siekė 18 taškų. Toliau kėlinuke "Statybų Objektai" aplygino žaidimą , bet taškų skirtumo nesugebėjo sumažinti. Galutinis varžybų rezultatas buvo 57:73 (20:25).Tai pirmoji "Mikrovisata" komandos pergalė šiais metais.

Teisėjų darbas buvo įvertintas 9 ir 7 balais.
"Makroflex" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:38 val.)"Hansabankas" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:18 val.)"Arauša" sutrypė "Statybų objektus" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:12 val.)"Kauno Švara & KRG" sumalė į miltus "Statybų objektus" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 22:02 val.)"Mikrovisata" namuose sutriuškino "Statybų objektus" (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 20:46 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Ekotermijos Servisas" komandą (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 21:00 val.)"Agava" nesunkiai susitvarkė su "Statybų Objektais" (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 18:48 val.)"Mikrovisata" toliau grimzta į lentelės dugną (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Mikrovisata" žygiuoja be pralaimėjimų (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:29 val.)Sėkmingas "Omega" startas "Įmonių" lygoje (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:15 val.)