HELVINA vs PROJEKTŲ GAMA (53:65)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 13 d., Antradienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

„Projektų gama“ žengia be pralaimėjimų

Su kamuoliu vienas iš nugalėtojų lyderių
2007 vasario 13 d., Antradienis, 20:40 val., peržiūros: 3379

Antrąją pergalę antrame KKL „Įmonių“ lygos ture iškovojo „Projektų gamos“ krepšininkai, išvykoje 65:53 (15:16, 18:12, 16:13, 16:12) įveikę vietos „Helviną“.

Nerijus Zikas buvo pagrindinis “Projektų gamos” pergalės kalvis. Krepšininkas viso surinko 32 taškus (4/2 baudų, 14/9 dvitaškių, 7/4 tritaškių), po krepšiais sugriebė 3 kamuolius, po kartą tiksliai asistavo komandos draugui, blokavo metimą bei perėmė kamuolį (25 naudingumo balai).

Zikas vien per pirmąją rungtynių atkarpą surinko 12 taškų iš 15 ir vien jo dėka “Projektų gama” po pirmųjų 10 minučių turėjo vos 1 taško deficitą (15:16).

Antrame ketvirtyje po sėkmingos atkarpos (7:0) “Projektų gama” persvėrė rezultatą (22:16) ir persvėrė rungtynių svarstykles sau palankia linkme. Rungtynėms įpusėjus “Projektų gama” vis dar tebepirmavo (33:28).

Po didžiosios rungtynių pertraukos “Helvinai” buvo pavykę išlyginti rezultatą (41:41), tačiau tuomet “Projektų gama” vėl spurtavo ir įgijo 6 taškų persvarą (47:41).

Paskutinėje atkarpoje “Helvina” savo varžovų nepaleido apie 7 minutes. Tačiau likusios trys minutės buvo nesėkmingos ir netrukus varžovai vėl atitrūko.

Vyriausiasis nugalėtojų treneris Dainius Čepulis po pergalės gyrė varžovus bei savo auklėtinius.

“Jei jau laimėjome, tai sužaidėme gerai, – kalbėjo strategas. – Aišku, buvo nemažai chaoso, bet pergalę pasiekti pavyko. Pagarba priešininkams – jie žaidė gerai”.

Tuo tarpu jo kolega iš priešininkų stovyklos Ardas Zinkus tvirtino savo auklėtiniams priekaištų neturįs.

“Žaidėme pagal galimybes. Varžovai buvo tiek stipresni, tiek jaunesni”.

Šį kartą rungtynėms teisėjavę arbitrai aukščiausiais balais vertinti nebuvo. Dainius Čepulis arbitrų darbo apskritai nevertino, o Ardas Zinkus teisėjams skyrė po 6 balus.

Nugalėtojams Nerijus Zikas pelnė 32 taškus, Vygintas Grinis 14, Dainius Čepulis – 11.

“Helvinos” ekipoje išsiskyrė Andrius Savickas, surinkęs 17 taškų, po krepšiais sugriebęs 7 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus kamuolį perėmęs. Rytis Mickūnas įmetė 13, Ardas Zinkus – 11 taškų.

„Puskarininkių mokykla“ pralaimėjo per 3 minutes (2007 sausio 16 d., antradienis, 21:36 val.)"Projektų gamos" įtikinama penktoji pergalė (2007 sausio 04 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)"Projektų gamą" nuo pusfinalio skiria viena pergalė (2007 kovo 13 d., antradienis, 22:18 val.)"Projektų gama" iškovojo pirmąją pergalę (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 23:37 val.)Įtikinama "Projektų gamos" pergalė (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:51 val.)"Projektų Gama" iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 30 d., antradienis, 22:26 val.)"Projektų gama" svečiuose nugalėjo "AKS - Nekturtą" (2007 sausio 17 d., trečiadienis, 21:29 val.)"Projektų gama" išplėšė pergalę prieš "Kauno energiją" (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 23:01 val.)Tris kėlinius atsilikinėjusi "Projektų Gama" išplėšė pergalę (2007 vasario 09 d., penktadienis, 22:36 val.)Permainingoje kovoje stipresnė buvo "Vaidotėno" ekipa (2006 lapkričio 21 d., antradienis, 20:41 val.)