ETERNIT vs BIRŠTONO "JAZZ & DIREMTA 2" (105:91)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 vasario 15 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ J.Ralio vidurinė mokykla, Žeimių g. 20, Jonava LT-55125

"Eternit" šventė pergalę prieš Birštono ekipą

2009 vasario 16 d., Pirmadienis, 00:05 val., peržiūros: 5049

Šiandien, vasario 15d., Jonavoje, įvyko dar vienerios "Aukso+" lygos varžybos, kuriose savo jėgas išbandė "Eternit" ir svečiai iš Birštono – "Jazz & Diremta – 2". Šeimininkai,kurie, jau po pirmojo kėlinio turėjo 23 taškų persvarą (35:12), sugebėjo ją išlaikyti iki pat pabaigos, nors ketvirtajame kėlinyje skirtumas ir buvo sumažėjęs tik iki 7. "Eternit" ekipa šventė perglaę 14 taškų skirtumu – 105:91.

Ko gero, jau pirmajame kėlinyje išsisprendė šių rungtynių likimas. "Etrenit" ekipa žaidė taip kaip norėjo, varžovams, net neleisdami pagalvoti, apie galimybę pelnyti taškus. Po šio ketvirčio, komandas skyrė net 23 taškai. 35:12.

Antrajame ketvirtyje Birštono ekipa atsigavo po "lengvo šoko" ir sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas. Į priekį juos vedė nuolatinis lyderis – A.Karbauskas, per šį kėlinį įmetęs 14 iš 27 komandos taškų. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkų persvarą sumažėjo iki 14 taškų. 53:39.

Antroji rungtynių pusė buvo kaip reta atkakli. Trečiajame kėlinyje komandos kovojo "taškas į tašką". Nei viena iš jų nesugebėjo įgyti didesnės persvaros, ar apskritai išsiveržti į priekį. Prieš paskutinįjį ketvirtį skirtumas tarp komandų pakito tik 1 tašku. Šeimininkai ir toliau pirmavo 79:66.

Paskutinysis ketvirtis, tarsi atkartojo prieš tai buvusio kėlinio scenarijų. Kova vėl buvo kaip reta atkakli. Nors svečių ekipa ir buvo sumažinusi skirtumą iki 7 taškų, tačiau "Eternit" nepasidavė ir vėl jį padidino iki 14. Daugiau ką nors alikti, Birštono ekipai tiesiog neužteko laiko. Rungtynės taip ir baigėsi. 105:91. 14 taškų skirtumu,pergalę šventė šeimininkai.

Po rungtynių komandų strategai abu kaip susitarę, teigė,kad skirtumas yra tikrai mažas ir buvo tikėtasi didesnio. Tik Birštono ekipos treneris sakė,kad yra "patenkintas" rezultatu, nes varžovai yra gerokai stipresni, tuo labiau,kad jo komandą šiandien sudarė tik 6 krepšininkai, o rungtynes jie baigė keturiese. "Eternit" treneris nebuvo patenkintas auklėtinių nusiteikimu ir tikėjosi tikrai didesnio skirtumo. Nuo didesnių komentarų strategai susilaikė.

Nugalėtojų gretose neabejotinai pastebimiausias buvo P.Parachomikas, atlikęs trigubą dublį – pelnęs 30 taškų, atkovojęs 16 kamuolių ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, taip pat 6 kartus privertęs varžovus prasižengti. 26 taškus ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo A.Zasas. 15 taškų (6/6 dvitaškių, 1/1 tritaškių) ir 6 atkovoti kamuoliai D.Paulausko sąskaitoje.

Birštono komandoje ,kaip visada, ryškus lyderis buvo A.Karbauskas, pelnęs 46 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus (55 naudingumo balai). 14 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai K.Aliukevičiaus sąskaitoje. Po 11 taškų pelnė K.Lipkevičius (7 atkovoti kamuoliai) ir D.Mockevičius.

"Eternit" iškovojo nesunkią pergalę (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:49 val.)"Eternit" namuose iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 21:43 val.)"Forto Siena" penketukas sugebėjo iškovoti pergalę Birštone (2009 vasario 10 d., antradienis, 23:26 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Birštono "Jazz & Diremta 2" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:10 val.)Įtikinama "Forto Sienos " pergalė Birštone (2008 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:46 val.)Tik paskutiniosiomis sekundėmis pergalę išlpėšė "Eternit" (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 21:37 val.)"Eternit" įrodė esą pranašesni už "Amafora" (2009 gegužės 16 d., šeštadienis, 20:02 val.)Įtikinama "Eternit" pergalė "amžino įšalo" salėje (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 23:13 val.)"Kauno autobusai" nepasigailėjo ir "Birštono Jazz - Diremta 2" ekipos (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:41 val.)Keturgubas A.Karbausko dublis neišgelbėjo Birštono ekipos nuo pralaimėjimo (2009 vasario 04 d., trečiadienis, 00:37 val.)