STATYBŲ VIZIJA & LVA vs ARV (91:71)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Statybų Vizija - LVA" nugalėjo "ARV" ekipą

Nacionalinio diktanto nominantas Donatas Petrauskas arba tiesiog Doncė Kebabas :)
2009 vasario 25 d., Trečiadienis, 23:01 val., peržiūros: 4026
0

Šiandien (02.25), 19val. "LVA" sporto salėje įvyko "Aukso" lygos rungtynės tarp "Statybų Vizijos – LVA" (šeimininkai) bei "ARV"(svečiai) ekipų, pergalę iškovojo šeimininkų ekipa – 91:71.

Rungtynės prasidėjo gan lygia kova, tačiau neilgai trukus "Statybų Vizija – LVA" parodė kas čia šeimininkai. Kėliniui įpusėjus, svečiai vis dar laikėsi, tačiau kėlinuko gale šeiminikai spurtavo 10 : 3 ir susikrovė dviženklę persvarą jau pirmajame kėlinuke.

Antrojo kėlinuko pradžioje, "ARv" komandai buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 2 taškų, tačiau kaip parodė tolimesni įvykiai aikštelėje, tai buvo paskutinis kartas, kai komandas skyrė tik toks nedidelis vienos iš komandų pranašumas. Vėlgi "Statybų Vizija- LVA" netruko padidinti skirtumo jau iki 7 taškų bei išlaikė panašų rezultatą iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos. Komandom išėjus ilsėtis, rezultatas buvo 40 : 33 šeimininkų ekipos naudai.

Nors po ilgosios pertraukos "ARV" komanda dar priešinosi, tačiau atsarginių žaidėjų nebuvimas darė savo, žaidėjai truputį pavargo ir nebepajėgė išlaikyti sau įprasto,greito žaidimo tempo. Jau per pirmąsias tris minutes šeimininkai padidino savo persvarą iki 14 taškų bei sugebėjo išlaikyti panašų skirtumą ii kėlinio galo.

Ketvirtąjame kėlinuke, nemažinę savo žaidimo tempo, "Statybų Vizija – LVA" toliau sėkmingai didino savo taškų persvarą, priversdavo varžovus skubėti bei klysti. Nuovargis darė savo ir baigiantis kėlinukui, persvara siekė jau 20 taškų.

Tarp šeimininkų fantastiškai žaidė V.Lapėnas, pelnęs 27 taškus bei atkovojęs net 18 kamuolių. Tarp varžovų, tarsi Maiklas Džordanas žaidė V.Kasperaitis, kuris pelnė 29 taškus bei sugriebė 10 kamuolių.

Po varžybų svečių komanda buvo puikiai nusiteikusi, kaip pralaimėjimo priežastį nurodė vėluojančias algas bei žaidėjų nesusirinkimą. Taip pat vyrukai sakė, jog atėjo metas bent kartelį pajusti tą pralaimėjimo skonį. Tuo tarpu šeimininkų komandos treneris sakė, jog jo komanda buvo verta pergalės. Nors jau ketvirtą dieną iš eilės jie žaidė, tačiau vyrai puikiai fiziškai pasiruošę ir sugeba kovoti ne tik su priešininkais,bet ir su nuovargiu. "Statybų Vizijos – LVA" komandos pažiba Donatas Petrauskas pridūrė, jog ruošiasi dalyvauti "Kengūros" konkurse bei rašyti nacionalinį diktantą, todėl jam pritrūko laiko išbėgti į aikštelę.

"Statybų vizija - LVA" sėkmingai pradėjo II turą (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Statybų Vizija - LVA" be didesnių sunkumų įveikė "ICE" ekipą (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 20:30 val.)Nesunki "Statybų vizija - LVA" pergalė (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 17:12 val.)Sunki "Statybų vizija & LVA" pergalė (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:53 val.)Įtikinama "Statybų Vizija & LVA" pergalė namuose. (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Statybų vizija - LVA" neatsilaikė prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Statybų vizija & LVA" įveikė "BC Spurto" pasipriešinimą (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 20:30 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2008 gruodžio 28 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Statybų Vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 18:01 val.)"Statybų vizija LVA" palaužė 'Kėdainius" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:27 val.)