PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS vs KAUNO TILTAI (81:56)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 03 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Projektų Gama & Mobiringas" vienu žingsniu arčiau finalo

2008 balandžio 03 d., Ketvirtadienis, 21:30 val., peržiūros: 4859
Šiandien (04-03) Babtų gimnazijos sporto salėje įvyko pirmasis pusfinalio mačas tarp "Projektų Gama & Mobiringas" (šeimininkai) ir "Kauno Tiltai" ekipų. Iki trečio kėlinuko vyko įnirtinga kova. Komandas skirdavo vos keletas taškų , o persvara šokinėdavo tai į vieną, tai į kitą pusę. Bet trečiasis kėlinukas pakeitė visas rungtynes. Šeimininkai laimėję šį ketvirtį 18 taškų skirtumu susikrovė nemenką persvarą , kurios priešininkams panaikinti nepavyko.

Pirmas kėlinukas nustebino neeiliniu šeimininkų starto penketu. Abi komandos pradžioje žaidė atsipalaidavę, tai rodė klaidų skaičius. Ekipos žaidė panašiu stiliumi , todėl tai lėmė ir lygų rezultatą po pirmųjų dešimties minučių 10:10.

Antrame kėlinuke svečiai šiek tiek pabėgę į priekį privertė varžovus paprašyti pertraukėlės. Ši pertraukėlė jiems buvo naudinga, nes pavyko panaikinti šešių taškų deficitą ir susikrauti keturių taškų persvarą. Nieko nelaukęs "Kauno tiltų" treneris pakvietė komandą pasitarimui. Šį pertraukėlė atstatė pusiausvyrą tarp komandų. Rezultatas buvo 36:37 (22:23)

Trečias ketvirtis įrodė kas yra vertesni pergalės. Svečiai prametė visus penkis tolimus metimus ir iš žaidimo pelnė tik aštuonis taškus. Jų priešininkai atsakė dvidešimt devyniais taškais ir susikrovė 17 taškų persvarą. Rezultatas prieš lemiamą kėlinuką buvo 65:48 (29:11).

Ketvirtis kėlinys neparodė nei kovos, nei bandymo kovoti. Persvara pasiekė triuškinamą 25 taškų ribą. Galutinis rezultatas buvo 81:56 (16:8).

Po varžybų pakalbintas
"Projektų Gama & Mobiringas" treneris buvo patenkintas neeiliniu starto penketu, kuris lyg ir išmušė iš vėžiu priešininkus. Komandoje išskirtinių žaidėjų šiose rungtynėse treneris neišvydo. Teisėjų darbas buvo įvertintas ne balais ,o tiesiog žodžių: gerai.

"Kauno Tiltai" komandos treneris teigė , kad priešininkai buvo visa galva aukštesni ir vertesni pergalės. Teisėjams skyrė 8 balus.

Nugalėtojų komandoje naudingiausi šiose varžybose buvo T.Augutis 19 taškų ir N.Paulauskas 18 taškų.

Pralaimėjusios komandos lyderiu buvo M.Urbonavičius 17 taškų.
"Projektų gama & Mobiringas" pateko į pusfinalį (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Sunki "Projektų gama & Mobiringas" pergalė (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:40 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" parklubdė "KER" komandą (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:33 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" parklupdė "Kauno Tiltus" ir pateko į finalą (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Bero & SPSE" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Hansabankas" komandos (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:18 val.)"Projektų gama - Mobiringas" be vargo įveikė "Celsį" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 21:10 val.)"Įmonių" lygos nugalėtojai - "Projektų gama & Mobiringas" (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 15:20 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Inreal & Invalda" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)"Projektų gama & Mobiringas" įrodė savo pranašumą prieš "AKS Prosatas & Nekturas" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 23:30 val.)