KAUNAS vs KAUNO ARTMEDIA (64:65)Respublikos taurė » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2009 birželio 03 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Po įtemptų ir dramatiškų rungtynių pergalę šventė "Kauno Artmedia"

2009 birželio 03 d., Trečiadienis, 19:54 val., peržiūros: 3405

Šiandien (06.03) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Respublikos taurės Pusfinalis kuriame susitiko "Kaunas" (šeimininkai) ir "Kauno Artmedia" (svečiai). Pirmąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai kurie išsiveržė į priekį ir po truputi pradėjo tolti nuo savo varžovų, o po šio kėlinio sukaupė jau 12 taškų skirtumą. Antrasis kėlinys buvo banguotas ir nepastovus, spurtuodavo tai viena tai kita komanda bet visgi savo taškų kraitį dar padidino "Kauno Artmedia", pirmąją pusę laimėjusi 19 taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje iniciatyva perėmė aikštelės šeimininkai, kuriem per šį kėlinį varžovus pavyko prisivyti iki 8 taškų. Ketvirtasis ketvirtis ir vėl sėkmingesnis buvo "Kauno" ekipai kuri visą kėlinį po truputi artėjo prie varžovų, tačiau kėlinio pabaigoje geriau sužaidė svečiai ir pasiekė sunkią pergalę rezultatu (64:65).

Pirmasis kėlinys prasidėjo (4:0) aikštelės šeimininkų naudai, tačiau varžovai į tai atsakė pakankamai stipriai (7:0) ir persvėrė rezultatą, o toliau sėkmingai žaisdami puolime, bei ginyboje išlaikė persvarą ir po šio kėlinio padidino jau iki 12 taškų (16:28).

Antrasis kėlinys klostėsi skirtingai abejom komandom, svečiams pavyko pirmąją atkarpą laimėti (8:0) ir dar labiau padidinti turėtą persvarą, tuo tarpu varžovams pavyko atsakyti tik 4 taškais, o kėlinio pabaigoje komandos sužaidė apylygiai ir po šio kėlinio skirtumą dar labiau padidino "Kauno Artmedia" (23:42).

Trečiasis ketvirtis kiek sėkmingiau prasidėjo šeimininkams kurie surengę spurtą prisivijo varžovus iki 12 taškų, o po šios atkarpos žaidimas ir vėl suvienodėjo, bet kėlinio pabaigoje "Kauno" ekipa dar labiau prisivijo savo oponentus ir po šio kėlinio sumažino atsilikimą iki 8 taškų (42:50).

Paskutinysis kėlinys kaip ir praeitas ėjo ta pačia vaga šeimininkai toliau vijosi savo varžovus ir po truputi jiems tai pavyko, kadangi kėlinio pabaigoje pastariesiems pavyko išlyginti rezultatą, bet po Giedrius Eiseno taiklaus tritaškio metimo "Kauno Artmedia" komanda išplėšė sunkią pergalę rezultatu (64:65).

"Kauno Artmedia" ekipos gretose rezultatyviausi buvo Mindaugas Sliesoraitis (įmetęs 16 taškų ir išprovokavęs 5 pražangas) ir Ramunas Skardzius (pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius).

"Kaunas" komandoje labiausiai išsisykrė Kęstutis Vaičekauskas (surinkęs 26 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius), bei Vytenis Preidis (pridėjęs 17 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius).

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo, kad liko nepatenkintas sekretoriato darbu. Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo, jog neblogai sulošė, geros varžybos

Nerezultatyviose runtynėse pergalę iškovojo "Kauno" ekipa (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 21:51 val.)"Radijas Tau" tik ketvirtajame kėlinyje palaužė "Kauno Artmedia" (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:30 val.)Antroje rungtynių pusėje "Kauno Artmedia" nesunkiai palaužė "Dumblo" ekipą (2009 birželio 01 d., pirmadienis, 21:26 val.)Po dramatiškos kovos "Kauno Artmedia" sugebėjo palaužti "KM Aisčius" (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 21:27 val.)Lengvose runtynėse pergalę iškovojo "Topo Centras" (2009 gegužės 06 d., trečiadienis, 19:48 val.)Lengva "Panemunės" pergalė (2009 gegužės 04 d., pirmadienis, 20:50 val.)"BC Spurtas" turėjo pripažinti "Kauno" pranašumą (2009 balandžio 24 d., penktadienis, 21:29 val.)"Kauno Artmedia" be didesnių sunkumų iškovojo pergalę (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 21:08 val.)Nesunki "Žalgirio fanų" pergalė (2009 gegužės 19 d., antradienis, 21:08 val.)„Kauno Artmedia“ įrodė savo pranašumą (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 23:37 val.)