Huawei vs LSK „Technoera“ (60:72)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

37 padarytos klaidos nulėmė netikėtą „Huawei“ pralaimėjimą LSK „Technoerai“

2017 vasario 22 d., Trečiadienis, 22:25 val., peržiūros: 1032

Trečiadienį, vasario 22 dieną, Batėgalos daugiafunkciniame centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, tarp vietos LSK „Technoeros“ (6-8) ir svečių „Huawei“ (11-2) ekipų.

Jau nuo pat rungtynių pradžios iš visų LSK „Technoeros“ krepšininkų jautėsi pergalės troškimas. Nors ir „Huawei“ po E. Kalinsko dvitaškio buvo priekyje 10:6, tačiau V. Marcinausko bei A. Beisio duetas leido LSK „Technoerai“ spurtuoti ir po pirmo kėlinuko pirmauti 10:18.

Antrajame kėlinuke „Huawei“ žaidimas visiškai pakriko, klaida sekė klaidą, o šeimininkai rengė vieną greitą ataką po kitos ir po aštuonių paeiliui R. Belopetravičiaus taškų LSK „Technoeros“ ekipa buvo priekyje jau 10:32. Dar vienas taiklus R. Belopetravičiaus tolimas šūvis padidino šeimininkų pranašumą iki 11:39. Visgi, „Huawei“, po taiklių K. Jankaičio ir V. Vainausko metimų šiek tiek priartėjo. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 20:43.

Trečiojo kėlinuko pradžioje svečiai iškart spurtavo 0:6, tačiau LSK „Technoeros“ trenerio L. Mecelio paimta minutės pertraukėlė nuramino komandą ir šeimininkai greitai vėl padidino savo persvarą iki daugiau nei dvidešimties taškų. Pasibaigus trečiajam kėlinukui 37:58 pirmavo LSK „Technoera“.

Ketvirtajame kėlinuke E. Daunoros ir V. Vainausko tandemas leido „Huawei“ krepšininkams šiek tiek prisivyti varžovus, tačiau iki vienaženklio skirtumo sumažinti persvaros nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 60:72 (10:18, 10:25, 17:15, 23:14) LSK „Technoeros“ komandos naudai.

Huawei: Vilmantas Vainauskas – 20 tšk. (6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Eimantas Daunora – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Klaidas Jankaitis – 7 tšk.

LSK „Technoera“: Ričardas Belopetravičius – 21 tšk., Arminas Beisys – 14 tšk. (10 atk. kam., 7 perimt. kam.), Tautvydas Banys – 10 tšk. (11 rezult. perd., 7 perimt. kam.)

Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)Emocijų kupinose varžybose „Huawei“ išplėšė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Legionas“ neatsilaikė prieš „Huawei“ puolimą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 15:25 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)