ELEKTRĖNŲ SPORTO CENTRAS vs ŽALVARIS (62:77)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 13 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai LT-26115

"Žalvaris" iškovojo pirmąją pergalę

2007 balandžio 13 d., Penktadienis, 22:48 val., peržiūros: 4253
Šį penktadienio vakarą "Didžiosios Mero Taurės" B pogrupyje "Elektrėnų Sporto Centras" savoje aikštėje priėmė "Žalvarį". Rungtynės klostėsi permainingai, pirmoje susitikimo pusėje geriau sekėsi kauniečiams, kurie antrajame kėlinyje buvo sugebėję įgyti 20-ies taškų persvarą. Eektrėniškiai nepasidavė ir parodę charakterį paskutiniajame ketvirtyje sugebėjo išsiveržti į priekį. Visgi, šiandien stipresni buvo žalvariečiai, kurie žaisdami gražų komandinį krepšinį atstatė turėtą persvarą bei iškovojo pergalę rezultatu 52:77.

Dvikovos pradžioje aikštėje vyravo gan padrikas, nerezultatyvus žaidimas. Pirmieji įsižaidė "Žalvario" krepšininkai, kurie pelnę 10 taškų be atsako išsiveržė į priekį. Pirmajam ketvirčiui artėjant į pabaigą savo žaidimą pajuto ir šeimininkai, skirtumas nustojo augęs. Po pirmųjų dešimties minučių svečiai turėjo devynių taškų pranašumą – 13:22.

Antrasis kėlinukas prasidėjo septyniais "sausais" kauniečių taškais. Elektrėniškiams sunkiai sekėsi įveikti puikiai organizuotą "Žalvario" gynybą. Žalvaričiai pamažu didino savo atorūkį ir pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 26:41.

Po pertraukos pagaliau prisitaikė toliašaudė "Elektrėnų Sporto Centro" artilerija, pataikiusi tris tritaškius bei sumažinusi skirtumą iki vienženklio. Visgi, svečiai neleido varžovas išsiveržti į priekį ir visą trečiąjį kėlinį išlaikė kelių taškų persvarą. Prieš lemiamą ketvirtį "Žalvaris" pirmavo šešiais taškais – 45:51.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų komandos lyderio A. Rakšnio taikliu tritaškiu, sumažinusiu skirtumą vos iki trijų taškų. Žalvariečiai pirmąsias tris šio ketvirčio minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir tuo pasinaudoję jų priešininkai po labai ilgos pertraukos nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. Jauniesiems kauniečiams, tai suveikė, tarsi, šaltas dušas ir žalvariečiai pelnę 8 taškus be atsako vėl išsiveržė į priekį. Elektrėniškiai po šio varžovų smūgio atsitiesti nebesugebėjo. "Žalvaris" vis didino savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 62:77.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų treneris Vitoldas Masalskis kalbėjo: "Reikėjo laimėt daugiau nei šešiais taškais, kad užimtumėm antrą vietą pogrupyje, žinojome, kad tai galime padaryti. Trečiajame kėlinyje praradom iniciatyvą, nes reikėjo duot pažaist visiems žaidėjams".

"Elektrėnų Sporto Centro" gretose dvigubą dublį atliko A.Rakšnys – 28 taškai, 10 išp. praž. 15 taškų pelnė L.Rasalas (9 atk. kam.).

"Žalvario" ekipoje dvogubą dublį atliko Gintaras Sabas – 26 taškai, 10 atk. kam. Po 11 taškų surinko Matas Sapiega (8 rez. perd.) ir Mindaugas Pažėra.

"Elektrėnų Sporto Centras" rungtynių teisėjams V. Ruzniui ir D. Baniulaičiui atitinkamai skyrė 5 ir 7 balus, "Žalvaris" 5 bei 8.
"Krovinių karavanas" pergalę iškovojo paskutiniame ketvirtyje (2007 kovo 27 d., antradienis, 20:40 val.)"Forto Siena" keliauja į ketvirtfinalį (2007 balandžio 28 d., šeštadienis, 17:57 val.)Pirmoji "Elektrėnų sporto centro" pergalė (2007 balandžio 07 d., šeštadienis, 12:17 val.),,Atletas-2" atkakliose rungtynėse palaužė ,,Žalvario" krepšininkus (2007 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Krovinių karavanas" sutriuškino "Elektrėnų sporto centro" krepšininkus (2007 balandžio 04 d., trečiadienis, 23:38 val.)