Civicclub vs Lietuvos BMW klubas Vilnius (95:28)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 06 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

Civicclub tiesiog nepasigailėjo BMWklubo ir laimėjo rungtynes rezultatu (95-28)

2008 balandžio 06 d., Sekmadienis, 18:52 val., peržiūros: 6163

Balandžio 6d., sekmadienį, Vilniaus S.Stanevičiaus mokykloje susitiko dvi AK lygos Vilniaus pogrupio ekipos – "Civicclub" ir "BMWklubas". Savo pranašumą "Civicclub" krepšininkai įrodė jau pirmosiomis minutėmis, jie tiesiog nepasigailėjo savo varžovų iškovoję pergalę ženkliu skirtumu 95:28.
Per šias varžybas buvo pagerinti net 6 AK lygos komandiniai rekordai, bei vienas asmeninis.
Rungtynių pradžia žadėjo rezultatyvų ir greitą žaidimą. Šeimininkai vieną po kito pataikė metimus į BMWklubo krepšį ir pasižymėjo geru pataikymo procentu. Pirmieji du T.Railos taškai, veliau du iš eilės tolimi metimai privertė varžovus susimąstyti apie rimtesnę gynybą, tačiau padėties jiems nepavyko pakeisti. Civiciečiai spurtavo 18-0, to tarpu BMWistai nesugebėjo net išmesti kamuolio, kai šeimininkai tiesiog terorizavo savo varžovų krepšį taikliais metimais. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 28:8 "Civicclub" naudai.
Antrajame ketvirtyje Civiciečiai dar labiau padidino tempą ir toliau BMW klubą „žudė“ savo taikliais metimais bei greitom atakom. Šiame kėlinuke "Civicieciai" paaktyvino gynybą, kuri varžovams "BMWklubui" neleido prasiveržt po krepšiu ir šie sugebėjo pelnyt tik menkus 5 taškus. Tuo tarpu Civiciečiai atsakė jiems net 35 taškais ir komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 63-13 Civiciečių naudai.
Kitoje rungtynių pusėje didesnių permainų neįvyko. Turėdami 50 taškų pranašumą, "Civicclub" krepšininkai jį ir toliau didino. Aikštelėje puikiai žaidimą į savo rankas ėmė „Civicclub“ komandos kapitonas E.Benko kelis kart perėmęs kamuolį, kur po kiekvieno perimto kamuolio puikiais metimais jam talkino jo komandos draugas A.Franckevicius. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 81-19 šeimininkų naudai.
Paskutiniame ketvirtyje "Civicclub" ir toliau laikė pranašumą savo rankose, jiems tereikėjo sulaukt paskutinio teisėjų švilpuko, kuris paskelbtu jų pergalę. Rungtynės baigesi rezultatu 95-28 šeimininkų naudai.

Civiciečių komandoje pasižymėjo komandos kapitonas E.Benko, įmetęs 26 taškus, perėmęs 6 kamuolius. Prie jo sėkmingu žaidimu prisidėjo P.Davidovič, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs net 22 kamuolius.

BMWklubo komandoi išsiskyrė D.Kisielius, pelnęs 11 tašku.

Civicclub nesunkiai įveikė Subaruklubą rezultatu (46-37) (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 17:35 val.)Civicclub skėlė "skaudų antausį" BMWklubui neragavusiam pralaimėjimo kartėlio (31-44) (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 17:13 val.)Po atkaklios kovos BMWklubas palaužė Subarukluba (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:23 val.)Vilniaus progrupyje auto.Banginiai nugalėjo Civic klubą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:17 val.)BMW klubas Vilniaus pogrupi ir toliau skina pergales (2008 vasario 09 d., šeštadienis, 21:52 val.)"Rover" klubo revanšas prieš "BMW " klubą (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 16:46 val.)Atkrintamųjų varžybų maratonas tęsiasi,Vilniaus komandos priėmė Kauno komandas (2008 balandžio 20 d., sekmadienis, 20:37 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" tik paskutiniame kėlinyje galutunai pribaigė varžovus ir pateko į "Autoklubų" lygos pusfinalį (2008 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"Mitsubishi klubas" antrą kartą įveikė "Civicclub" ir pateko į pusfinalį (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 15:13 val.)Atkrintamasias varžybas "Lietuvos BMW klubas Kaunas" pradėjo pergale (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:24 val.)