Šilainiai – 2 vs Advokatų kontora „Konsus“ (63:86)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Šv. Kazimiero vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą

2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 22:41 val., peržiūros: 1518

Lapkričio 19 dieną, Valdžiogalos Šv. Kazimiero vidurinėje mokykloje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Šilainiai – 2" (šeimininkai) ir Advokatų kontoros „Konsus“ ekipų. Nors pirmoje rungtynių pusėje varžybos buvo ganėtinai apylygės, tačiau trečiajame kėlinyje Advokatų kontora „Konsus“ įsibėgėjo ir pradėjo sparčiai tolti nuo varžovų. Šį pilną karštų emocijų ir grubaus krepšinio mačą, Advokatų kontora „Konsus“ laimėjo užtikrintai, net 23 taškų skirtumu (63 – 86).

Rungtynėms prasidėjus žaidimas buvo ypač permainingas. Kėlinuko pradžioje svečiai spurtavo (4-15) ir atrodė, jog šitos rungtynės bus "vieni vartai". Tačiau antroje kėlinuko pusėje šeimininkai atsigavo ir patys sužaidę nuostabią (17-4) atkarpą persvėrė rezultatą į savo pusę (21-19). Visgi, paskutinę sekundę prie tritaškio linijos prasižengę prieš svečių gynėją J. Kalinauską, šeimininkai prasileido 3 baudos metimus ir pirmam kėlinukui pasibaigus, svečiai turėjo 1 taško persvarą (21 – 22)

Antrasis rungtynių kėlinukas ir pirmo žvilgsnio vyko gana apylygiai, tačiau svečių turima persvara po truputį augo. Šį kėlinuką svečiai laimėjo rezultatu (15-23) ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (36 – 45) Advokatų kontoros „Konsus“ naudai. Šeimininkų gretose išsiskyrė Vaidas Dambauskas, pelnęs net 24 iš komandos 36 taškų pirmoje rungtynių pusėje.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje kiek susitvarkė. Atakos atrodė labiau pozicinės. O ir svečių turima persvara per daug nekito. Tačiau visa tai truko tik pusę kėlinio. Antrojoje kėlinuko pusėje, Advokatų kontora „Konsus“ visiškai užgulė savo varžovus. Šeimininkai rodės nebegali išmesti metimo į krepšį. Praktiškai kiekviena jų ataka baigdavosi svečių perimtu kamuoliu. Svečiai antrą kėlinuko pusę sužaidę stulbinančiu spurtu (2-18), po trijų kėlinių pirmavo rezultatu (49 – 69)

Paskutinis kėlinukas tebebuvo tik formalumas. Šeimininkai ir patys suprato, jog pavyti varžovų jau nebespės, todėl šis kėlinukas buvo ganėtinai ramus. Nuaidėjus paskutiniam švilpukui, skelbiančiam rungtynių pabaigą, rezultatas buvo (63 – 86) svečių naudai.

Šilainiai – 2: Vaidas Dambauskas – 24 tšk., Tadas Vaitkūnas – 18 tšk., Eduardas Katerinič – 8 tšk. (5 perimt. kam.)

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Jasevičius – 20 tšk., Povilas Mickūnas – 13 tšk.

Advokatų kontoros "Konsus" treneris - A.Šiaulys:

"komentarų neturiu, vaizdas aikštelėje viską pasako"

Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai įveikė „Aureliną“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:36 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ užtikrintai baigė pirmąjį etapą (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 21:49 val.)„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:55 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po permainingos kovos palaužė „Kauno rami“ ekipą. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:29 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:54 val.)Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 00:08 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė keturiese rungtynių pabaigoje likusius „Krepsininkas.net“ (2015 sausio 30 d., penktadienis, 21:28 val.)