MAKROFLEX vs KAUNO TILTAI (54:64)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salė, Studentų g. 48, Kaunas LT-51367

"Makroflex" namuose neatsilakė prieš "Kauno tiltus"

2007 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 19:57 val., peržiūros: 5940
Šiandien, lapkričio 11d pavakare, KTU statybos fakulteto aikštėje "Makroflex" priėmė "Kauno tiltų" komandą. Po atkaklios kovos pergalę šventė "Kauno tiltai" ( 54:64 ).

Geriau startavo svečiai: jie atkarpą laimėjo rezultatu 12:2. Tačiau "Makroflex" nenuleido rankų ir 2 D. Juškos tritaškiai (beje vieninteliai šio žaidėjo pataikyti per visas rungtynes) neleido varžovams toli pabėgt ir ketvirtį šeimininkai pralaimėjo 10:17.

Antrasis kėlinys buvo kur kas įdomesnis: kova vyko taškas i tašką, tačiau komandos darė daug klaidų. Tai neleido šeimininkams perimti žaidimo vadžių į savas rankas, bet vistiek pavyko kėlinį laimėti minimaliu skirtumu ir sumažinti oponentų persvarą iki 6 taškų ( 25:31 ).

Po pertraukos šeimininkai įnirtingai stengėsi išlyginti ir persverti rezultatą, tačiau svečiai to neleido padaryt: "Kauno tiltai" nuolat lenkė varžovus vienu žingsniu. Nors šeimininkams, "Makroflex" krepšininkams, vienu metu buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 4 taškų, bet kėlinį laimėjo varžovai 15:18 ( 40:49 ).

Paskutines dešimt rungtynių minučių "Makroflex" bandė gelbėtis: žaidė agresyviai, daug atakavo, tačiau netaikliai, o "Kauno tiltams" reikėjo nepaleisti pergalės iš rankų. "Makroflex" dėl didelio noro laimėt "perdegė" ir komandai pritrūko jėgų paskutinėmis minutėmis. Rungtynės baigėsi svečių pergale 54:64.

Po mačo, "Kauno tiltai" rungtynių arbitrus įvertino 9, o štai šeimininkai, kaip tikri lietuviai, pralaimėjimo kartėlį saldino teisėjų darbo minusais ( ypač vienas "Makroflex" gerbėjas, kuris po rungtynių rėžė kalbą apie teisėjus, kurioje skelbė: " Apie teisėjų darbą galiu pasakyt taip: labai blogas teisėjavimo lygis. Negalima duot taip teisėjaut tokiose rungtynėse. Antras dalykas, teisėjai nemoka taisyklių." Toliau eina konkretus žaidybinio epizodo pavyzdys. Vis dėlto, šeimininkai buvo dar pakankamai teisingi ir teisėjus įvertino dideliu 6.

Vienas "Kauno tiltų" lyderių M. Mažeika po varžybų sakė, kad jam ir jo komandos draugams buvo sunkios rungtynės, tačiau jo komandai labai reikėjo pergalės ir jie ją iškovojo. Pabaigoje pabrėžė, kad pergalę įtakojo individualūs žaidėjų veiksmai ir meistriškumas.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė P.Malinauskas ( 23 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 2 perimti kamuoliai, taip pat 2 blokai, 3 išprovokuotos pražangos ir 1 rezultatyvus perdavimas) ir M.Mažeika ( 21 taškas, 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvus perdavimai, 6 perimti kamuoliai, 1 blokas ir 5 išprovokuotos varžovų pražangos).

Tarp šeimininkų pasižymėjo T.Litinskas atlikęs dvigubą dublį ( 10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių). Rezultatyviausiai rungtyniavo po 12 taškų pelnę M.Matonis ( 6 atkovoti kamuoliai ir 7 išprovokuotos pražangos) ir A.Ramanavičius ( 5 atkovoti kamuoliai, 5 perimti kamuoliai ir 4 išprovokuotos pražangos).
"Makroflex" nesunkiai įveikė "Santerą" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:17 val.)"Makroflex" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:38 val.)"Makroflex" po įtemptos kovos palaužė "Kauno švaros & KRG" komandą (2007 lapkričio 06 d., antradienis, 23:59 val.)"Makroflex" lyg viesulas nunešė pergalę iš varžovų panosės (2007 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)"Makroflex" pradeda įsibėgėt (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 19:31 val.)Puiki "Kauno Tiltų" pergalė (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:27 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Kauno Tiltai", įveikę "Hansabanką" (2007 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Niūriose rungtynėse "Kauno tiltai" parklupdė "Santerą" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:00 val.)"Makroflex" antrąjį turą užbaigė nesunkia pergale prieš bankininkus (2008 kovo 18 d., antradienis, 22:58 val.)"Arauša" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 22:17 val.)