ISM vs KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET (71:63)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 09 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Pravieniškių SRPDK sporto salė, Pravieniškės

"ISM" pergalingai pradėjo naujus metus

2009 sausio 10 d., Šeštadienis, 00:12 val., peržiūros: 4630

Šiandien Praveniškėse vyko Aukso lygos rungtynės tarp „ISM“ krepšininkų (šeimininkai) ir svečių – „KK Snaiperiai & krepšininkas.lt“ komandų. Rungynes, sėkmingiau sužaidę antrąją rungtynių dalį, laimėjo aikštelės šeimininkai – „ISM“ komanda, rezultatu 71-63.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo aikštelės svečiai, kurie po dviejų sėkmingų atakų įsiveržė į priekį 0-4. Po to sekė šeimininkų komandos atsakas ir „ISM“ jau buvo priekyje 7-4. Panašiai žaidusios abi komandos beveik lygiai baigė pirmąjį kėlinį. Neženklia persvara 16-14 pirmavo „ISM“.

Antame kėlinyje „ISM“ išlaikė trapią persvarą nors leido priekininkams kelis kartus persverti rezultatą savo naudai 21-25 ir 25-29. Po sėkmingų D. Vyšinskio ir P. Padaigos atakų kėlinio pabaigoje į didžiąją pertrauką „ISM“ išėjo turėdama keturių taškų persvarą 33-29.

Trečiasis kėlinys labai stipriai skyrėsi nuo praėjusių. „ISM“ aukštaūgiai niekaip negalėjo nusiimti po krepšiu atšokusių kamuolių, todėl jų priešininkai turėjo po dvi ar tris galimybės vienos atakos metu atakuoti krepšį. Tačiau nors ir prastai kovojant dėl atšokusių kamuolių „ISM“ puikiai žaidė puolime, todėl ne tik atsilaikė trečiąjame rungtynių kėlinyje, tačiau ir padidino savo persvarą 54-46.

Paskutinis rungtynių kėlinys prasidėjo „KK Snaiperiai & krepšininkas.lt“ komandai turint didelę viltį pavyti savo varžovus, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko, o likus žaisti tris minutes jis jau perkopė dviženklią ribą. „ISM“ nugalėjo savo varžovus rezultatu 71-63.

"ISM" sezoną pradėjo pergale (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 21:08 val.)"ISM" vos nenugvelbė pergalės iš varžovų panosės (2009 vasario 20 d., penktadienis, 20:50 val.)"ISM" neatsilaikė prieš "Prienų vėją" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 21:47 val.)"ISM" antroje rungtynių pusėje palaužė "Vaišvydavą" (2009 vasario 27 d., penktadienis, 21:19 val.)"ISM" savo aikštėje sutriuškino "BC Tas kiemas" ekipą (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:30 val.)"ISM" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:57 val.)"ISM" po įnirtingos dvikovos iškovojo pergalę Prienuose (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)"KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" neturėjo problemų prieš "Krepšinis.net" (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 22:57 val.)"Kėdainiai" nugalėjo "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Vilkijos Tarp Gėlių" pergalė (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:23 val.)