ARAUŠA vs SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS (86:77)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 19 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

Svarbi "Araušos" pergalė

2007 sausio 19 d., Penktadienis, 20:59 val., peržiūros: 3414
Šį penktadienio vakarą "Įmonių" lygos B pogrupyje "Arauša" savoje aikštėje priėmė "Suvalkijos Želdinimo Idėjas". Pirmosiose tarpusavio rungtynėse stipresni buvo suvalkiečiai, bet šį kartą sėkmė lydėjo "Araušą", kuri atsirevanšavo svečiams ir iškvojo labai svarbią pergalę rezultatu 86:77 kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyravo atkakli kova taškas į tašką. Visą pirmąjį ketvirtį dominavo greitas žaidimas, atakos ilgai neužsitęsdavo. Nei vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo ir po pirmųjų dešimties minučių "Suvalkijos Želdinimo Idėjos" pirmavo minimaliu rezultatu 22:23.

Ir po pertraukėlės vaizdas aikštėje nesikeitė, vyravo rezultatyvus žaidimas. Abiejų komandų krepšininkai daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Antrojo kėlinuko viduryje "Arauša" suaktyvino savo žaidimą ir pelnę 9 taškus be atsako įgyjo apčiuopemesnį pranašumą. Aikštės šeimininkai visais būdais iš žaidimo stengėsi "išjungti" priešininkų lyderį Povilą Čižauską ir jį asmeniškai dengdavo nuo pat užribio linijos. Pirmojo susitikimo pusė baigėsi rezultatu 53:46.

Trečiojo ketvirčio pradžioje taiklios atakos keitė viena kitą, žaidėjai metė praktiškai be klaidų. Kad ir kaip suvalkiečiai besistengė, jiems niekaip nesisekė tirpdyti savo taškų deficito. Iki kėlinio pabaigos likus trims sekundėms "Arauša" suskubo paprašyti minutės pertraukėlės, kurios metu sustygavo derinuką. Aikštelėje šeimininkai įvykdė trenerio nurodymus ir paskutinę sekundę Marijaus Puodžiukaičio mestas dvitaškis pasiekė tikslą. Prieš paskutinįjį ketvirtį ekipas skyrė 7 taškai – 53:46.

"Arauša" ketvirtąjį kėlinuką pradėjo šešiais "sausais" taškai, taip galutinai sudėliodami visus taškus ant i šiose rungtynėse.
"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" dar stengėsi pakreipti dvikovą sau naudinga linkme, bet savo sudėtyje turėdami tik šešis žaidėjus, lemiamam ketvirčiui neišsaugojo pakankamai jėgų. Aikštės šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 86:77.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų treneris Artūras Mocevičius teigė, kad žaidėjai padovanojo jam puikią dovaną 30-ojo gimtadienio proga. "Būtinai reikėjo laimėti norint patekti į playoff'us, o pergalę lėmė gynyba. Pavyko pristabdyti Povilą Čižauską, kuris yra pusė varžovų komandos" kalbėjo treneris.

Svečių komandos lyderis Povilas Čižauskas po rungtynių kalbėjo, jog po vakarykščių linskmybių klube, šiandien žaidėjai neturėjo jėgų, todėl buvo sunku.

"Araušos" gretose rezultatyviausias buvo Tadas Lukauskis pelnęs 24 taškus. 16 įmetė Edvardas Bakūnas, 15 – Remigijus Kasperavičius (7 atkovoti kamuoliai), 12 – Edvinas Kabašinskas (7 atkovoti kamuoliai).

"Suvalkijos Želdinimo Idėjų" ekipoje dvigubą dublį atliko Žilvinas Šalnaitis – 27 taškai, 10 atkovotų kamuolių. 17 taškų savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Povilas Čižauskas, 13 – Deimantas Roveršteinas.

"Arauša" sutikimo teisėjams Mantui Butvilui ir Evaldui Bukinui skyrė po 8 balus, "Suvalkijos Želdinimo Idėjos" po 9.
Užtikrinta "Araušos" pergalė (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 17:11 val.)Įtikinama "Kauno Autobusų" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:41 val.)"Arauša" antrąjį etapą pradėjo pergale (2007 vasario 13 d., antradienis, 23:17 val.)"Kauno Autobusai" tęsią pergalingą žygį (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 21:06 val.)"Arauša" išlaiko lyderių pozicijas (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 21:55 val.)Ir toliau be pralaimėjimų žengia "Araušos" krepšininkai (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Įtikinama" septintoji "Araušos" pergalė "Įmonių" lygoje (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:42 val.)"Antaro" pralaimėjimų serija tęsiasi (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 18:02 val.)Suvalkiečiai nepasigailėjo "Antakoros" (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 19:44 val.)Galingai sužaidusi pirmąjį kėlinį "Arauša" iškovojo penktąją pergalę (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 21:08 val.)