CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ vs ACHEMA & EKB (55:90)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 27 d., Penktadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Achema & EKB" krepšininkai iškovojo nesunkią pergalę

Naudingiausias susitikimo žaidėjas A.Nausėda
2009 lapkričio 27 d., Penktadienis, 19:43 val., peržiūros: 5771

Penktadienio vakarą, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Įmonių" lygos dvikova tarp šeimininkų "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" ir svečių "Achema & EKB" krepšininkų. Sėkmingiau rungtynes pradėję ir visą laika didinę persvarą svečiai, kurie po daugybės netaiklių metimų atkovojo daug kamuolių puolime ir kartojo metimus po kelis kartus, iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 55:90.

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem iš eilės sėkmingomis svečių atakomis. "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" krepšininkai bandė nepaleisti priešininkų į prekį, tačiau svečiai, nors ir klysdami daugiau, atakavo taikliau ir atitrūko. Šeimininkai bandė vytis tolimais metimais, tačiau jie visi skriejo pro šalį. Po pirmojo kėlinio "Achema & EKB" priekyje 14:24.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar keliomis taikliomis svečių atakomis ir skirtumas jau tapo solidus. Šeimininkai ėmė daugiau klysti, o to pasekoje ir prasiženginėti. Siekdami sumažinti pranašumą jie mėtė iš trijų taškų zonos, tačiau nei vienas tritaškis, per pirmąją rungtynių pusę, nepasiekė tikslo. Tuo tarpu svečiai, po varžovų klaidų, baigdavo atakas greitomis kontraatakomis ir skirtumas po dviejų kėlinių jau buvo 28:53 "Achema & EKB" komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ėmė mažinti skirtumą. Svečių atakos, net ir po daugybės atkovotų kamuolių puolime ir kartotų metimų, buvo netaiklios. Jie šiame kėlinyje pelnė tik trylika taškų kai tuo tarpu šeimininkai "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" krepšininkai jų imetė šešiolika. Tačiau atsilikimas sumažėjo labai nežymiai ir po trijų kėlinių svečiai vis dar pirmavo užtikrintai rezultatu 44:66.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo serija 12:0 "Achema & EKB" naudai ir rungtynių baigtis jau tapo aiški. Šeimininkai nenuleido rankų iki pat rungtynių pabaigos, tačiau svečiai buvo ryškiai pranašesni ir iškovojo pergalę rezultatu 55:90.

"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" komandoje išsiskyrė Valdas Vilkuotis pelnęs 17 taškų ir perėmęs bei atkovojęs po 7 kamuolius.

"Achema & EKB" komandoje labiausiai pasižymėjo Artūras Nausėda atlikęs trigubą dublį. Jis pelnė 24 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkų komandos treneris po rungtynių sakė: Yra taip kaip yra. Praleidžiam daug taškų, puolimas prastas, dėl to visą laiką ir pralaimime.

Svečių ekipos treneris teigė: Buvome jaunesni, greitesni, perimėme daug kamuolių ir užpuldavome greitose atakose. Tai lėmė mūsų komandos pergalę.

"JMI & Florvita" iškovojo nesunkią pergalę (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)Tik antroje pusėje įsibėgėją "Achemos & EKB" ekipa iškovojo gan sunkią pergalę (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 21:26 val.)"Minordija" iškovojo sunkią pergalę namuose (2010 sausio 05 d., antradienis, 19:59 val.)"Achema & EKB" po atkaklios kovos nugalėjo "Mikrovisatą" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)"Achema&EKB" vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 23:31 val.)"Regitra & Sanistal KG" pasiekė sunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:50 val.)"Kauno energija" pasiekė nesunkią pergalę (2009 gruodžio 18 d., penktadienis, 22:03 val.)Puikus "Achema & EKB" pirmasis kėlinys lėmė pergalę svečiuose (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:10 val.)"Achema & EKB" svečiuose palaužė "Kamesta" ekipą (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:26 val.)