Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs BC „BOOM“ (87:91)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po lengvo nokdauno atsitiesę BC „BOOM“ krepšininkai patiesė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“

2015 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 22:57 val., peržiūros: 1462

Pirmadienį, rugsėjo 28 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ rungtynės, tarp vietos „Detas – Hoptrans & BRGroup“ ir svečių BC „BOOM“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova. Abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus. Trečiame kėlinuke į priekį atitrūko aikštės šeimininkai ir įgijo penkiolikos taškų pranašumą, tačiau pačiu laiku susiėmę BC „BOOM“ krepšininkai ėmė po truputį vytis varžovus ir ketvirtame kėlinuke perėmė iniciatyvą į savo rankas, ko pasekoje pasiekė pergalę ir taip išlieka nesuklupę, kai, tuo tarpu priešininkai dar neparagavo pergalės skonio. 87:91 (19:19, 21:21, 32:25, 15:26).

Susitikimas prasidėjo gana vangiai, abi ekipos beveik dvi minutes nesugebėjo atidaryti savo taškų sąskaitos, tačiau pirmasis prabilo BC „BOOM“ ekipos lyderis. A. Lencevičius, pataikęs du baudos metimus. Kiek vėliau, dar smeigęs tolimą metimą A. Lencevičius pažymėjo puikų savo ekipos startą. Praėjus daugiau nei trims pirmojo kėlinuko minutėms pirmuosius savo taškus pelnė ir „Detas – Hoptrans & BRGroup“. Kiek vėliau, penkis taškus iš eilės surinkęs M. Pranckūnas dar labiau atitolino svečių komandą, tačiau čia pat atsibudę aikštės šeimininkai, daugiausiai R. Kybarto ir M. Karpičiaus pastangomis ėmė mažinti deficitą, ko pasekoje iki kėlinuko pabaigos jis visiškai ištirpo. 19:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje ir toliau rezultatyviai žaidęs M. Karpičius išvedė savo komandą į priekį. Tuo tarpu BC „BOOM“ ekipos pagrindinė taškų gamykla buvo komandą į priekį traukęs A. Lencevičius, kurio dėka skirtumas tarp komandų pernelyg neišaugo. Įpusėjus kėlinukui A. Lencevičiui į pagalbą atskubėjo puikiai į žaidimą įsiliejęs O.Stropus, kurio pastangų dėka svečiams pavyko susigrąžinti iniciatyvą. Vis tik, daugiausiai D. Balčiūno ir M. Karpičiaus pastangomis „Detas – Hoptrans & BRGroup“ ekipai vėl pavyko pasivyti priešininkus bei išlyginti rezultatą, kas reiškė, jog po ilgosios pertraukos viskas ir vėl prasidės nuo nulio. 40:40.

Po ilgosios pertraukos žvalesni pasirodė aikštės šeimininkai, kurie jau nuo pat pirmųjų trečiojo kėlinuko minučių demonstravo greitesnį bei rezultatyvesnį puolimą, kas ir leido jiems perimti pirmaujančiųjų rolę. BC „BOOM“ ekipos lyderis A. Lencevičius dar bandė traukti komandą, tačiau juo puolimui kiek sumažinus tempą „Detas – Hoptrans & BRGroup“ tuo puikiai pasinaudojo ir surengė kelis spurtus, kurių dėka nepastebimai greitai įgijo penkiolikos taškų pranašumą. Pačiu laiku susiėmę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos sužaisti sėkmingą atkarpą 0:8 ir sumažinti atsilikimą iki septynių taškų. 72:65.

Lemiamo kėlinuko pradžioje uraganinio puolimo tempo nepraradę BC „BOOM“ ekipos žaidėjai užklupo aikštės šeimininkus nepasiruošusius ir surengė spurtą net 4:18, kas leido jiems ne tik pasivyti priešininkus, bet ir persverti rezultatą savo naudai įgyjant septynių taškų pranašumą. Vėliau „Detas – Hoptrans & BRGroup“ ekipą desperatiškais tolimais metimais dar bandė gelbėti M. Karpičius, tačiau užtikrintai pranašumą savo rankose laikę svečiai neketino jo iššvaistyti. Nepaisant to, tas pats M. Karpičius pataikė tritaškį metimą ir sumažino atsilikimą vos iki trijų taškų, tačiau beveik be klaidų rungtynių pabaigą sužaidę BC „BOOM“ ekipos žaidėjai sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose. 87:91.

Po pergalės Laisvydas Gudaitis kalbėjo: „Reikėtų pradėti nuo priežasčių, kodėl mes atsidūrėme tokioje situacijoje, kai turėjome maždaug minus septyniolika taškų. Na, pirmose rungtynėse daug geriau atrodėme kas liečia komandinį žaidimą. Čia, iš tikrųjų, buvo tokia viena atkarpa, kai pabandėme pažaisti pavieniui, varžovai gynyboje tiesiog susispaudė, todėl buvo daug įlipimų į medį ir to pasekoje varžovai pataikė keletą tikrai sunkių tritaškių, todėl ir prasileidome tą skirtumą. Po to, vėl gi, šiek tiek suaktyvinome gynybą prieš varžovų svarbiausius gynėjus ir plius pradėjome žaisti šiek tiek greičiau bei komandiškiau, iškarto pasimatė rezultatas, kuris nuėjo į mūsų naudą“.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“: Martynas Karpičius – 37 tšk., Dovydas Balčiūnas – 21 tšk., Povilas Žukaitis – 12 tšk.

BC „BOOM“: Artūras Lencevičius – 28 tšk. (8 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 11 tšk., Dovydas Baranauskas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

tiesiogzmogus2015 spalio 02 d., 10:05 val.

Kiek vėliau, penkis taškus iš eilės surinkęs M. Pranckūnas dar labiau atitolino svečių komandą, tačiau čia pat atsibudę aikštės šeimininkai, daugiausiai R. Kybarto ir M. Karpičiaus pastangomis ėmė mažinti deficitą, ko pasekoje iki kėlinuko pabaigos jis visiškai ištirpo.

To paties M. Karpičiaus, o tuo labiau R. Kybarto indėlio ir trūko paskutiniame kelinyje likus žaisti vos kelias minutes. Tačiau viskas dar prieš akis, o Detas - Hoptrans & BRGoup komanda - turinti potencialo kovoti su pačiais stipriausiais lygoje.

Pirmieji „Kauno Mero mažosios taurės 2015“ iššūkio taurės pusfinalį pasiekė „Detas Hoptrans & BRGroup“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)Ketvirto kėlinio pradžioje atsiplėšę BC „BOOM“ krepšininkai pasiekė trečią pergalę iš eilės (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pasipriešinimo sulaukė tik pirmame kėlinuke bei pasiekė pirmą pergalę (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Sporto manija ‒ 2“ nugalėjo BC „BOOM“ ir keliauja į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:38 val.)BC „Boom“ sezono startą vainikavo įspūdingu laimėjimu (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)Po atkaklios kovos, negausiomis pajėgomis susirinkusi LSK „Technoera“ iškovojo bronzą (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 16:31 val.)„Kauno SRC“ išsaugojo pranašumą bei iškovojo kelialapį į finalą (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:17 val.)„Baubilas“ po atostogų sugrįžo pergalingai (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:47 val.)