Rimo & Patikima linija vs KKL Next Generation Select Team (64:118)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 22 d., Ketvirtadienis, 20:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KKL Next Generation Select Team“ ir toliau išlieka nepralaimėję

2023 birželio 22 d., Ketvirtadienis, 23:36 val., peržiūros: 372

Birželio 22 dieną, 20:20 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko "Vasaros" lygos komandos "Rimo & Patikima linija" (šeimininkai) ir „KKL Next Generation Select Team“ (svečiai). „KKL Next Generation Select Team“ ir vėl nesulaukė jokio pasipriešinimo iš varžovų, bei pasiekė eilinę pergalę, rezultatu 64:118 (15:34, 17:31, 10:32, 22:21).

„KKL Next Generation Select Team“ kaip ir daugelyje rungtynių varžovus pribloškė dar pirmojo kėlinuko metu, kuomet pasiekė 20 taškų pranašumą. Skirtumas ir vėliau sparčiai augo, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 32:64.

Antroje rungtynių dalyje nebuvo didelių permainų, „KKL Next Generation Select Team“ ir toliau bėgo tolyn, o milžinišką tempą kiek numušė tik ketvirtame kėlinuke, kuomet komandos jau žaidė lygiai. Susitikimas baigėsi rezultatu 64:118.

Vytautas Žvirblis

„KKL Next Generation Select Team“ pasiekė eilinę pergalę (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)„KKL Next Generation Select Team“ startavo itin solidžiai (2023 birželio 13 d., antradienis, 22:31 val.)„KKL Next Generation Select Team“ susitvarkė ir su „Plastena“ ekipos pasipriešinimu (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 22:34 val.)„KKL Next Generation Select Team“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 21:47 val.)Po atkaklios kovos į finalą pateko „KKL Next Generation Select Team“ ekipa (2023 liepos 03 d., pirmadienis, 22:13 val.)Vasaros lygos nugalėtojai ‒“KKL Next Generation Select Team“! (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Plastena“ pratęsė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pralaimėjimų seriją (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 20:16 val.)Autsaiderių dvikoje ‒ „Rimo & Patikima linija“ pirmoji pergalė (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 22:30 val.)Vasaros lygos starte nesunki MB „TR Project“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 20:10 val.)