a1 ALTERNATYVA vs KAUNO VANDENYS (61:62)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Rungtynėse, virtusiose tikru trileriu, stipresni buvo "Kauno vandenų" krepšininkai

Puikiai sužaidęs Tadas Matulevičius buvo vienas iš "Kauno vandenų" lyderių
2006 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 22:29 val., peržiūros: 3589

Vėliausiose šios dienos KKL rungtynėse, susitiko "a1 Alternatyvos" ir "Kauno vandenų" komandos. Savo aikštelėje žaidę "a1 Alternatyvos" krepšininkai neatsilaikė prieš įspūdingai sužaidusius svečius ir pralaimėjo jiems rezultatu 62:61. Visų rungtynių metu vyravo atkakli ir įnirtinga kova.

Dvikovos pradžioje sėkmingiau rungtyniavo aikštelės šeimininkai. Jie iškart išsiveržė į priekį – 3:2, 7:4. „Kauno vandenų“ ekipai buvo pavykę vienu metu persverti rezultatą savo naudai, tačiau geriau sužaidę kėlinio pabaigą „a1 Alternatyvos“ krepšininkai įgijo 7-ių taškų atotrūkį.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojom. Žaidimo sąlygas pradėjo diktuoti svečiai. Naudodamiesi priešininkų daromomis klaidomis, jie po truputį mažino savo deficitą, kol galų gale visai jį ištirpdė. Po pirmųjų dvidešimties minučių rezultatas buvo visiškai lygus – 31:31.

Po pertraukos ir toliau iniciatyvą savo rankose laikė „Kauno vandenų“ žaidėjai. Jų pranašumas po truputi vis augo. Šeimininkai labai stengėsi neleisti varžovams atitolti dar labiau, tačiau netaiklūs jų metimai žlugdė visas pastangas. Prieš lemiamą kėlinuką svečiai pirmavo šešiais taškais.

Ketvirtąjį ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 7:0 ir padidino persvarą iki 13 taškų. Atrodė, kad „Kauno vandenis“ galutinai palauš priešininkus, tačiau anaiptol. Po paimtos minutės pertraukėlės „a1 Alterntatyvos“ krepšininkai laimėjo atkarpą rezultatu 9:0 ir sumažino savo deficitą iki trijų taškų. Per likusį rungtynių laiką svečiai pelnė 3 taškus, o šeimininkai 5. Taigi, pergalę po dramatiškos dvikovos pabaigos, iškovojo „Kauno vandenų“ ekipa nugalėjusi „a1 Alternatyvą“ minimalia persvara – 62:61.

23 taškus pelnęs ir 15 kamuolių atkovojęs Tadas Matuliavičius buvo naudingiausias rungtynių žaidėjęs ( 25 naud.kfc.). 19 taškų ir 9 sugriebtus kamuolius prie pergalės pridėjo Levas Iljonskis ( 16 naud.kfc.).

Šeimininkų gretose išsiskyrė Kęstutis Pulokas, kurio sąskaitoje 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. 12 taškų pelnė Kęstutis Sakalauskas, taip pat dar atkovojęs 8 kaumuolius.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Henrikas Pajaujis džiaugėsi iškovota sunkia pergalę. „Susirinkome vos penkiese. Kai kurie žaidėjai yra traumuoti, kai kurie dar neatsigavo po ankstesnių varžybų. Vistik buvome nusiteikę įnirtingai kovai ir yra smagu, kad vyrai susikaupė ir parodė ką sugeba. Gerai sužaidėme taktiškai. Ilgai laikėme kamuolį ir tik besibaigiant atakai skirtam laikui stengėmės atakuot“ – išsamiai savo mintis dėstė komandos vadovas.
Įtemptose rungtynėse stipresni buvo "Kauno Energetikos Remonto" krepšininkai (2006 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)Nervingose rungtynėse pranašesni buvo „Kauno Energijos krepšininkai (2006 gruodžio 22 d., penktadienis, 21:55 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno vandenų" ekipa (2006 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 21:10 val.)"Antaras" ir antrąsyk triuškinamai pralaimėjo "Kauno vandenims" (2006 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Daug prakaito pareikalavusi "Kauno vandenų" pergalė (2006 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:51 val.)"Korio grupė" nepasigailėjo ir "Kauno vandenų" ekipos (2007 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)"Kauno vandenys" priešinosi tik pusę rungtynių (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:41 val.)Nervų mūšyje stipresni buvo „a1 Alternatyvos“ krepšininkai (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Kauno Energija" iškovojo nelengvą pergalę prieš "Kauno vandenis" (2007 vasario 03 d., šeštadienis, 19:56 val.)Puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį "Kauno Vandenys" įveikė "Araušą" (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:18 val.)