ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs KAUNO ŠVARA & KRG (62:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 17:15 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Trečioji "Kauno Švaros & KRG" pergalė

2007 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 18:57 val., peržiūros: 5384
Pirmosiose trečiadienio rungtynėse "Įmonių" lygos B pogrupyje "Elektrobalt & Elektros Darbai" savoje aikštėje priėmė "Kauno Švaros & KRG" komandą. Visos rungtynės vyko be didesnių emocijų. Antroj rungtynių pusėj svečiai išsaugoję daugiau jėgų, ėmė pamažu krautis pranašumą ir iškovojo trečiąją pergalę rezultatu 62:69.

Nuo pat susitikimo pradžioje aikštėje vyko lygus, ramus žaidimas. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas puikiai atspindėjo įvykius aikštėje 14:14.

Ir antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė – lėtas, netgi kiek migdantis krepšinis.
"Elektrobalt & Elektros Darbai" kėlinį užbaigė spurtu 10:2 ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo trim taškais – 35:32.

Po pertraukos geriau sekėsi svečiams.
"Kauno Švaros & KRG" žaidėjai antroje dvikovos dalyje atrodė šviežesni ir trečiojo kėlinio pabaigoje surengę spurtą 13:2 vėl nusvėrė rungtynių svarstykles savo naudai. Prieš lemiamą ketvirtį svečiai turėjo trijų taškų pranašumą – 48:51.

Regis, ketvirtajame kėlinyje, šeimininkai nebeturėjo jėgų pakovoti dėl pergalės.
"Kauno Švara & KRG" dar kiek padidino savo atotrūkį ir šventė pergalę rezultatu 62:69.

Svečiai susitikimo teisėjų darbo įvertint ir pakomentuoti rungtynių nepanoro, o šeimininkų treneris kalbėjo: "Šiandien turėjom per trumpą suolą. Gale pavargom, todėl ir nepavyko iškovoti pergalės".

"Elektrobalt & Elektros Darbų" gretose dvigubą dublį atliko Martynas Petravičius (21 taškas, 19 atk. k.). 18 taškų pelnė Mantas Šilingas, 13 – Darius Kryževičius.

"Kauno Švaros & KRG" ekipoje 23 taškus įmetė Ugnius Zasimauskas, 19 – Egidijus Paškauskas, 15 – Remigijus Motys (11 atk. k.).
Įspūdinga "Kauno švaros&KRG" pergalė (2008 sausio 15 d., antradienis, 22:54 val.)Triuškinanti "Kauno švaros & KRG" pergalė (2008 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Po atkaklios kovos "Kauno Švara & KRG" palaužė "Omegą" (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Kauno švara & KRG" sutriuškino "Santera" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 21:46 val.)"Makroflex" po įtemptos kovos palaužė "Kauno švaros & KRG" komandą (2007 lapkričio 06 d., antradienis, 23:59 val.)"Kauno Švara & KRG" sumalė į miltus "Statybų objektus" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 22:02 val.)"Kauno Švara & KRG" savaitę užbaigė pergale (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Arauša" tik po atkaklios kovos įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 23:50 val.)Dar viena "Kauno Švaros & KRG" pergalė "Įmonių" lygos paguodos turnyre (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 23:09 val.)SENSACIJA! Per tris metus pagaliau išgimdyta "Santeros" pergalė! (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:38 val.)