KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs ISM (76:89)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 12 d., Trečiadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Penki "Kauno technikos kolegijos" krepšininkai neatsilaikė prieš dvigubai gausesnę "ISM" komandos sudėtį

2010 gegužės 12 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 5764

Trečiadienį , gegužės 12 dieną , Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko dvi "Laikinosios sostinės" taurės turnyro dalyvių komandos . Kova įvyko tarp dviejų D pogrupio komandų . Ginklus surėmė "Kauno technikos kolegija" (šeimininkai) ir "ISM" (svečiai) . Šios rungtynės abiems komandoms buvo trečiosios , tačiau po dviejų prieš tai vykusių susitikimų "Kauno technikos kolegija" galėjo pasidžiaugti turėdami vieną pergalę , o "ISM" buvo patyrę du pralaimėjimus . Pasibaigus varžybų laikui rezultatas buvo 76:89 ir pergalę į savo sąskaitą vis dėlto įsirašė "ISM" krepšininkai , kurie galėjo pasidžiaugti pakilę į aukštesnę turnyrinės lentelės vietą.

Kovą dėl kamuolio laimėjo šemininkų komandos žaidėjas A.Simaitis , tačiau kamuolį jis numušė ne komandos draugui į rankas ,o tiesiai į užribį . Todėl svečiai galėjo pasidžiaugti gauta dovanėle ir užbaigti ataką pirmaisiais taškais. Šia proga puikiai pasinaudojo M.Čižauskas , suklaidindamas varžovą ir pelnydamas 2 taškus iš po krepšio . Šeimininkų bandymas atsakyti tuo pačiu baigėsi dviem taikliais komandos kapitono D.Znuto baudos metimais . Toliau kova vyko apyligiai , bet svečiai dažniau savo atakas užbaigdavo taikliai dvitaškiais metimais . Tai lėmė pirmojo kėlinio rezultatą ,kuris buvo 12:19 .

Nors per pirmąjį kėlinį nei viena komanda neįmetė nei vieno taiklaus tolimo metimo, antrajį ketvirtį abi pradėjo taikliais tritaškiais metimais . Šeimininkai bandydami prisivyti varžovus pasitelkė tolimų metimų taktiką ir beveik neatakavo iš arti . Vienintelis A.Simaitis kovojo dėl kamuolių po netaiklių komandos draugų tolimų metimų juos kartojo ir pravokavo "ISM" žaidėjų pražangas . Per kėlinį abi komandos apsikeitė trim taikliais tritaškiais metimais , bet "ISM" atakos iš arti buvo taiklesnės ir prieš didžiają pertraiką jie turėjo 9 taškų pranašumą . Per antrajį kėlinį šeimininkai įmetė 18 taškų , o svečiai pelnė 22 taškus .

Atrodytų , kad per pertrauką turėję atsigauti "Kauno technikos kolegijos" krepšininkai nesusitvarkė su ginyba nes jau pačoje kėlinio pradžioje leido varžovams į savo krepšį įmesti du taiklius tolimus metimus . Tikriausiai penkių varžybose dalyvavusių "Kauno technikos kolegijos" žaidėjų jėgos ėjo į pabaigą , nes atakos dažniausiai baigdavosi netaikliais metimais , o svečiai vis didino persvarą . Per trečiajį kėlinį šeimininkams nepavyko įmesti nei vieno taiklaus tritaškio metimo , o svečiai prie prieš tai buvusių dviejų pridėjo dar du . Rezutatas po trijų kėlinių buvo 46:68 "ISM" naudai .

Nors atrodytų ,kad ketvirtasis kėlinys turėjo būti ypač prastas visas 30 minučių aikštelėje praleidusiems "Kauno technikos kolegijos" žaidėjams , jie atidavė visas jėgas ir laimėjo kėlinį rezultatu 30:21 . Tačiau to nepakako pergalei pasiekti ,per prieš tai vykusius tris kėlinius svečių komanda buvo įgyjusi jau sunkiai pralenkiamą pranašumą . Daugelis "ISM" bandymų apsiginti baigdavosi baudomis , o kėlinio laikui einant į pabaiga , susirinkęs penkias pražangas aikštelę paliko M.Mordas . Tikriausiai tai ir padėjo šeimininkams laimėti ketvirtąjį kėlinį.

"Kauno technikos kolegijos" krepšininkai turėjo pripažinti svečių pranašumą,nors po varžybų pabaigos komandos kapitono atsakymas į jam užduotą klausimą , kas lėmė tokią rungtynių baigtį , atsakymas buvo nenuvertinantis komandos jėgų: - Pralaimėjome tik todėl , kad susirinko labai mažai žaidėjų.

"ISM" daug komentarų neturėjo , tačiau kaip savo pergalės priežastį įvardino gausiai susirinkusius komandos žaidėjus.

"Kauno technikos kolegijos" gretose naudingiausi buvo Aurimas Simaitis(35 naud. bal.) , Justas Vaižmožis (24 naud. bal.) ir Dovydas Znutas (12 naud. bal.)

"ISM" komandą į pergalę vedė ir naudingiausi buvo : Mantas Gudeliauskas (20 nau. bal.) , Vainius Kalėda (16 naud. bal.) ir Mindaugas Čižauskas (14 naud. bal.)

"Kauno technikos kolegija" palaužė "Kaunas" ekipos pasipriešinimą (2010 gegužės 05 d., trečiadienis, 19:28 val.)Puikus trečiasis kėlinys leido "Šernams" iškopti į "Laikinosios sostinės" mažosios taurės ketvirtfinalį (2010 gegužės 25 d., antradienis, 20:02 val.)Visas rungtynes užtikrintai pirmavę "ISM" neleido jauniesiems " KM Tornado - AKS projektų" krepšininkams nė pasvajoti apie pergalę (2010 gegužės 14 d., penktadienis, 19:03 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių pusė atnešė pergalę "Topo centras" komandai (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 19:03 val.)"KM Tornado - AKS projektai" iššvaistė turėtą persvarą, tačiau iškovojo pergalę (2010 gegužės 03 d., pirmadienis, 18:57 val.)Lengva "Topo centro" pergalė (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 23:00 val.)Dramatiškų rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidė "Kaunas" (2010 gegužės 03 d., pirmadienis, 22:15 val.)