Potencialas vs KKL NGST (89:118)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 03 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygoje ‒ sėkmingas „KKL NGST“ startas.

2024 birželio 03 d., Pirmadienis, 22:30 val., peržiūros: 186

Pirmadienį, birželio 3 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „Potencialas“ ir „KKL NGST“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos žaidė lygiai, bet išėjus „KKL NGST“ jaunimui jie suaktyvino gynybą ir D.Grunkis rinko taškus greitomis atakomis. Po pirmojo kėlinio jie ir pirmavo rezultatu 27:18. Antrajame kėlinyje tritaškiais prapliupo „KKL NGST“. Net 7 tritaškius per kėlinį imetę „KKL NGST“ jau triuškino varžovus po dviejų kėlinių.

Antroje pusėje „KKL NGST“ kažkiek sustojo ir „Potencialas“ lengviau rinko taškus. Rezultatyviose rungtynėse prieš paskutinį kėlinį nugalėtojo klausimas jau buvo išspręstas ir rezultatu 87:61 pirmavo „KKL NGST“. Paskutiniame kėlinyje D.Nemeikša pelnė 100-tąjį tašką, o „KKL NGST“ puolimo mašina toli nuvažiavo nuo „Potencialo“. Galutinis rungtynių rezultatas 118:89.

Vasaros lygoje į finalinį ketvertą pateko „KKL NGST“ (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 21:13 val.)„Vasaros“ lygos čempionais tapo „KKL NGST“ krepšininkai (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Krepsiniofanai.lt“ nesileido triuškinami „KKL NGST“ ekipos (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 22:39 val.)Pirmieji vasaros lygos pusfinalio dalyviai ‒ „Potencialas“. (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 19:59 val.)76 Dominyko Grunkio taškai leido lengvai laimėti „KKL NGST“ komandai (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 21:30 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ per kėlinį grįžo iš dvidešimties taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo (2024 birželio 18 d., antradienis, 23:12 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)