VAIŠVYDAVA vs BC SPURTAS (68:48)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Vaišvydava" įtikinamai nugalėjo BC "Spurtą"

2007 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 14:50 val., peržiūros: 7073

Šiandien, 13.00 val., Vaišvydavos mokyklos sporto salėje, susitiko "Aukso" lygos komandos, šeimininkų statusą turėjusi "Vaišvydava" permainingoje kovoje, rezultatu 48:68, įveikė BC "Spurtą"

Rungtynės prasidėjo abiems komandoms nerandant savojo žaidimo, pirmieji taškai buvo pelnyti tik praėjus 3 minutėms nuo kėlinuko pradžios, bet ir toliau vaizdas aikštėje buvo panašus, nedaug taiklių metimų, apmaudžios klaidos ir nerezultatyvus žaidimas. Nedidelę persavara (14:11) po pirmųjų 10 minučių turėjo svečiai – BC "Spurtas" krepšinikai.

Antras ketvirtis vėl buvo panašaus scenarijaus, rezultatas tarsi kaip ant svarstyklių buvo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Abi komandos atrodė žaidžia pagal tą patį planą, į kiekvieną metimą varžovai atsakydavo tokia pat sėkminga ataka. Nei viena komanda nerado savo stipriosios pusės, todėl žaidimas buvo praktiškai lygus, nedideliu skirtumu jau pirmavo "Vaišvydava", rezultatu 25:23.

Trečias kėlinukas prasidėjo staigiu šeimininkų spurtu, kelių minučių atkarpą jie laimėjo sausai 12:0, ir tai leido jiems jau pirmauti solidžiu 14 taškų skirtumu. Tiesa varžovai nemiegojo ir po minutės pertraukėlės atsakė 6 taškais, bet paskutines kėlinio minutes drausmingai apsigynę ir kelias greitas atakas surengę "Vaišvydavos" žaidėjai buvo priekyje rezultatu 52:34.

Paskutinis kėlinukas vėl prasidėjo sėkmingomis šeimininkų atakomis, o BC "Spurtas" gelbėtis bandė tolimais metimais, deja šis jų pasirinktas ginklas mažai gelbėjo. Nors "Vaišvydavai" toliau atitrūkti nepavyko, bet turima persvara neleido suabejoti pergale, taigi paskutinis švilpukas nuaidėjo esant rezultatui 68:48.

BC "Spurtas" teisėjavimą įvertino 9 balais, "Vaišvydava" skyrė 8.

Nugalėtojų treneris džiaugėsi, jog pagaliau pavyko surinkti pilną sudėtį, kas ir lėmė užtikrintą pergalę.

BC "Spurtas": P.Aleksonis 13 (9 atkovoti kamuoliai), G.Minkštas 12 (8 atkovoti kamuoliai), A.Grigaravičius 12.

"Vaišvydava": D.Neverauskas 22 (14 atkovotų kamuolių), N.Dunčikas 19 (11 atkovotų kamuolių).

"Vaišvydava" palaužė "ICE" (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)"Vaišvydava" atsirevanšavo "Eurolexis" ekipai (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Gedimex" sutriuškino "BC Spurtą" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:51 val.)"Vaišvydava" paskutiniame kėlinyje palaužė "Autozoom" komandą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 21:26 val.)"ICE" savo aikštėje palaužė "BC Spurto" ekipą (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:28 val.)"Vaišvydava" namuose atsirevančavo "BC Spurtui" (2008 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)"Vaišvydava" nepasigailėjo BC "Tas Kiemas" komandos (2008 vasario 02 d., šeštadienis, 20:56 val.)"Kauno Technikos Kolegija" patyrė triuškinančią nesėkmę namuose (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:11 val.)"Vaišvydavai" nepadėjo namų sienos (2008 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)"Vaišvydava" tik ketvirtame kėlinyje palaužė "BC Tas Kiemas" ekipą (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 21:44 val.)