ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs STATYBŲ OBJEKTAI (62:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 12 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Elektrobalt-Elektros darbai" įveikė "Statybų objektus"

2008 kovo 12 d., Trečiadienis, 22:46 val., peržiūros: 5779

Šį vakarą "AB Kauno energijos" sporto salėje, antrojo turo varžybose, susitiko dvi "Įmonių" lygos "F" pogrupio ekipos : "Elektrobalt-Elektros darbai" (šeimininkai) ir "Statybų objektai" (svečiai). Po įtemptos ir nenuspėjamos dvikovos, pergalę šventė "Elektrobalt-Elektros darbai" komanda – 62-58.

Rungtynės prasidėjo sėkmingu aikštelės šeimininkų žaidimu. Varžybas sėkmingai pradėjo D.Kryževičius, jis puikiu žaidimu išvedė savo ekipą į priekį 9-2. Deja, neilgam. "Statybų objektai" tiksliai atakuodami iš toli, neleido varžovams atitrūkti ir palaikė apylygį rezultatą visą pirmą kėlinį. Pirmasis ketvirtis pasibaigė rezultatu 18-18, nė vienai komandai nesugebėjus perimti iniciatyvos į savo rankas.

Antrasis ketvirtis buvo šiek tiek sėkmingesnis šeimininkams. Jie vedami A. Andriušio persvėrė rezultatą savo naudai. Svečių žaidimą stabdė didelis kiekis klaidų. Beje, gynboje taip pat trūko tikslumo, varžovai beveik netrukdomi landžiojo po "Statybų objektų" krepšiu. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi, rezultatu 33-28 pirmaujant "Elektrobalt-Elektros darbai" ekipai.

Po ilgosios pertraukos svečiai vėl pradėjo naudoti vieną iš pagrindinių savo ginklų – tolimus metimus. "Elektrobalt-Elektros darbai" krepšininkai vengė tritaškių, nes jau pirmojoje rungtynių pusėje suprato, jog šiandien jiems "nelenda" iš toli. Taigi "Statybų objektai" kartas nuo karto pataikydami iš tolimų distancijų ir kartodami metimus po atkovotų kamuolių, ketvirčio pabaigoje vėl iškovojo lygiasias – 46-46.

Rungtynių pabaiga buvo gana dramatiška, "Elektrobalt-Elektros darbai" pirmieji suskubo pelnyti taškus šiame kėlinyje ir svečiams teko užimti besivejenčių vaidmenį. Pasivyti buvo pavykę, bet pralenkti neužteko tikslumo ir susikaupimo. Sėkmingai sužaidę kėlinio pabaigą aikštelės šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 62-58.

Rezultatyviausi "Elektrobalt-Elektros darbai" ekipoje buvo A.Andriušis (3 atk. kam., 14 išprovokuotų pražangų) ir D.Kryževičius (12 atk. kam.) pelnę atitinkamai po 24 ir 21 tašką.

"Statybų objektuose" daugiausiai pasižymėjo V.Rekštys – 31 taškas (6 atk. kam.).

"Elektrobalt-Elektros darbai" namuose lengvai įveikė "Water SER-Veeseadmed" (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:59 val.)"Elektrobalt & Elektros Darbai" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 18:54 val.)ElektroBalt&Elektros darbai iškovojo pirmąją pergalę (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:14 val.)"ElektroBalt&Elektros darbai" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:57 val.)"Mikrovisata" palaužė "Elektrobalt & Elektros darbai" komandą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Agava" nesunkiai susitvarkė su "Statybų Objektais" (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 18:48 val.)"Mikrovisata" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt-Elektros darbai" (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)"Mikrovisata" namuose sutriuškino "Statybų objektus" (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 20:46 val.)"Hansabankas" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:18 val.)"Makroflex" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:38 val.)