Komanda X vs Kleboniškio „Vilkai“ (63:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 20:10 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

“Komanda X” iškovojo pirmąją pergalę

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 23:21 val., peržiūros: 1132

Antradienį (11.24), Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Komanda X“ ir Kleboniškio „Vilkai“. Antrajame kėlinyje nuo varžovų pabėgę pergalę šventė šeimininkai – 63:54 (16:16, 22:7, 15:12, 10:19).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai išsiveržę į priekį (5:3). Visgi „Vilkai“ persvėrė rezultatą savo naudai ir po dviejų taiklių R.Anglickio metimų buvo priekyje (5:7). Antroje kėlinio pusėje sėkmingiau sekėsi šeimininkams, kurie laimėjo atkarpą (10:2) ir pirmavo – 15:9. Kėlinuko pabaigoje „Komandos X“ puolimas vėl sustojo ir „Vilkai“ pasivijo varžovus bei išlygino rezultatą – 16:16.

Antrajame kėlinyje „Komanda X“ pranoko varžovus visomis prasmėmis, tiek gynyboje tiek puolime. Laimėję atkarpą (15:4), šeimininkai jau turėjo dviženklę persvarą (31:20). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar šiek tiek padidino atotrūkį ir po dviejų kėlinių pirmavo – 38:23.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Vilkai“ greitai sumažino atsilikimą iki 10 taškų ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės (42:32). Visgi „Komanda X“ vedama L.Klangausko atsakė atkarpa (11:3) ir padidino skirtumą iki 18 taškų – 53:35.

Paskutiniajame ketvirtyje „Vilkai“ dar sykį pabandė kabintis į pergalė ir po spurto (4:12) vėl priartėjo iki 10 taškų – 57:47. Visgi „Komanda X“ išlaikė pranašumą ir šventė pirmąją pergalę šiemet – 63:54.

Komanda X: Lukas Klangauskas – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Raimondas Gudžiūnas – 16 tšk., Tomas Kursevičius – 12 tšk.

Kleboniškio „Vilkai“: Regimantas Anglickis – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Benas Narbutas – 19 tšk., Marius Geštautas – 6 tšk.

Nugalėtojų ekipos treneris, R.Gudžiūnas, džiaugėsi pergale

- Iškovojote pirmąją pergalę, kaip jaučiatės?

- Gerai, gerai jaučiatės "šaika"? – Pirmą pergalė, ištikrųjų, lygios komandos, tik mums geriau sekėsi pataikyti, ta sir lėmė, šaunuoliai priešininkai . Kaip jau sakiau lygios komandos, tik mums namų arena šiandien , padėjo.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2015 lapkričio 27 d., 00:41 val.
Netrynkyt viskas ten normaliai
Anonimas2015 lapkričio 25 d., 19:43 val.
Pasakė modelis :) jo ištrinkite, nes mažikės nemylės
bynas2015 lapkričio 25 d., 00:33 val.
Istrinkit 8 nuotrauka, pripyskinat, tai net neziurit ka keliat.
„KMAIK“ iškovojo dramatišką pergalę (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 05:16 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:34 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)„Komanda X“ buvo suvalgyta savo namuose. (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:22 val.)Spurtas lemiamame ketvirtyje leido „Komandai X“ pasiekti pergalę (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 04:06 val.)emobilus.lt & “Mattas” įsidėjo dar vieną pergalę į savo kišenę. (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)„Buritus“ sezoną pradėjo triuškinančia pergale (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:13 val.)„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)Vien „Komanda X“ kovingumo nepakako ‒ į aštunfinalį keliauja A.S.K. „Persvara“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:51 val.)