KAUNO AUTOBUSAI vs AIG LIFE (95:80)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Dar viena Kauno „Autobusai“ pergalė

Skirmantas Staniulis prieš Liną Drulią
2009 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 5998

Pirmadienio vakarą Energijos sporto salėje susitiko šeimininkų Kauno „Autubusai“ ir svečių „AIG Life“ ekipos. Po gan įnirtingos ir atkaklios kovos pergalę iškovojo aikštės šeimininkai, kurie pergalės pamatus paklojo trečiajame rungtynių kėlinyje, kurį laimėjo 10 taškų skirtumu. Taigi galutinis rungtynių rezultatas 95:80 Kauno „Autobusų“ naudai .

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 be atsako svečių taškais, bet šeimininkai tuo pat išlygino rezultatą. Po to tarp ekipų prasidėjo kova dėl kiekvieno aikštelės centimetro. Abi komandos sėkmingai gynėsi, bet taip pat ir rasdavo skylių varžovų gynyboje. Bet vis gi kėlinio pabaigą geriau sužaidę šeimininkai laimėjo pirmąjį kėlinį 20:18.

Antrasis kėlinys skyrėsi nuo pirmojo, nes šiame kėlinyje labiau dominavo gynyba, nei puolimas. Nors sužaidus apie keturias minutes šeimininkai priekyje buvo tik vienu tašku 26:25, vis gi kėlinio antrą pusę jie atrodė geriau ir susikrovė sau nemenką pranašumą šiose varžybose, bei laimėjo šį kėlinį 51:43.

Trečiajame kėlinyje abi komandos apsišaudė tolimais metimais: šeimininkai jų pataikė 6, o svečiai sugebėjo įmesti 3 tolimus metimus. Taigi šeimininkai iš 26 pelnytų taškų šiame kėlinyje 18 pelnė tolimais metimais, bei sau susikrovė jau 18 taškų pranašumą ir taip priartėjo prie dar vienos pergalės.

Ketvirtame kėlinyje svečių ekipa nesiruošė nuleisti ginklų ir stengėsi sumažinti atsilikimą ir kovoti dėl pergalės. Kėlinyje sužaidus daugiau nei penkias minutes jie sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų ir stengėsi atgaivinti intrigą, tačiau tada Kauno „Autobusai“ ir vėl smeigė tolimą metimą, kurio autorius Marius Vansavičius. Taigi po šio tolimo metimo, svečiai jau nebegalėjo atsigauti ir leido pergale džiaugtis aikštės šeimininkų ekipai, kuri laimėjo rezultatu 95:80.

Kauno „Autobusai“ ekipoje išsiskyrė Eitvidas Juškevičius surinkęs 25 taškus.

„AI GLife“ komandoje geriausiai pasirodė Tadas Mankevičius pelnęs 25 taškus ir sugriebęs 10 atšokusių kamuolių.

Nugalėtojų treneris po varžybų sakė: „Kaip ir pirmose rungtynėse taip ir šiandiena pirmajame kėlinyje sunkiai įsivažiuojame, nors puolimas būna geras, bet gynyba šlubuoja, o pergalę lėmė trečiasis kėlinys. Džiaugiuosi pergale."

Pralaimėjusios ekipos treneris sakė, kad: „Iš tikrųjų komanda jaučiasi po vasaros truputi nepasportavus, bet potencialo matosi yra nemažai. Viena kita treniruotė ir viskas bus gerai.“

Dar viena "Kauno autobusų" pergalė (2010 sausio 28 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)"Kauno Autobusai" lieka nepralaimėję (2009 lapkričio 06 d., penktadienis, 19:27 val.)„Kauno Autobusai“ ir toliau skina pergales (video) (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 23:22 val.)Kauno „Autobusai“ atsilaikė prieš galingai žaidusia Prienų ekipą (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 23:55 val.)"Kauno Autobusai" savo pergalių seriją pratęsė Prienuose (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:59 val.)"Kauno autobusai" pirmieji pasiekė A lygos finalą (2010 balandžio 27 d., antradienis, 22:59 val.)Atkaklioje kovoje "Kauno autobusų" nervai buvo stipresni (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 22:48 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Autobusai“ įrodė savo pranašumą (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Kauno Autobusai" nemažina apsukų (video) (2010 sausio 12 d., antradienis, 23:00 val.)Blanki rungtynių pradžia nesutrukdė "Kauno autobusams" pratęsti pergalių serijos (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 23:16 val.)