LYTAGRA vs KAUNO ENERGIJA (62:84)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 05 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno Eigulių vidurinės mokyklos sporto salė, Žeimenos g.66 , Kaunas

"Kauno Energija" be didesnių pastangų įveikė "Lytagrą"

2008 kovo 05 d., Trečiadienis, 22:41 val., peržiūros: 5188
Trečiadienio vakarą "Įmonių+" lygos "F" pogrupyje savo jėgas antrą kartą išmėgino "Lytagros" ir "Kauno Energijos" krepšininkai. Savo pranašumą ir šį kartą įrodė svečiai, įtikinamai laimėdami rungtynes rezultatu 62:84.

Pirmąjį varžybų ketvirtį sėkmingiau pradėjo aikštelės svečiai. Jie trijų iš eilės sėkmingų atakų pirmavo rezultatu 6:0. Tačiau „Lytagros“ krepšininkai neketino leisti pernelyg atitrūkti varžovams. Jų pelnyti 5 taškai be atsako sumažino skirtumą iki minimumo 6:5. Banguotame pirmajame varžybų ketvirtyje savo asmeninį šou surengė Deivydas Čereška, jis pelnęs 8 taškus iš eilės neleido varžovams perimti iniciatyvos ir leido toliau pirmauti savo komandai 12:13. Rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką, o kėliniui baigiantis abi komandos apsikeitė tolimais metimais. Po pirmojo ketvirčio trapią persvarą sugebėjo susikrauti „Lytagros“ krepšininkai 20:18.

Antrąjį rungtynių kėlinį įspūdingai pradėjo Sauliaus Zburminsko ir Donaldo Sakalausko tendemas. Krepšininkai kartu pelnė 16 taškų į kuriuos aikštelės šeimininkai sugebėjo atsakyti viso labo vieninteliu Gintaro Drebulio tolimu metimu 23:34 „Kauno Energijos“ naudai. Kiek nusiraminę „Lytagros“ krepšininkai išlygino varžybų ritmą ir po sėkmingo Dariaus Baltušio pasirodymo kėlinio pabaigoje, kuomet krepšininkas pelnė 7 taškus, skirtumas sumažėjo iki 2 taškų 35:37. Visgi besibaigiant kėliniui „Kauno Energijos“ vyrai kiek padidino savo pranašumą 35:41. Esant tokiam rezultatui komandos išėjo ilsėtis.

Po ilgosios pertraukos svečiai surengė dar vieną spurtą. Jie kelių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 12:2 ir vėl susikrovė sau dviženklę persvarą 37:53. Sėkmingai ginantis ir puolant šeimininkai buvo sumažinę varžovų persvarą iki vienženklės 44:53, tačiau tada „Kauno Energija“ dar kartą spurtavo 11:3 ir atitrūko rekordiniu 17 taškų atstumu 47:64. Kėlinys baigėsi svečiams pirmaujant tuo pačiu 17 taškų skirtumu 51:68.

Paskutiniajame ketvirtyje buvo likę tik formalumai. Abiejų komandų žaidėjai neberodė didelio noro kautis. Viso kėlinuko metu vyko apylygė kova. Vienai komandai pelnius taškus greitai sekdavo sėkmingas varžovų atsakas. Vis tik, kėlinio pabaigoje „Kauno Energijos“ snaiperis Donaldos Sakalauskas du kart pataikė iš toli ir įtvirtino savo komandos pergalę rezultatu 62:84.

Po rungtynių pakalbintas „Lytagros“ treneris Alius Civilka sakė, kad toks didelis skirtumas buvo dėl to, kad varžybos nieko nelėmė, todėl pažaisti gavo visi žaidėjai. Taip pat pajėgiausi žaidėjai gavo daugiau poilsio. Šnekėdamas apie varžovų žaidimą jis akcentavo tai, kad jie labiau susižaidę. A.Civilka teisėjų darbą įvertino 9 balais.

Nugalėtojų treneris Deivydas Čereška kalbėjo: „Šiai dienai esame stipresni. Matosi, kad mūsų žaidėjai pajėgesni visose pozicijose“. D.Čereška teisėjų darbą taip pat įvertino 9 balais.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai sužaidė Darius Baltušis įmetęs 21 tašką ir atkovojęs 5 kamuolius.

„Kauno Energijos“ gretose išsiskyrė Donaldas Sakalauskas pelnęs 31 tašką ir atkovojęs 10 atšokusių kamuolių. Jam puikiai talkino Saulius Zburminskas ir Daivaras Karčiulis atitinkamai pelnę 16 ir 15 taškų.
"Kauno energija" lengvai įveikė "Infoface - kaveikti.lt" (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Kauno Energija" nepaliko vilčių "Naftelf & Nowaco" (2008 kovo 21 d., penktadienis, 22:49 val.) "Kauno energija" išsklaidė kaip dūmą visas "Lytagros" iliuzijas (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)"Kauno energija" - "Įmonių+" lygos "Paguodos" taurės turnyro finale! (2008 balandžio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kauno energija" namuose sutriuškino "Helviną" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 22:31 val.)"Kauno energija" - neįkandamas riešutas "Vėjų linijai" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:53 val.)"Helvina" namuose nugalėjo "Lytagrą" (2008 vasario 29 d., penktadienis, 21:33 val.)"Kauno Energija" permainingose rungtynėse įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:09 val.)"Kauno energija" įveikė "Trys medžiai" ekipą (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 23:05 val.)"Kauno energija" užtikrintai keliauja link finalo (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:52 val.)