BBG vs ELTECHA (55:70)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 21 d., Antradienis, 21:00 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

Pirmoji "Baltijos Baldų Grupės" nesėkmė šį sezoną

Aikštėje vyko atkakli kova
2006 lapkričio 21 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 4145
Vėlų antradienio vakarą įvyko "Įmonių" lygos C pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeiminininkai "Baltijos Baldų Grupė" priėmė svečius "Eltechą". Visą susitikimą pirmavę svečiai iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 55:70.

Abejos komandos susitikimą pradėjo gana vangiai. Baldžiai gana dažnai kydo, o klaidomis pasinaudoję "Eltechos" žaidėjai surengė kelias greitas kontraatakas ir taip išsiveržė į priekį. Dvikovai įsibėgėjus svečiai vis laibiau didino savo pranašumą. "Baltijos Baldų Grupė" niekaip nerado savojo žaidimo. Judri ir kibi "Eltechos" gynyba šeimininkams buvo labai sunkiai įveikiama, baldžiai per šį ketvirtį pelnė tik 7 taškus. Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 11 taškų – 7:18.

Antrąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo "BBG", bet svečiai neleido priešininkams pernelyg priartėti. Baldžiai sugebėdavo net būdami visiškai laisvi pramesti iš po krepšio. "Eltecha" dažnais keitimais stengėsi palaikyti greitą rungtynių tempą. Aikštėje vyko apylygė kova, skirtumas laikėsi apie 10 taškų. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 25:34.

"Baltijos Baldų Grupės" žaidėjai pertraukos laiko neleido veltui ir jos metu sustygavę savo žaidimą trečiojo ketvirčio pradžioje spurtavo 8:0 bei sumažino skirtumą iki minimumo. Svečiai nebuvo linkę perleisti varžovams rungtynių iniciatyvos ir į baldžių spurtą atsakė 7 sausais taškais ir taip vėl atstatė šiokį tokį savo ekipos pranašumą. Likusį kėlinio laiką kova vyko taškas į tašką. Po trijų kėlinių ekipas skyrė 4 taškai – 42:46.

Paskutinįjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo "Eltechos" vyrai, surengę nedidelį spurtą 5:0 tuo pačiu padidinę savo pranašumą iki 9 taškų. Aikštės šeimininkai taip ir nesugebėjo atsitiesti ir svečiai išlaikę ketvirto kėlinio pradžioje įgytą persvarą šventė pergalę rezultatu 55:70.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris Romas Plytnikas buvo patenkintas savo komandos pergale ir teigė, jog laimėjo prieš grupės lyderius, o pergalę lėmė, tai jog jų buvo daugiau.

"Baltijos Baldų Grupės" gretose rezultatyviausias buvo Marius Kandrotas įmetęs 19 taškų, Vytautas Remeikis pelnė 15.

"Eltechos" ekipoje nebuvo aiškaus lyderio. Gedimino Jeršovo sąskaitoje po rungtynių buvo 15 taškų, 14 taškų į komandos kraitį įnešė Laimonas Garnelis (9 atkovoti kamuoliai).
"Baltijos Baldų Grupė" ir antrą kartą įveikė "Agavą" (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 22:35 val.)Favoritų akistatoje stipresnė buvo "Baltijos Baldų Grupė" (2006 lapkričio 07 d., antradienis, 23:05 val.)"Baltijos baldų grupė" namuose sutriuškino "Antakoros" ekipą (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 23:48 val.)„Baltijos Baldų Grupė“ iškovojo lengvą pergalę (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 23:33 val.)Šeštoji "BBG" pergalė (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 23:05 val.)"Korio grupė" atsirevanšavo su kaupu (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:58 val.)BBG po pratęsimo palaužė "Korio grupė" krepšininkus (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:01 val.)Įtikinama "Eltechos" pergalė (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:37 val.)Triuškinanti "Eltechos" pergalė (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)"BBG" iškovojo šeštąją pergalę (2006 gruodžio 08 d., penktadienis, 22:32 val.)