VĖDISANA & KOLUNA vs KAUNO VANDENYS & ONNINEN (64:86)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 06 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

"Kauno vandenys & Onninen" nepasigailėjo varžovų "Vėdisana & Koluna"

2010 gegužės 06 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 4481

Šiandien, Šilainių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Laikinosios" taurės komandos. Šeimininkai "Vėdisana & Koluna" priėmė svečius "Kauno vandenys & Onninen" ir nusileido 22 taškų skirtumu. Tai buvo antra pergalė svečiams ir antras pralaimėjimas šeimininkams. Pirmajame kėlinio pradžioje komandos dar nebuvo įsižaidusios, tai ir rezultatas buvo apylygis. O įpusėjus kėliniui ėmė ryškėti svečių persvara. Trečiajame kėlinyje šeimininkai atsiliko jau skyrė 20 taškų. Nors ir bandė vytis, tačiau dažnos klaidos ir geresnė gynyba svečiams padėjo išlaikyti savo pranašumą iki rungtynių pabaigos. Taigi šiandien nugalėjo "Kauno vandenys & Onninen" rezultatu 64:86 (13:23, 18:25, 14:20, 19:18).

Rungtynės prasidėjo svečių atkovotu kamuoliu ir pelnytais pirmaisiais taškais, o po dar vienos sėkmingos atakos jau turėjo 4 taškų pranašumą. Visgi šeimininkai prisivijo varžovus. Tačiau įpusėjus kėlinukui komandas skyrė 9 taškai (6:15). Ilgai nelaukus komandos apsikeitė taškais, po kurių "Kauno vandenys & Onninen" komanda ėmė sėkmingiau pulti varžovų krepšį. Šeimininkams nepavyko priartėti prie svečių, tiesa šio kėlinio kalvis šeimininkų ekipoje buvo Vidmantas Lašas, kuris iš 13 pirmo kėlinio taškų pelnė 11. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 13:23 "Kauno vandenys & Onninen" naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo 4 taškais i svečių krepšį, bet tada svečiai sužaidė atkarpą 0:10, o rezultatas buvo 17:33. Nuo tada komandos šiek tiek atsipalaidavo ir taškus pelnydavo tai viena tai kita komanda.. Šeimininkai atrodė, jog po truputi atsigauna ir žaidimas gražėjo, bet rezultatu niekaip nesisekė priartėti prie varžovų. O kėlinuko paskutiniuose 3 minutėse komandos sužaidė 3:10 atkarpą. Šeimininkams tolimą metimą pataikė žaidžiantis treneris Ž.Zakrasas. Rezultatu 31:48 ir toliau pirmavo svečiai "Kauno vandenys & Onninen" komanda.

Po ilgosios pertraukos vaizdelis aikštelėje iš esmės nesikeitė. Stengdamiesi priartėti prie varžovų, šeimininkai dažnai klydo, o metimai skriejo pro šalį, net 15 metimų pataikyta buvo tik vos 4, tačiau iš trijų tolimų matimų sėkmingi buvo du, o jų visų autorius T.Kivyta. Pirmąsias 4 minutes komandos sužaidė lygiai 7:7, bet tada svečiai padidino persvarą 7 taškų spurtu (62:38). Du kartus po krepšių sėkmingai panaudojęs savo ūgio ir svorio pranašumą T.Dudzevičius pelnė komandai svarbius 4 taškus, bet toliau iki kėlinio likus žaisti pusantros minutės svečiai pelnė 6 taškus, o kėlinuką užbaigė T.Kivyta tolimu metimu. Po trijų kėlinių rezultatu 45:68 pirmavo "Kauno vandenys & Onninen".

Lemiamas ketvirtis prasidėjo dar dviem šeimininkų reidais po krepšiu, o ilgai nelaukus komandas jau skyrė net ir 30 taškų (47:77). Ir skirtumas toliau jau nedidėjo, svečiai atsipalaidavo ir leido šiek tiek sumažinti taškų skirtumą. Tuo pasinaudoję šeimininkai dažnai pelnydavo taškus, bet nespėdavo grįžti į surengtas greitas svečių atakas. Visgi gale kėlinio A.Giedraitis tris kartus pataikė iš po krepšio ir rezultatu 64:86 turėjo pripažinti "Kauno vandenys & Onninen" pranašumą.

"Vėdisana & Koluna": Arūnas Giedraitis (14), Tadas Dudzevičius (14), Vidmantas Lašas (13)

"Kauno vandenys & Onninen": Marius Dimša (29), Ramūnas Ardaravičius (17, 11 atk.k.), Leonardas Ivanovas (13), Šarūnas Kryžius (10).

Šeimininkų komandos treneris po rungtynių sakė: Gynybos spraga, užpulti kartais pavykdavo, bet neapsigynėme, tai psichologiškai paveikė. Komanda gerai sudėta, tad gal kitais metais geriau pasiseks.

Svečių komandos treneris teigė: Norėjome laimėti ir laimėjome.

"Kauno vandenys & Onninen" be didesnio vargo peržengė aštuntfinalio barjerą (2010 gegužės 19 d., trečiadienis, 20:51 val.)"ICE" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 balandžio 29 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" pasiekė nesunkią pergalę (2010 gegužės 12 d., trečiadienis, 21:16 val.)Užtikrinta "Kauno vandenų & Onninen" pergalė (2010 gegužės 05 d., trečiadienis, 20:32 val.)"Kauno vandenys & Onninen" ir toliau žygiuoja pergalingai (2010 gegužės 10 d., pirmadienis, 22:25 val.)"Ekodora" po atkaklios kovos palaužė "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 gegužės 11 d., antradienis, 23:05 val.)"Energijos sistemų servisas" sutriuškino "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 gegužės 26 d., trečiadienis, 22:14 val.)"Vėdisana & Koluna" nepaliko vilčių laimėti "Kolpingo kolegijai" (2010 gegužės 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Puikiai sužaistas paskutinis ketvirtis atvedė "Spartos" komandą į pergalę (2010 gegužės 26 d., trečiadienis, 21:22 val.)