TEO LT & ACME vs MINORDIJA (81:89)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 20 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

Po įnirtingos kovos pergalę šventė Minordijos ekipa

2009 lapkričio 20 d., Penktadienis, 21:20 val., peržiūros: 5508

Šiandien, lapkričio 20d. "Atžąlyno" vidurinėje mokykloje susitiko dvi "Įmonių" lygos komandos šeimininkai "TEO LT & ACME" ir svečiai "MINORDIJA". Rungtynėse netruko intrigos, vyrai kovojo rimtai ir stengėsi nugalėti, tačiau fortūna šį kartą lydėjo svečių komandą. Pirmąją rungtynių pusę laiminėjo šeimininkai, po dviejų kėlinių susikrovę 7 taškų persvarą (53:46). O štai nuo trečiojo kėlinio "MINORDIJA" komanda persvėrė rezultatą, bet ir susikrovė persvarą kur šiame kėlinukyje laimėjo 9:22. Paskutiniame ketvirtyje pranašumą sugebėjo išlaikyti varžovai nugalėjo aikštelės šeimininkus ir šventė pergalę rezultatu 81:89.

Rungtynių pradžia buvo itin intriguojanti, komandoms sunkiai sekėsi persverti rezultatą savo naudai ir pirmaujanti ekipa vis keitėsi. Vis tik Po taiklių dvejų E.Šalkausko pataikytų tolimų metimų svečiai įsiveržė į priekį 8:13. Komandos apsikeitė dar taikliais metimais po krepšiu ir tada po trejų "TEO LT & ACME" tritaškių metimų šeimininkai įsiveržė i priekį dvejais taškais. Greit varžovai išlygino rezultatą, tačiau po dar vieno šeimininkų tolimo metimo, jie įgijo 4 taškų persvarą. Dar baudos metimu sumažino svečiai atitolimą, bet gražiu ir neįtikėtinu šeimininų kapitono A.Šunskio prasiveržimu kur prasižengė varžovai kamuolys netikėtai įkrito į krepšį. Nors ir nepavyko baudos metimo realizuoti visgi šeimininkai laimėjo pirmąją atkarpą 28:23.

Antrajį ketvirtį sėkmingai pradėję svečiai iškart susikrovė 4-ių taškų spurtą ir sumažino deficitą iki minimumo. Žaidimui išsilyginus, "MINORDIJA" komanda sužaidę gražią atkarpą ir susirinko pranašumą. Vėl gi komandos keitėsi pirmaujančiu vaidmeniu, bet galiausia po truputi pradėjo pranašumą vėl kaupti šeimininkai. Po tolimo šeimininkų metimo jie pirmavo 6 taškais. Paskutines minutes žaidžiant puikiai pasirodė šeimininkų žaidėjas M.Markevičius pelnęs visus likusius kėlinio 12 taškų (iš viso 14 šiame kėlinyje). Taigi suskambus didžiosios pertraukos švilpukui rezultatas buvo 53:46 šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos vyko itin atkakli kova – didesnę atakų dalis netrukdavo ilgiai. Sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Po šeimininkų kapitono prasiveržimo ir taiklaus metimo, preišininkai pataikė tritaškį ir spurtavo net 14 taškų taip įsiveržė į priekį rezultatu 59:65. Likus žaisti pusei kėlinio šeimininkams atakuojant prasižengė puolime A.Šunskis prieš svečių pagrindinį įžaidėją E.Šalkauską, kuris tuoj pat turėjo atsisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio, nes buvo sutrenktas veidas. Komandos dar įmetė po kelis taškus tačiau skirtumas nepasikeitė ir trečiasis ketvirtis baigėsi dabar jau svečių ekipos naudai 62:68.

Paskutinį kėlinuką sėkmingai pradėję svečiai netrukus atitrūko nuo savo oponentų 12-ką taškų, kadangi verždamasis isprovokavo metimo metu svečių ekipos narys ir aikštelės šeimininkų kapitonas gavo penktąją pražangą, bei atsarginis suolelis susinervino ir gavo techninę pražangą, svečiai turėjo galimybe realizuoti 4 baudos metimus iš kurių taiklūs tebuvo tik du. Šeimininkai pradėjo spausti varžovus, kurie pradėjo daryti daug klaidų (11), bet skirtumas mažėjo laibai lėtai. Po M.Markevičiaus reido skirtumas buvo minimalus dviženklis skaičius (74:84). Stipri ekipa, tačiau ne itin sėkminga "TEO LT & ACME" komandos diena. Jiems dar pavyko sušvelninti rezultatą po jų 7 taškų spurto iki trijų (81:84), bet tada dar penkis taškus pelnė svečiai ir nugalėjo rezultatu 81:89.

Svečių treneris pakalbintas sakė "Manau, turbūt lyderius aplošėm. Dar be kai kurių svarbių žaidėjų gerai pavyko. Pakeitėm gynyba, sekėsi, žaidimas buvo ganėtinai šiurkštus, bet atlaikėm. Užteko septinių žaidėjų"

Prie laimėtojų pergalės labiausiai prisidėjo E.Šalkauskas (28 taškai) ir A.Kemeraitis (25 taškai ir 12 atk.k.).

Šeimininkų ekipoje puikiai pasirodė M.Markevičius surinkęs 35 taškus ir 28naudingumo balus.

Ramiai vyrai ramiai, viskas bus gerai, ramina komandos vadovas žaidėjus

Po įnirtingos kovos pergalę šventė "Mikrovisata" (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Atkakliose rungtynėse, po pratęsimo, pergalę šventė "Minordija" (2010 vasario 23 d., antradienis, 19:40 val.)“Kamesta“ nepaliko šansų „Minordijos“ ekipai. (2010 kovo 02 d., antradienis, 22:09 val.)"Minordija" iškovojo sunkią pergalę namuose (2010 sausio 05 d., antradienis, 19:59 val.)"Vaidotėnas" po sunkio kovos palaužė "Teo LT&ACME" ekipą (2010 sausio 26 d., antradienis, 21:56 val.)"Achema - EKB" po atkaklios kovos svečiuose įveikė "Minordiją" (2010 kovo 16 d., antradienis, 21:50 val.)"TEO LT & ACME" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 20:46 val.)"Minordija" Įmonių lygoje toliau skinasi kelią pergalėmis (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 19:28 val.)"Minordija" iškovojo nesunkią pergalę (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 19:29 val.)Emocijų ir ne itin sportiško elgesio kupinose rungtynėse pergalę išplėšė "Teo LT & Acme" (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 21:06 val.)