KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KAUNO ARTMEDIA (52:90)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Kauno "Artmedia" sumindė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą.

2008 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 20:41 val., peržiūros: 4531

Šiandien, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje, buvo sužaistos vienerios "Aukso" lygos varžybos. "Kauno Technikos Kolegijos"(toliau "KTK") komanda namuose priėmė Kauno "Artmedia" ekipą. Svečiai jau nuo pirmųjų minučių išsiveržė į priekį ir persvaros neišbarstė iki pat rungtynių pabaigos, dar ir padidino ją. Galutinis rezultatas paskelbė "Artmedia" pergalę, triuškinančiu, 38 taškų skirtumu. 52:90.

Pirmojo ketvirčio pradžioje abi komandos pelnė po 6 taškus ir atkakli kova leido manyti, kad šiose rungtynėse viskas spręsis tik ketvirtajame kėlinyje, tačiau tolesnė kėlinio dalis visiškai paneigė šias hipotezes. Likusią ketvirčio atkarpą svečių komanda laimėjo rezultatu 14:3 ir pries antrąjį kėlinį susikrovė, jau gana solidžią 11 taškų persvarą.20:9.

Antrajame kėlinyje "KTK" ekipa šiek tiek sugebėjo pasipriešinti varžovams ir neleisti visiškai triuškinti.Abi komandos žaidė atvirą krepšinį ir net negalvojo nusileisti.Nors ir šeimininkai pralaimėjo ir šį kėlinį(15:18), tačiau rezultatas nebuvo toks drastiškai triuškinantis, kad nebūtų galima, dar perimti iniciatyvos ir laimėti.Po šio kėlinio švieslentėje švietė rezultatas 24:38.

Trečiasis ketvirtis vyko tarsi antrojo atkartojimas. Vėlgi, nei viena komanda neketino nusileisti, žaidė ryžtingai ir atkakliai, negailėjo nei savęs nei varžovų. Jei rungtynės būtų nulemtos vien dėl šio kėlinio, turbūt būtų neaišku, kam skirti pergalę,nors ir "Artmedia" sugebėjo dar šiek tiek padidinti savo persvarą, tačiau aikštelėje nebuvo matyti jokio aiškaus jų pranašumo. Kėlinys baigėsi rezultatu 15:20, o bendrasis rezultatus tuo metu buvo 58:39. "Artmedia" persvara vis augo.

Paskutiniajame kėlinuke "KTK" ekipa, ko gero, jau ir patys patikėjo varžovų pergale ir prarado motyvaciją bandyti, kažką dar pakeisti šiose rungtynėse. Svečių ekipa tuo netruko pasinaudoti ir šiame kėlinyje jau aiškiai dominavo aikštelėje (vien per šį kėlinį jie perėmė 9 kamuolius) ir pelnė net 32 taškus, šeimininkams leisdami įmesti tik 13. Po šio kėlinuko skirtumas jau tapo "nepadoriu" ir "Artmedia" pergalė nekėlė abejonių, net ir tiems kas nematė rungtynių. Galutinis rezultatas 58:90.

Po šių rungtynių "Artmedia" komandos treneris gyrė varžovus, aišku nepamiršdamas ir savo komandos ir teigė, kad tai buvo nepaprastai reikalinga ir svarbi pergalė komandai ir jie puikiai susikoncentravo ir padarė tai, ką reikėjo. Taip pat treneris apgailestavo, dėl vieno iš pagrindinių žaidėjų traumos (čiurna) ir tikėjosi, kad šis greitai pasveiks ir galės, padėti komandai ateityje, lemiamų kovų metu.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Darius Baranauskas (6/24 metimų), 10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių pridėjo Daumantas Židanavičius.

"Artmedia" ekipoje naudingiausiai žaidė Tadas Bubliauskas pelnęs 27 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 34 naudingumo balus.Jam puikiai talkino Mindaugas Slierosaitis(22 taškai ir 5 atkovoti kamuoliai) ir Lukas Martinaitis(15 taškų, 6 asist'ai ir 3 perimti kamuoliai).Rytis Malecis pelnė 7 taškus, atkovojo 11 kamuolių, perėmė 7 ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

"Studentija" sutrypė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:30 val.)"Dumblas" gan nelengvai įveikė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 18:58 val.)"Kauno artmedia" nepasigailėjo "Kolpingo kolegijos" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:51 val.)"Kauno Artmedia" nepasigailėjo BC "Tas kiemas" ekipos (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:05 val.)Po atkaklios kovos "Kauno Technikos Kolegijai" pavyko išplėšti pergalę (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Kauno Technikos Kolegija" nepasigailėjo varžovų (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 19:57 val.)"Kauno Artmedia" ekipa neatsilaikė prieš "Vilkijos tarp gėlių" komandą (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Kauno technikos kolegija" iškovojo lengvą pergalę (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 19:15 val.),,Varaida" be vargo susidorojo su ,,Kauno technikos kolegijos" ekipa (2008 lapkričio 05 d., trečiadienis, 19:46 val.)"Kauno Artmedia" iškovojo pergalę svečiuose (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 18:12 val.)