PRIENŲ VĖJAS vs KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET (69:98)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Prienų savivaldybės sporto centras, Birutės g. 7, Prienai

"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nesunkiai įveikė Prienų "Vėją"

2009 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 5676

Ketvirtadienio vakarą savo aikštėje Prienų "Vėjas" priėmė svečius iš Kauno – "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipą. Susitikimo pradžioje vyko atkakli ir lygi kova, bet vėliau į priekį išsiveržė svečiai ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 69:98.

Rungtynių pradžioje geriau sekėsi "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" žaidėjams, jie išsiveržė į priekį 1:5, tačiau šeimininkai pelnė 7 taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai (8:5). Tik ketvirčio pabaigoje L.Gudaičio dvitaškis ir keturi Š.Dimšos taškai vėl išvedė į priekį "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" – 15:20

Antrojo kėlinio pradžioje komandos kovojo taškas į tašką, bet antroje pusėje iniciatyvą į savo rankas paėmę svečiai ėmė sparčiai didinti persvarą. Antrąją dalį kėlinio komandos sužaidė rezultatu 2:14 ir skirtumsa išaugo iki 16-os taškų (26:42).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, "Vėjo" krepšininkams vis nesisekė pelnyti taškų, kai tuo tarpu jų varžovai atakavo gerokai tiksliau ir skirtumas greit peržengė 20-ies taškų ribą (26:46). Antrojoje kėlinio pusėje "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipą į priekį vedė 11 taškų surinkęs M.Kolčekovas. Po trijų kėlinių svečiai pirnavo 43:67.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams stebuklo padaryti nepavyko, po N.Kundroto dvitaškio "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" pasiekė 30-ies taškų persvarą (47:77). Rungtynės baigėsi rezultatu 69:98.

Nugalėtojams po 25 taškus pelnė M.Kolčekovas (10 atkovotų kamuolių) ir Š.Dimša (15 atkovotų kamuolių).

Šeimininkams 17 taškų pelnė R.Jakutavičius (11 atkovotų kamuolių).

"KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" ketvirtame kėlinyje "sutrypė" "Kolpingo Kolegiją" (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 21:57 val.)"KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" neturėjo problemų prieš "Krepšinis.net" (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 22:57 val.)"KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" įrodė savo pranašumą prieš "Autozoom" (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:53 val.)"Vaišvydava" po nelengvos kovos įveikė "Prienų Vėją" (2009 kovo 10 d., antradienis, 22:50 val.)"Krepšinis.net" sugebėjo atsilaikyti po pratęsimo prieš "Prienų Vėją" (2009 sausio 27 d., antradienis, 22:44 val.)"Kėdainiai" nugalėjo "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)Antroje rungtynių pusėje atsitiesę "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" sugebėjo iškovoti pergalę Prienuose (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"Krepsinis.net" įveikė "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Vaišvydava" namuose įveikė "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" (2009 vasario 24 d., antradienis, 23:14 val.)"ISM" neatsilaikė prieš "Prienų vėją" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 21:47 val.)