KAUNO KM-89 vs PRAVIENIŠKIŲ FORTŪNA (64:109)"AUKSO+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Praveniškių "Fortūna" nesunkiai nugalėjo "Kauno KM-89"

2008 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 19:57 val., peržiūros: 6188
Šį vakarą vykusiose Aukso+ lygos komandų "Kauno KM-89" ir Praveniškių "Fortūna" susitikime, svečiai įrodė savo pranašumą ir nugalėjo šeimininkus rezultatu 64:109.

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus keliai taikliais metimais, svečiai po truputį vis atitrūkinėjo nuo šeimininkų, tačiau kėlinio pabaigoje Praveniškių "Fortūna" sugebėjo laimėti atkarpą 10:0, ir išsiveržti į priekį užtikrintu 16 taškų skirtumu (12:28).

Antrajame kėlinuke Praveniškių "Fortūna" žaidėjai taikliai šaudė tolimus metimus o "Kauno KM-89" jiems neleido per daug atitrūkti. Tačiau kėlinys vistiek baigėsi svečių naudai. Įpusėjus rungtynėms svečiai pirmavo jau 31 taško skirtumu (29:60)

Antrosios rungtynių pusės pradžioje Praveniškių "Fortūna" dar labiau padidino savo persvarą laimėdami atkarpą 13:3. Tolesnis žaidimas buvo apylygis, komandos apsikeitė taikliais metimais ir kėlinuką užbaigė esant 41 taško skirtumui (41:82).

Paskutinis kėlinys vyko be didesnių permainų. Svečiams dar labiau atitrūkti sutrukdė V. Venckevičiaus sušaudyti 3 iš eilės taiklūs tolimi metimai. Varžybos pasibaigė rezultatu 64:109 svečių naudai.

Tarp nugalėtojų labiausiai išsiskyrė A.Matuzevičius pelnęs 24 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Nuo jo neatsiliko ir A.Vasiliauskas pelnęs 19 taškų ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Jiems neblogai talkino M.Gadliauskas pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius.

"Kauno KM-89" komandoje neblogą žaidimą pademonstravo T.Abišala atlikęs dvigubą dublį ( 23 tšk. 14 atk. kamuolių.).

Teisėjus "Kauno KM-89" komandos treneris Saulius Marčiukaitis įvertino 10 balų, o apie varžybas pasakė, kad komandai trūko gero įžaidėjo.

Praveniškių "Fortūna" treneris E.Orlovas teigė, kad po pastarojo šių komandų susitikimo, kai "Kauno KM-89" laimėjo 15 taškų skirtumu, jie nesitikėjo tokios pergalės.
Pravieniškių "Fortūna" netikėtai lengvai nugalėjo "BMS" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:22 val.)"KK Snaiperiai - VDU-2" nesunkiai nugalėjo "Kauno KM-89" (2008 kovo 06 d., ketvirtadienis, 19:27 val.)"Praveniškių fortūna" neturėjo vargo su "ESS" (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 14:26 val.)"Pravieniškių Fortūna" nepasigailėjo "KK Snaiperiai & VDU-2" komandos (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 21:22 val.)Pravieniškių "Fortūna" iškovojo antąją pergalę (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Pravieškių Fortūna" reguliaraus sezono pabaigą vainikavo pergale (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:03 val.)"Topsport" be didesnio vargo nugalėjo "Kauno KM-89" (2008 sausio 10 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)"Topsport" sutriuškino "Kauno KM-89" (2008 kovo 20 d., ketvirtadienis, 19:49 val.)Tik rungtynių pabaigoje "Forto siena" galutinai palaužė "Kauno KM-89" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 19:52 val.)"Pravieniškių Fortūna" po itin permainingos ir įdomios kovos sugebėjo išsaugoti viltis patekti į pusfinalį (2008 gegužės 06 d., antradienis, 21:41 val.)