BC STRAIGHT vs LOKIAI (61:43)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 20:00 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC ''Straight'' jau antrajame kėlinyje pažabojo ''Lokius''

2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 23:07 val., peržiūros: 1841

Antradienį, Gruodžio 18 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko KKL "C" lygos "Top Sport" pirmenybės. Susitiko F pogrupio ekipos. BC ''Straight'' namuose priėmė ''Lokius''. Pirmasis kėlinys buvo kiek nervingas ir nerezultatyvus. Šeimininkai po pirmojo kėlinio atitrūko 3-mis taškais (12-9). Antrajame kėlinyje šeimininkai nusprendė netampyti likimo už ūsų ir iškart pradėjo spausti priešininkus. Jų spaudimas pasiteisino – svečiai pradėjo klysti, BC ''Straight'' puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir po dviejų kėlinių jie jau turėjo solidžią 21 taško persvarą (37-16). Trečiajame kėlinyje skirtumas išaugo iki 29 taškų (55-28). Paskutinis kėlinys jau kaip ir nieko nelėmė, bet ''Lokiai'' kovojo iki galo ir sumažino deficitą iki 18-likos taškų. Rungtynes laimėjo BC ''Straight'' 61-43.

Pirmasis kėlinys prasidėjo labai nervingai. Pirmas minutes komandoms nepavyko atidaryti savo taškų kraičio. Pirmieji savo taškų saskaitą tritaškiu metimu atidarė šeimininkų ekipa (3-0). Svečiai nieko nelaukę atsakė dvitaškiu metimu. Įpusėjus pirmajam kėliniui komandas skyrė vos vienas taškas (10-9). Priekyje buvo BC ''Straight''. Likus minutei iki pirmojo kėlinio šeimininkai įmetė dar vieną dvitaškį ir užbaigė ketvirtį 12-9.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai iškart pradėjo spausti varžovus. Šiam spaudimui ''Lokiai'' akivaizdžiai nebuvo pasiruošę. BC ''Straight'' įmetė 6 taškus be atsako ir įgijo solidesnę 9-nių taškų persvarą (18-9). Tuo ''Lokių'' bėdos nesibaigė. Jiems pavyko įmesti 5 taškus be atsako (18-14), bet atrodė, jog tai tik supykdė šeimininkus ir šie laimėjo atkarpą 17-0. Negana to, dar technine pražanga buvo naubaustas ''Lokių'' žaidėjas A.Kasperavičius. Antrasis kėlinys pasibaigė 37-16 BC ''Straight'' naudai.

Nors šeimininkai jau turėjo solidžią persvarą po dviejų kėlinių, trečiajame ketvirtyje jie vistiek gynėsi agresyviai. Prie spaudimo šiek tiek prisitaikė ''Lokiai'' ir jiems pavykdavo ilgais perdavimais pelnyti taškus. Likus 5 minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vis dar tas pats 21 taškas (44-23). Vis gi antroje pusėje vėl geriau sužaidė BC ''Straight'' ir padidino atotrūkį iki 27-ių taškų (55-28). Nieko nelemiančiame paskutiniame ketvirtyje šeimininkų gretose jau žaidė mažiau prieš tai žaidę krepšininkai, gal tai ir įtakojo, jog ketvirtojo kėtvirčio pabaigoje ''Lokiams'' pavyko laimėti atkarpą 9-0 ir taip sušvelninti rezultatą. Rungtynes laimėjo BC ''Straight'' 61-43.

Po laimėtų rungtynių BC ''Straight'' treneris E.Rinkevičius sakė: '' Apylygūs varžovai susidūrė vienas su kitu, tiesiog vieni buvo stipresni ir laimėjo, tiek mūsų, tiek jų buvo prasta gynyba, tiesiog mums pavyko įmesti daugiau''.

Po pralaimėtų rungtynių ''Lokių'' trenerio A.Kasperavičiaus mintys: '' Buvo sunkios rungtynės. Šiandien daug mūsų žaidėjų negalėjo dalyvaut, buvo išvažiavę žaisti už savo darbovietes. Tie, kas susirinkom, bandėm apgint savo komandos garbę. Šiaip prastai sekės, tikimės kitame etape komandos bus daugiau vienodo pajėgumo, gal geriau seksis. O varžovas tikrai ne iš stipriųjų, tiesiog šiandien daugiau atsarginiai gavo pasireikšti, kadangi turnyrinėje lentelėje tai įtakos nebeturi. Stengsimės kitame etape pasirodyti geriau''.

BC ''Straight'' į pergalę vedė: L.Garnelis ( 24 pts), K.Sova (14 pts ), E.Arbačiauskas ( 8 pts )

''Lokių'' gretose išsiskyrė: R.Kuzas ( 15 pts ), M.Grigaitis ( 9 pts ), R.Žėbrauskas ( 6 pts )

''Lituanica'' šventė lengvą pergalę prieš ''Lokius'' (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 15:21 val.)Elektrėnų ''Senoji Versmė'' užtikrintai įveikė ''Lokių'' ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:52 val.)''Lokiai'' priešinosi vos du kėlinius (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:22 val.)"BC Straight" gana užtikrintai įveikė "Baldai jums" ekipą (2013 sausio 22 d., antradienis, 22:44 val.)'''Lokiai'' neatsilaikė prieš ''Kauno Liberalų'' tritaškių krušą (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 11:49 val.)BC Straight pranoko Kauno Švogerius (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 00:05 val.)"Robotukų Armija" paskutiniame kėlinyje palaužė BC "Straight" pasipriešinimą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:35 val.)BC "Straight"pasiekė triuškinamą pergalę (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:26 val.)Beveik viso susitikimo metu pirmavę "Lokiai'' iškovojo pirmąją pergalę prieš ''Dice'' ekipa (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 01:03 val.)"Kauno kolegijos" puolimo mašina pervažiavo "Lokius" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 16:54 val.)