KA „Žalgiris“ ‒ 2 vs KK „Šliužai“ (71:88)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 14 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Inirtinga kova baigėsi KK „Šliužai“ pergale

2024 spalio 14 d., Pirmadienis, 20:17 val., peržiūros: 32

Spalio 14 dieną, Pirmadienį, Kauno krepšinio mokykloje "Žalgiris" įvyko II lygos rungtynės tarp KA „Žalgiris“ -2 ir KK „Šliužai“ ekipų.

Pirmojo kėlinio pradžioje taiklesni pasirodė KA „Žalgiris“ -2 žaidėjai. Startavę taikliais tritaškiais stabiliai laikėsi iki kėlinio vidurio, kuomet KK „Šliužai“ prisivijo ir išsiveržė į priekį. Minimalią persvarą KK „Šliužai“ išlaikė ir kėlinį baigė rezultatu 18:20

Antrojo kėlinio metu KK „Šliužai“ komanda laikėsi priekyje. KA „Žalgiris“ -2 žaidėjai pirmoje kėlinio pusėje sukaupė komandines pražangas ir tai leido priešininkams lengviau nuo jų atsiplėšti. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 39:45

Po ilgosios pertraukos KK „Šliužai“ tvirtai išsilaikė priekyje. Trečiąjį kėlinį baigdami rezultatu 55:67

Lemiamojo kėlinio metu svečių komandai pavyko stabiliai išlaikyti rungtynes savo rankose, nors ir jaunieji KA „Žalgiris“ -2 komandos žaidėjai gan agresyviu žaidimu trukdė jiems pelnyti taškus. Visgi, po ilgos kovos rezultatu 71:88 (18:20, 21:25, 16:22, 16:21)KK „Šliužai“ švenčia pergalę.