Kautech vs LBA akademija (139:58)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 27 d., Sekmadienis, 19:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ lengva pergalė prieš „LBA akademija“ ekipą pažymėta dešimčia B. Urbonavičiaus blokų ir jo keturgubu dubliu

2024 spalio 27 d., Sekmadienis, 20:41 val., peržiūros: 31

Sekmadienį, spalio 27 d., Kauno TMC sporto salėje įvyko I lygos rungtynės tarp „Kautech“ ir „LBA akademija“ ekipų. Abiem ekipom tai buvo pirmosios sezono rungtynės lygoje.

Rungtynes geriau pradėjo „Kautech“ ekipa, kuri po šešių paeiliui R. Balčiaus taškų iškart tolo iki 15:7. Vėliau šeimininkai rengė spurtą 14:0 ir pirmą kėlinuką laimėjo 40:13.

Antrajame kėlinyje rungtynes papuošė A. Gaivenio ir R. Balčiaus dėjimai, o greitos atakos ir varžovų klaidos leido „Kautech“ ekipai toliau tolti. Įpusėjus susitikimui rezutatas jau buvo 76:26.

Trečiajame kėlinuke A.Budginas pataikė du tolimus metimus, o vaizdas aikštėje nesikeitė – toliau „Kautech“ šėlo puolime, o pasibaigus kėliniui rezultatas švieslentėje jau buvo 110:39.

Ketvirtame kėlinyje „LBA akademija“ ekipos puolimas kiek atsigavo, tačiau „Kautech“ ir toliau siautė aikštėje ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 139:58 (40:13, 36:13, 34:13, 29:19).