ŠILDUVA vs INFOFACE & KAVEIKTI.LT (84:81)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

Sunki "Šilduvos" pergalė

2008 gegužės 21 d., Trečiadienis, 22:19 val., peržiūros: 6666
Šiandien (05-21) "Šilduva" savo aikštėje priėmė "Infoface- Ka veikti.lt" komandą. Rungtynėse vyko labai įtempta kova. Po trečiojo kėlinio "pabėgę" šeimininkai, paskutiniame ketvirtyje išbarstė beveik visą pranašumą ir pergalę iškovojo vos 3 taškų skirtumu 84:81(15:20, 27:22, 30:15, 12:26).

Pirmame kėlinyje abi komandos vadovaudamiesi panašia taktika ir žaidė per savo aukštesnius krepšininkus. Pataikę porą tolimų metimų svečiai įsiveržė į priekį 15:20.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėję šeimininkai netrukus išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai. Abi komandos pradėjo pataikyti ir tolimus metimus, todėl rezultatas dažnai svyruodavo tai į vieną, tai į kitą pusę. Pirmoji varžybų dalis pasibaigė taikiai 42:42

Trečias kėlinukas prasidėjo tolimu svečių metimu. Dar po kelių geresnių pasirodymų tiek gynyboje, tiek puolime svečiai įgijo trijų taškų persvarą (46:49). Iš karto pajutę varžovų deficitą "Šilduvos" ekipos vyrai sužaidė puikiai likusį kėlinio laiką ir po šio ketvirčio jau įgijo septyniolikos taškų persvarą 72:55.

Ketvirtame ketvirtyje svečiai iš visų jėgų stengėsi priartėti prie varžovų. Antrąją kėlinio pusę šeimininkai buvo spaudžiami nuo pirmųjų aikštelės metrų. Ir šis spaudimas davė vaisių. Kvailos klaidos išsimetant kamuolį iš užribio ar perduodant komandos draugams "Šilduvos" persvarą tirpdė nepastebimai.Paskutinėmis akimirkomis komandas skyrė vos trys taškai. Tačiau pritrūkę laiko ir šiek tiek sėkmės
"Infoface- Ka veikti.lt" turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 84:81.

"Šilduvos" ekipos treneris teisėjų darbą įvertino 9 balais.

"Infoface- Ka veikti.lt" atstovas arbitrams taip pat skyrė po 9 balus.

Nugalėtojų ekipoje šiandien komandą tempė A.Žėkas- 33 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusios komandos "kalvis" buvo V.Karalius- 27 taškai
Atkakliose varžybose "Šilduvos" ekipos pergalė (2008 gegužės 16 d., penktadienis, 22:26 val.)"Šilduva" pateko į finalą! (2008 birželio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)"Šilduva" priartėjo prie finalo (2008 birželio 18 d., trečiadienis, 21:05 val.)"Šilduva" ir toliau eina pergalių takais (2008 birželio 03 d., antradienis, 23:44 val.)"Šilduva" po nervingos kovos palaužė "Teledemą" (2008 birželio 06 d., penktadienis, 20:05 val.)"Šilduva" pateko į "Laikinosios sostinės" taurės pusfinalį (2008 birželio 09 d., pirmadienis, 22:01 val.)"Šilduva" pateko į "Laikinosios Sostinės" aštunfinalį (2008 gegužės 27 d., antradienis, 22:54 val.)"Šilduva" nesunkiai įveikė "TV Meistrus & PC Reda" (2008 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)"Šilduva" - "Laikinosios sostinės" Didžiosios taurės turnyro nugalėtoja! (2008 birželio 26 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)"Kauno SRC" po nesunkios kovos eliminavo "Infoface&kaveikti.lt" (2008 gegužės 27 d., antradienis, 21:04 val.)