PRIENŲ "ŽIBURIO" GIMNAZIJA vs VILKAVIŠKIO "AUŠROS" GIMNAZIJA (86:61)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 29 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Revuonos vidurinė mokykla, S.Dariaus ir S.Girėno 6, Prienai LT-59114

Prienų „Žiburio“ gimnazija nesunkiai nugalėjo varžovus iš Vilkaviškio.

2010 kovo 29 d., Pirmadienis, 23:14 val., peržiūros: 5542
Šiandien „Revuonos“ vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko dar vienerios „Krepšinis.net“ taurės turnyro rungtynės tarp Prienų „Žiburio“ gimnazija (šeimininkai) ir Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija (svečiai).Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo spausti savo varžovus. Pirmąjį ketvirtį komandos sužaidė apylygiai. Antrame kėlinyje svečiai pateko į duobę ir pralaimėję atkarpą 12:0 atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje. Trečiame kėlinyje ekipos rungtynėms vystėsi panašiu tempu , tačiau komandas ir toliau skyrė dviženklis taškų skirtumas.Paskutiniame kėlinyje „Aušros“ gimnazijos krepšininkai žaidė pasimetę ir darė daug klaidų , taip leisdami savo varžovams padvigubinti pranašumą. Rungtynės pasibaigė rezultatu 86:61.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo sėkmingiau svečių komandai. Pirmieji savo taškų sąskaitą atsidarę „Aušros“ gimnazijos žaidėjai sugebėjo šiek tiek atitrūkti. Tačiau ilgai persvaros jiems išlaikyti nepavyko. Pasipylus klaidų lavinai šeimininkai tuo pasinaudojo ir išlygino rezultatą (10:10).Išnaudodami varžovų klaidas „Žiburio“ gimnazijos atstovai rezultatyviau sužaidė kėlinio pabaigą ir po pirmųjų dviejų minučių pirmavo 17:13.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiams buvo pavykę atstatyti turėtą persvarą (17:22). Tačiau varžovams sustiprinus gynybą vėl pasipylė klaidos. Prieniškiai puikiai išnaudojo priešininkų nesėkmės minutes ir susikrovė dviženklį pranašumą. Iki kėlinio pabaigos komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis , o pirmoji rungtynių pusė pasibaigė 39:30 (22:17).

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino. Abiejų komandų žaidimas visą kėlinį bangavo. Svečiams tik spėjus sumažinti deficitą iki 6 taškų varžovai surengdavo keletą sėkmingų atakų ir atstatydavo dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinių komandas skyrė 12 taškų 58:46 (19:16).

Paskutiniame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai. Nuo pirmų aikštės metrų pradėję spausti savo varžovus jie išprovokuodavo jų klaidas dar nespėjus pereiti vidurio linijos. Sėkmingai užbaigdami greitas atakas „Žiburio“ gimnazijos žaidėjai jau kėlinio viduryje buvo padvigubinę savo pranašumą (79:56). Rungtynių pabaigoje šeimininkai nemažino tempo ir iškovojo pergalę rezultatu 86:61 (28:15).

Prienų „Žiburio“ gimnazija : M.Gečionis 20 , D.Kuzmickas 19.
Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija : V.Merkevičius 22 ( 17 atk.kam) , T.Bindokas 17 (10 atk.kam).

Prienų "Žiburio" gimnazija antroje rungtynių pusėje palaužė svečius iš Igliaukos (2010 kovo 24 d., trečiadienis, 21:43 val.)Prienų "Žiburio" gimnazija iškovojo 3-čiąją pergalę (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 22:54 val.)Igliaukos "A. Matučio" vidurinė mokykla privertė pasiduoti Vilkaviškio "Aušros" gimnaziją (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 20:30 val.)Igliaukos "A. Matučio" vidurinė mokykla palaužė pogrupio lyderius (2010 balandžio 13 d., antradienis, 22:25 val.)Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla KKL "Krepšinis.net" taurės ketvirtfinalyje (2010 balandžio 21 d., trečiadienis, 22:30 val.)