BMS MEGAPOLIS vs KAUNO AUTOBUSAI (124:88)"Laikinosios sostinės" SUPER taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 birželio 05 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"BMS Megapolis" ir toliau triuškina varžovus

Orkestro dirigentas - "Senis"
2008 birželio 05 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 8351
Šiandien "Kaustos" sporto salėje susitiko dvi "Laikinosios sostinės" Super taurės komandos , tai "BMS Megapolis" (šeimininkai) ir "Kauno autobusai" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių įsiveržę į priekį šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 124:88 (32:13, 25:26, 26:19 , 41:30).

Rungtynės prasidėjo svečių laimėtu ginčo kamuoliu. Tačiau jiems rezultatyvios atakos surengti nepavyko. Kai pirmasis kėlinukas įpusėjo šeimininkai jau turėjo dviženklę persvarą (16:5).
"Kauno autobusai" ekipa pasirinko tolimų metimų taktiką, bet dauguma metimų skriedavo pro šalį. Priešininkai tai darė žymiai geriau ir tai lėmė , kad po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 32:13.

Antrąjį kėlinį ryžtingiau pradėję svečiai smeigė du tritaškius iš varžovų nesulaukę jokio atsako. Tačiau netrukus
"BMS Megapolis" atsigavo ir prispaudę varžovus gynyboje leisdavo mesti tik tolimus metimus iš labai sunkių padėčių. Taiklumas nepasikeitė ir kaip rungtynių pradžioje varžovai pataikė vos 3 metimus. Skirtumas trumpam apsistojo ties 18 taškų ir svyravo beveik visą kėlinio laiką. Rezultatas po pirmosios varžybų pusės buvo 57:39.

Trečiąjį ketvirtį ir vėl sėkmingiau pradėjusi
"Kauno autobusai" ekipa persvarą sumažino iki 13 taškų. Kėlinio pirmoje pusėje komandas skyrė jau 11 taškų , o tai buvo signalas šeimininkų ekipos treneriui , kuris nieko nelaukęs į aikštę išleido stipriausią penketą, kuris ir atstatė 19 taškų persvarą (79:58). Iki kėlinio pabaigos šį persvara dar išaugo , o bendras rezultatas buvo 83:58.

Rungtynių pabaigoje
"Kauno autobusai" ekipa savo atakas užbaigdavo pavieniais prasiveržimais arba iš sudėtingų padėčių tolimais metimais. Jų varžovai puikiai sustygavę komandinį žaidimą dažnai išvesdavo komandos draugus vienus po krepšiais ,o tokie metimai dažnai pasibaigdavo dėjimais. Likus daugiau nei minutei svečiai nerodė jokio nusiteikimo kovoti iki galo ir leido varžovams savo persvarą padidinti net iki 36 taškų. Bendras šių rungtynių rezultatas buvo 124:88.

Po varžybų "BMS Megapolio" treneris teigė , kad šiandien susitiko dvi labai skirtingo lygio ekipos, nes rezultatas tai atspindi. Teisėjams skyrė 6 balus.

"Kauno autobusai" treneris kalbesnis nebuvo ir teigė , kad rezultatas parodo viską ir nuo komentarų susilaikė. Teisėjams skyrė 7 balus.

"BMS Megapolio" komandoje išsiskyrė A.Aleksandrovas 25 taškai ir dvigubą dublį atlikęs V.Ginevičius 17 taškų bei 12 rezultatyvių perdavimų.

"Kauno autobusų" komandoje pastebimiausi buvo V.Gabšys 26 taškai ir T.Čerkunovas 14 taškų.
"BMS Megapolis" - pirmasis "LS SUPER taurės" finalininkas (2008 birželio 16 d., pirmadienis, 23:01 val.)"BMS Megapolis" nepaliko jokių vilčių "Forto Sienai" (2008 birželio 08 d., sekmadienis, 20:42 val.)"BMS Megapolis" - stipriausia "Laikinosios sostinės" SUPER taurės turnyro komanda! (2008 birželio 18 d., trečiadienis, 01:53 val.)Žvaigždžių perpildyta "BMS Megapolio" komanda nesunkiai įveikė "ESS" (2008 birželio 01 d., sekmadienis, 20:48 val.)Per didelis emocijų ir įtampos kiekis privedė "Kauno autobusų" žaidėjus prie drastiškų ir sveiku protu nepateisinamų veiksmų (2008 birželio 18 d., trečiadienis, 00:26 val.)"Kauno Autobusai" nelengvai įveikė "ESS" (2008 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Kauno Autobusai" išplėšė pergalę iš "Forto Sienos" rankų (2008 birželio 09 d., pirmadienis, 23:07 val.)Po dramatiškos kovos "Topsport" pateko į finalą (2008 birželio 17 d., antradienis, 00:06 val.)