KAUNO ŠVARA vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (85:80)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

"Kauno Švara" laimėjo 45 minučių trilerį prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną"

2012 lapkričio 06 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 3108

Antradienį (11.06), Kauno Švaros sporto salėje įvyko "Sporto fėjos – Įmonių lygos", "C" pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Kauno Švara" (šeimininkai) ir "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" (svečiai). Visas rungtynes vyko atkakli kova ir pagrindinio laiko nugalėtojui išaiškinti nepakako (73:73). Pratęsimo metu savo pranašumą įrodė "Kauno Švaros" krepšininkai, kurie palaužę keturiese likusius svečius – 85:80 (19:11, 10:21, 17:17, 27:24).

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo M.Gvildys. Vėliau vyko žvalgyba ir nei viena komanda neįgijo svaresnio pranašumo (6:7). Visgi apšilę šeimininkai ėmė tolti ir įgijo 7 taškų pranašumą (14:7). Kėliniui sparčiai einant į pabaigą, nes komandos nebuvo linkusios prasižengti ir laikas nesustabdomai tiksėjo, skirtumas padidėjo nežymiai, vos vienu tašku – 19:11. Antrajame kėlinyje "Kauno Švara" buvo padidinusi skirtumą iki 9 taškų, tačiau svečiai padarė išvadas ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų (26:24). Nors svečiai susirinko negausiai, vos penkiese, tačiau palaikė aukštą žaidimo tempą. Kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo persverti rezultatą ir išsiveržti į priekį - 29:32.

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova ir nei viena komanda nebuvo nutolusi daugiau nei šešiais taškais. Viso kėlinio metu "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" išlaikė persvarą ir vienu metu pirmavo (43:49), tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis R.Rolis sumažino skirtumą iki trijų taškų (46:49).

Ketvirtajame kėlinyje pasipylė taiklūs tolimi metimai ir užvirė kova. "Kauno Švara" po atkarpos (5:0) persverė rezultatą ir išsiveržė į priekį dviemis taškais (51:49). Svečiai atsakė penkiais taškais ir susigrąžino tą pačią trijų taškų persvarą (51:54). Šeimininkai sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" pabandė atitrūkti ir nutolo 7 taškais (54:61). Taiklus R.Saliamonio tritaškis vėl priartino komandas, tačiau M.Totilas atsakė taikliu metimu ir atstatė komandas į prieš tai buvusią padėtį. Visgi du taiklūs R.Rolio tritaškai sumažino skirtumą iki minimumo (63:64). Svečiai likus dviems minutėms buvo nutolę per penkis taškus, tačiau R.Saliamonis vėl sumažino skirtumą iki tokio, kurį galimą panaikinti per vieną ataką (68:70). G.Kriščiūnas pataikė du baudos metimus ir svečiai vėl nepavejami per vieną ataką (68:72). Visgi, M.Brusokas pataikė dvitaškį su varžovo pražangą ir realizavęs baudos metimą sumažino skirtumą iki minimumo (71:72). Baudos metimų loterija ir toliau tęsėsi. Prie baudos metimų linijos stojo M.Totilas ir pataikęs vieną baudos metimą iš dviejų, padidino skirtumą iki dviejų taškų (71:73). Vėliau šeimininkai, siekdami išvengti pavojingos atakos, emė prasiženginėti, tačiau dėl sekretoriato klaidos, šveislentės ir protokolo neatitikimų, "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" prasižengė penktąjį kartą, nors manė, jog tai tik ketvirtoji pražanga. Ši klaida, kainavo svečiams pratęsimą ir galbūt netgi pergalę, kadangi R.Rolis pataikė abu baudos metimus ir išlygino rezultatą (73:73). Per likusias 5 sekundes, svečiai rezultatyvios atakos nesurengė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu svečiai buvo įgyję 4 taškų persvarą, tačiau G.Kriščiūnui prasižengus penktąjį kartą, "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" krepšininkai liko keturiese ir pergalė ėmė slysti iš rankų. Svečiai laikėsi pusantros minutės – rezultatas buvo lygus (78:78). Tačiau vieno žmogaus spraga, buvo pernelyg didelė, kad būtų galima išsaugoti persvarą savo rankose. Šeimininkai išnaudojo galimybę ir persverę rezultatą per likusį laiką susikrovė penkių taškų pranašumą ir šventė nelengvą pergalę dramos vertose rungtynėse – 85:80.

"Kauno Švara": M.Brusokas 30, R.Rolis 29, R.Saliamonis 9 taškai.

"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas": G.Kriščiūnas 26 (14 atk.kam.), J.Kajokas 21, M.Didžiulis 12, M.Gvildys 12 taškų.

Po pergalės "Kauno Švaros" treneris, K.Bytautas teigė: "Nesmagu šitaip laimėti. Dviprasmiška situacija, pagal protokolą vienaip, pagal sąžinę kitaip, nėra smagu taip, nekokios nuotaikos.

"Hidraulinės sistemos & kompiuterna - PLŽMMC" nesunkiai laimėjo prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:09 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)"Baubilas" ketvirtame kėlinyje palaužė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 20:54 val.)Celsis palaužė Juozo Vitkaus Inžinerijos batalioną (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:12 val.)"Kauno Švara" išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 08:48 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas " atsisakė baigti rungtynes prieš "Baubilą" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 19:48 val.)"Kauno Švara" pasiekė sudėtingą pergalę (2013 sausio 22 d., antradienis, 23:23 val.)"Kauno Švara" nepasigailėjo "Elektromontuotojo" (2013 sausio 29 d., antradienis, 20:15 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" šventė pergalę po atkaklios kovos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:56 val.)