KAUNO GRŪDAI - 2 vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (69:88)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 28 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„Kautra & Cukrus ir Dariaus Baldai“ įveikė dar vieną varžovą

2011 gruodžio 28 d., Trečiadienis, 21:30 val., peržiūros: 2856

Trečiadienį(12.28), J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi C pogrupio komandos, „Kauno Grūdai – 2“ (šeimininkai) ir „Kautra & Cukrus ir Dariaus Baldai“ (svečiai) ekipos. Abiems ekipoms, tai buvo paskutinės pirmo rato rungtynės. Sunkiai įsibėgėję, tačiau vėliau žaidimo ritmą pajutę svečių komandos krepšininkai šventė nesunkę pergalę. Rungtynių rezultatas – 69:88(24:20, 14:25, 8:25, 23:18).

Pirmą ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie vedini M.Giliaus, sužaidus pusę kėlinio pirmavo 24:8, tačiau kėlinio pabaigą jie sužaidė labai prastai ir pralaimėjo atkarpą rezultatu 0:12. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo M.Karauskas, kuris šiame kėlinyje pelnė 10 taškų. Rezultatas po kėliuko – 24:20.

Antrajame kėlinuke svečiai tęsė savo gerą žaidimą, o šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus bei sugaudyti savo jaunesnius varžovus gynyboje. Svečiams šiame kėlinuke pavyko pasivyti savo varžovus ir persverti rezultatą savo naudai prieš didžiąją pertrauką. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 38:45.

Trečiajame kėlinuke šeimininkams nepavyko pataisyti savo žaidimo ir žaisti taip, kaip rungtynių pradžioje. Šiame ketvirtyje jie dar sunkiau rinkto taškus, taip leisdami savo varžovams padidinti skirtumą ir įgyti gana saugų pranašumą prieš lemiamą ketvirtį. Rezultatas po ketvirčio – 46:70.

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo lygiu žaidimu, tačiau kiek vėliau svečiai tarsi atsipalaidavo ir leido savo varžovams pradėti mažinti skirtumą. Šeimininkai sužaidė gerą atkarpą 17:0, kuri jiems leido sumažinti skirtumą iki 12 taškų, tačiau tai pareikalavo daug jėgų, kurių ir pristigo vėliau. Svečiai susikaupė ir neišbarstė savo pranašumo. Taigi rezultatas po rungtynių – 69:88.

Po rungtynių „Kauno Grūdai – 2“ komandos treneris, Marius Balčiūnaitis sakė: "Norime visus pasveikinti su pačiomis gražiausiomis metų šventėmis. Iš tikrųjų esam pailsėję, pavalgę, atsigėrę, tai mums pakankamai sunku po švenčių. Varžovai jaunesni, greitesni. Manau, kad šiandien su jais pakankamai gerai kovėmės. Pralaimėjimu neesame labai nusivylę, nes žinojom, kad mūsų nedaug bus. Taip pat žinojom, kad po švenčių bus sunku.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Kauno Grūdai – 2" - Naglis Dunčikas 22 tšk. ( 10 atkovotų kamuolių), Mindaugas Gilius 20 tšk., Raimondas Skrynius 9 tšk. ( 14 atkovotų mauolių)

„Kautra & Cukrus ir Dariaus Baldai“ - Mantas Karauskas 25 tšk. ( 10 atkovotų kamuolių), Martynas Kenstavičius 20 tšk. ( 16 atkovotų kamuolių), Tomas Petrošius 19 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 gruodžio 29 d., 11:54 val.

currus ir dariaus baldai o ne cukrus :DDD

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" užtikrintai įveikė "Celsį" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 19:34 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" vos neišleido pergalės iš savo rankų (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 00:19 val.)Kautra & Currus ir Dariaus Baldai įrodė savo pranašumą prieš Kauno Oro Uostą ir lana lectą (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 23:51 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" žengė pirmą žingsnį ketvirtfinalio link (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" nesunkiai įveikė "Argenstos & AKS" ekipą ir pagerino net tris rekordus! (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" įveikė penkiese žaidusius "Statybų Vizija & LSMU VA" krepšininkus (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" pažemino "Krasta Auto Kaunas" ekipą (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 21:57 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" jau pirmoje rungtynių pusėje sutriuškino "Best 4 You" ekipą (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:51 val.)Lengvai pasiekta "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergalė (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 21:55 val.)