AMAFORA vs ETERNIT (114:90)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 sausio 21 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Pravieniškių SRPDK sporto salė, Pravieniškės

„Amafora“ be vargo susidorojo su „Eternit“

2009 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 00:53 val., peržiūros: 4475

Šiandien (01.21) Praveniškėse įvyko „Aukso+ lygos“ krepšinio rungtynės tarp vietos „Amaforos“ ir aikštelės svečių – „Eternit“ komandų. Pirmus du kėlinius abi komandos žaidė apylygiai. Tačiau po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje apsivertė aukštyn kojom ir po didelių emocijų ir ginčų su teisėjais „Amafora“ įgyjo dviženklį pranašumą, kuris ketvitąjame kėlinyje tik didėjo, o rungtynės baigėsi rezultatu 114-90, įtikinama „Amaforos“ pergale.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkminga šeimininkų ataka. Kėlinio viduryje svečiai rezultatą persvėrė savo naudai 10-11. Nuolat keitėsi pirmaujanti komanda ir tik kėlinio pabaigoje „Amafora“ įgyjo trapų pranašumą ir laimėjo kėlinį 26-24.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Amaforos“ spurtu 9-0 ir tik sužaidus 3 minutes antrąjame rungtynių kėlinyje „Eternit“ snaiperis D.Jankauskas tritaškiu metimu skirtumą šiek tiek sušvelnino 35-27. Antrojoje kėlinio pusėje šiek tiek sėkmingiau žaidę aikštelės svečiai skirtumą sumažino ir pralaimėjo kėlinį tik 5 taškais 50-45.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė aistros. „Amaforos“ komandos žaidėjai labai emocingai reagavo į kiekvieną teisėjų sprendimą, tačiau nenorėdami situacijos dar labiau įkaitinti teisėjai apsėjo be techninių pražangų. „Amaforos“ komandos žaidėjai sėkmingai žaisdami puolime susikrovė dviženklią persvarą, kurios nebepaleido iki kėlinio galo ir laimėjo kėlinį rezultatu 83-70.

Paskutinis rungtynių kėlinys nežadėjo nieko gero svečiams, nes nuo pirmųjų ketvirtojo kėlinio minučių puikiai žaidę A.Matuzevičius ir A. Urbonavičius rezultatą padidino iki 19 taškų ir kėlinio viduryje Š. MIckus savo komandai taikliu metimu nuo baudų metimo linijos pelnė šimtąjį tašką, o likusios penkios minutės tebuvo formalumas. „Amafora“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 114-90.

Po rungtynių kalbintas nugalėtojų komandos treneris teigė, jog „Amaforos“ komanda šiandien įrodė, kad jėgų skirtumas skirtingas ir šios dvi komandos skirtingo pajėgumo, tačiau gyrė savo varžovus už gerą žaidimą ir džiaugėsi pergale.

„Eternit“ treneris R. Kudakauskas teigė, jog komanda pralaimėjo trečiąjame rungtynių kėlinyje labai prastai sužaidusi gynyboje, o ketvirtasis kėlinys buvo jau tik formalumas, teigė treneris.

"Amafora" nugalėjo "Forto sieną" (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)"Amafora" tik paskutinę pratęsimo sekundę išplėšė pergalę (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 00:32 val.)"Amafora" namuose sugebėjo nugalėti "Kauno autobusus" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:15 val.)"Amafora" parklupdė "AIG Life" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:34 val.)"Forto sienos" penketas nugalėjo "Eternit" ekipą (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 22:25 val.)"LKKA - BMS Megapolis" neatsilaikė prieš "Eternit" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:04 val.)Septintoji "Amafora" pergalė iš eilės (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 21:21 val.)"Amafora" ir toliau skina pergales (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 21:03 val.)Tik paskutiniosiomis sekundėmis pergalę išlpėšė "Eternit" (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 21:37 val.)"Kauno autobusai" viena koja finale (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:24 val.)