NANAS vs ICE (78:99)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 gegužės 31 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Ice" krepšininkai įrodė savo pranašumą prieš "Nanas" ekipą

2011 gegužės 31 d., Antradienis, 20:04 val., peržiūros: 4440

Antradienį, gegužės 31 dieną, "Kauno Energijos" sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Laikinosios sostinės 2011" mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų "Nanas" ir svečių "Ice" ekipų. Nors rungtynes daug užtikrintesniu žaidimu pradėjo šeimininkai, tačiau tokio žaidimo tempo jiems išlaikyti nepavyko ir svečiai po truputį įrodinėjo savo pranašumą, kol galiausiai "Ice" ekipa įgijo 21 taško pranašumą bei laimėjo rungtynes rezultatu 78:99 (20:24, 15:22, 17:19, 26:34).

Rungtynes itin sėkmigu žaidimu pradėjo šeimininkai. Jie sužaidė atkarpą 8:2 ir įgijo šešių taškų pranašumą. Tačiau vėliau svečiai nesnaudė ir ėmė po truputį atrasti sąvąjį žaidimą. Įpusėjus antrąjame kėlinukui rezultatas jau buvo lygus ir beveik iki kėlinio pabaigos komandos žaidė apylygiai, tačiau pabaigą geriau sužaidę "Ice" ekipos žaidėjai įgijo keturių taškų pranašumą. Antrąjį ketvirtį atkarpa 4:0 pradėjo svečiai, taip įgydami jau aštuonių taškų pranašumą (20:28), tačiau "Nanas" ekipos kreošininkai neketino nuleisti rankų ir spurtavę 9:0 panaikino visą deficitą bei įgijo vieno taško pranašumą (29:28). Nors šeimininkai buvo įgiję penkių taškų pranašumą, jo jiems išlaikyti nepavyko, nes toliau sekė įspūdingas svečių spurtas 16:0, kuris truko iki pat ilgosios pertraukos pradžios ir kuris leido jiems įgyti jau venuolikos taškų pranašumą bei jaustis užtikrinčiau. 35:46.

Antroji rungtynių pusė vėl prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Jos viena po kitos sėkmingai keitėsi rezultatyviomis atakomis, taip išlaikydamos tą patį venuolikos taškų tarpusavio skirtumą. Trečiojo kėlinuko pabaigoje svečiai jau buvo įgiję šešiolikos taškų pranašumą, tačiau "Nanas" ekipos žaidėjai sugebėjo jį sumažinti trylikos ir pasiliko šansą pakovoti dėl pergalės ketvirtąjame kėlinuke. Paskutiniame kėlunke visas varžovų viltis laimėti palaidojo taiklūs "Ice" komandos tolimi metimai. Svečiams pradėjo sektis beveik viskas, todėl "Nanas" ekipai nebeliko šansų nugalėti šios dienos rungtynėse. 78:99.

Po rungtynių nugalėtojų strategas Tomas Jonkus kalbėjo : "Ištikro ganėtinai blogas žaidimas šiandien buvo, padarėme labai daug klaidų, turbūt viršys 20. Reikėjo kokybiškiau žaisti visas rungtynes, o ypač pradžioje, kurioje padarėme labai daug klaidų, kurias varžovai paversdavo taškais greitose atakose. Vėliau pakeitėme gynybą į zoninę, tai tas pasiteisino, varžovams sunkiai sekėsi pataikyti tritaškius toje atkarpoje, tai ir nutolom bei išlaikėm tą persvarą. O rungtynių pabaiga buvo tiesiog linksmas pasižaidimas ir draugiškai užbaigėme varžybas. Mūsų toks žaidimas netenkina, nes kitame etape bus dar stipresni varžovai ir norint gerai žaist negali padaryti 20 klaidų, nes į pusfinalį su tiek klaidų papulti neįmanoma, tai reikia šitą komponentą ištaisyt, gal tiesiog tas greitas žaidimas daro tas klaidas, bet vistiek, reikia ištaisyt ".

"Nanas" : O.Sarpalius 17, Ž.Žitkus 15 (12 atk.kam., 6 išprov.praž.), D.Karpavičius ir M.Karpavičius po 14 taškų.

"Ice" : A.Gubaras 30 (10 rez.perd), A.Nausėda 17 (6 rez.perd.), K.Petrauskas ir T.Venslauskas (5 rez.perd.) po 11, S.Jonkus 10 taškų.

"Ice" nesunkiai įveikė "Liborą" (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:27 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai įveikė "Naną" (2011 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:41 val.)"Sporto Manija & Vailendas" be didesnių sunkumų nugalėjo savo varžovus (2011 gegužės 06 d., penktadienis, 20:49 val.)Atkakli ir permaininga kova baigėsi "Sandariklių" komandos pergale (2011 gegužės 16 d., pirmadienis, 23:10 val.)Po sėkmingo trečiojo kėlinio į pusfinalį žygiuoja "Elektromontuotojas" (2011 birželio 07 d., antradienis, 20:34 val.)"Sidnėjus" sutriuškino "Ice" ekipą (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 21:18 val.)Po atkaklios kovos "SK MATTAS & Topo Centras" išsaugojo pergalę (2011 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:58 val.)