ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs VAIDOTĖNAS (57:63)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 18 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, Čepinskio g.7

ESS patyrė pirmąją nesėkmę

2007 vasario 18 d., Sekmadienis, 20:35 val., peržiūros: 2808

„Energijos sistemų servisas“ pirmose savo KKL „Įmonių“ lygos antrojo turo rungtynėse patyrė nesėkmę, 57:63 (20:12, 12:14, 7:10, 18:27) nusileidę visas viltis į kitą etapą prasimušti praradusiems „Vaidotėno“ krepšininkams.

ESS rungtynes pradėjo vos šešiese ir tai buvo bene pagrindinė jų problema – “Vaidotėnas” pirmus 2 kėlinius atsilikinėjo, tačiau antroje rungtynių pusėje nuvarginę varžovus patys sukilo į šturmą ir perėmė iniciatyvą.

Bendras ESS komandos naudingumo koeficientas netgi buvo geresnis nei oponentų (7,67 prieš 7,14), tačiau vien statistinių duomenų pergalei neužteko. Tritaškius metimus abejos komandos metė labai netaikliai – “Vaidotėnas” iš 27 bandymų pataikė 6 metimus, ESS – iš 21 – 4. Tiesa, visus juos pataikė komandos kapitonas Esmiraldas Sliežauskas.

Beje, Sliežauskas per antrąją rungtynių pusę iš 13 metimų pataikė vos 3. “Mačiau, kad po krepšiais stovi keli aukštaūgiai, dėl to nebijojau mesti, – po rungtynių teisinosi ESS kapitonas. – Visgi daugumą metimų mečiau laisvas. Kai gaunu kamuolį laisvas, negi nemesiu”.

Sliežauskas šio pralaimėjimo nesureikšmina ir tikina tikįs savo komandos galimybėmis: “Dabar tikimės įveikti kitus varžovus – vilčių dar turime”, – kalbėjo Sliežauskas.

Kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį ESS kapitonas įvertino nesėkmingą 3 kėlinį (kėlinys pralaimėtas 7:10). “Paleidome juos trečiame kėlinyje, o po to jau “Vaidotėnas” pajautė žaidimo skonį ir pabėgo”, – apgailestavo Sliežauskas.

Jo kolega iš priešininkų stovyklos Darijus Rotmanas džiaugėsi, kad jo auklėtiniai susikaupė net ir praradę viltis kovoti dėl patekimo į kitą etapą. “Žaidėme atsipalaidavę. Visgi paskutinėje atkarpoje susikaupėme ir pademonstravome, kad esame verti žengti toliau, – kalbėjo strategas. – Jei ne pirmos rungtynės, manau, kad būtume iškovoję kelialapį į kitą etapą”.

Rungtynių atomazga tapo paskutinės 2 ketvirtojo kėlinio minutės. Tuomet ESS deficitas siekė 12 taškų (45:57) ir buvo panašu, kad kova jau baigta. Visgi aikštelės šeimininkai sugebėjo perimti kelis kamuolius, Sliežauskas dukart pataikė iš toli, įmetė 3 baudos metimus ir buvo pagrindinis ESS variklis rungtynių pabaigoje. Daugiausia jo pastangomis aikštelės šeimininkams buvo pavykę sumažinti savo deficitą iki 5 taškų – 54:59.

Visgi tai ir buvo viskas, ką ESS pademonstravo. “Vaidotėnas” baudos metimus metė drausmingai ir iškovojo pirmąją pergalę.

Rungtynėms teisėjavę arbitrai susilaukė vieningo vertinimo – abi komandos jiems skyrė po 8 balus.

Nugalėtojų gretose Darijus Rotmanas buvo rezultatyviausias. Jo indelis į pergalę – 24 taškai. 11 pridėjo Rolandas Pilvinis, 8 – Marius Kiršinas.

ESS ekipoje išsiskyrė Donatas Pugžlys, surinkęs 21 tašką. Esmiraldas Sliežauskas pridėjo 17, Modestas Gailiūnas – 10.

ESS šventė sunkią pergalę (2007 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„ESS“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:24 val.)"ESS" pateko į kitą etapą (2007 kovo 06 d., antradienis, 20:04 val.)TEO LT savo aikštelėje patyrė pralaimėjimą (2007 sausio 08 d., pirmadienis, 20:16 val.)"Onrama" gavo skaudžią pirmąją pamoką (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 15:07 val.)Antroji „Vaidotėno“ pergalė iš eilės (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 22:24 val.)Antroji "KER" pergalė antrajame ture (2007 vasario 16 d., penktadienis, 22:10 val.)"Lytagrai" atsilaikyti pavyko tik vieną kėlinį (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 20:29 val.)"Energijos sistemų servisas" iškovojo penktąją pergalę (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 20:36 val.)"Vaidotėnas" įsitvirtino pirmoje pogrupioje vietoje (2007 sausio 20 d., šeštadienis, 16:58 val.)