Kauno technikos kolegija vs BC „Gazuotas pienas“ (74:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“

2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 21:37 val., peržiūros: 1400

Spalio 21 dieną, 17:30 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno technikos kolegija“ (šeimininkai) ir BC „Gazuotas pienas“ (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, nors beveik visą laiką nedideliu pranašumu buvo priekyje aikštelės šeimininkai, tačiau intriga išsilaikė iki pat pabaigos ir BC „Gazuotas pienas“ kovojo iki galo. Vis tik „Kauno technikos kolegija“ sugebėjo lemiamais momentais sužaisti drausmingai, bei pasiekė puikią pergalę rezultatu 74:68.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė drąsiai ir rezultatyviai, rezultatas greitai augo, o pats žaidimas buvo gana kokybiškas ir nesijautė sezono pradžioje dažnai matomo nesusižaidimo. Svečių ekipoje pirmoje susitikimo dalyje labiausiai išsiskyrė Mantas Čipas kurio reidai link krepšio buvo sunkiai sustabdomi varžovų, o tuo tarpu „Kauno technikos kolegija“ rėmėsi labiau komandiniu žaidimu ir tą žaidimą puikiai valdė Klaidas Jankaitis, vien jis iki ilgosios pertraukos savo sąskaitoje turėjo net 7 rezultatyvius perdavimus. Vis tik prasidedant ilgajai pertraukai dar niekas nebuvo aišku, o BC „Gazuotas pienas“ turėjo minimalų pranašumą savo pusėje 41:42.

Po ilgosios pertraukos „Kauno technikos kolegija“ sugebėjo gana greitai pasiekti nedidelį, maždaug 5 taškų pranašumą ir ši riba netrukus tapo labai sunkiai įveikiamu barjeru varžovams. Bene esminis faktorius skyręs komandas antroje dalyje buvo rezultatyvūs perdavimai, „Kauno technikos kolegija“ puikiai matė vienas kitą ir ne vieną kartą krepšininkai gaudavo kamuolį tarsi ant lėkštutės. Tuo tarpu BC „Gazuotas pienas“ ekipa rėmėsi indvidualiais veiksmais ir po ilgosios pertraukos nesugebėjo atlikti nei vieno rezultatyvaus perdavimo. Būtent tai ir nulėmė šeimininkų persvarą kurią krepšininkai labai brangino ir drausmingas žaidimas leido pasiekti pergalę rezultatu 74:68.

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 17 tšk. (10 rezult. perd., 5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Lukas Patašius – 15 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Alonderis – 15 tšk., Šarūnas Krilavičius – 10 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Čipas – 26 tšk., Mantas Stankevičius – 16 tšk. (9 išpr. praž.), Martynas Stonkus – 6 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)BC „BOOM“ aštuntfinalį pradėjo pergale prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 07:53 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai atsirevanšavo „Sparta“ vyrams (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)Kauno technikos kolegija neturėjo vargo su BrenteX Trailer (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 19:32 val.)