KAUNO ENERGIJA vs GB UNITED (75:70)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 balandžio 01 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Kovoje dėl išlikimo nugalėjo "Kauno Energija", bet kelialapį į ketvirtfinalį gavo "GB United" ekipa

2011 balandžio 01 d., Penktadienis, 22:06 val., peržiūros: 3813

Įnirtinga kova vyko Kauno energijos sporto salėje, kur susitiko šeimininkai "Kauno Energija" su varžovais "GB United" jau antrąjį kartą. Komandos žaidžiančios "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybėse "Iššūkio" taurėje aštuntfinalyje susitiko antrąjį kartą. Pirmose rungtynėse pranašesni buvo "GB United", kurie nugalėjo 10 taškų skirtumu (70:60), todėl šiandienos užduotis buvo neleisti varžovams laimėti daugiau nei 10 taškų skirtumu. Taigi pirmajame kėlinuke svečiai turėjo 5 taškų persvarą, o antrajame ji išaugo iki 7. Nepasiduodantys aikštelės šeimininkai apkartino gyvenimą svečiams trečiajame kėlinuke, kuris baigėsi "Kauno Energijos" 10 taškų pranašumu. Dramatiška kova vyko visą ketvirtąjį kėlinuką, tačiau lemiamose akimirkose šeimininkų klaidos nors ir atnešė jiems tik 5 taškų pergalę, ebt to neužteko ir "Kauno Energija" buvo eliminuota iš tolimesnių kovų, o "GB United" šventė gavę kelialapį į ketvirtfinalį nors ir pralaimėję varžybas rezultatu 75:70. Toliau "GB United" susitiks su "Agava & ASS".

Pirmąjį kėlinuką pradėjo šeimininkai atkovoję ginčo kamuolį ir iškart pataikę tritaškio metimą, bet svečiai nepasimetė ir keliomis atakomis persvėrė rezultatą minimalia persvara. Šiandien sunkiai stabdomas šeimininkų komandos kapitonas T.Venslauskas sėkmingai pataikė tritaškio metimą ir eiliniu prasiveržimu persvėrė rezultatą savo komandos naudai. O po dar vieno jo tritaškio jo ekipa buvo 3 taškais priekyje. Visgi 8 taškų atkarpa svečiams padėjo kiek jaustis saugesniais ir po pirmojo kėlinuko rezultatu 15:20 pirmavo "GB United".

Antrajame kėlinuke šeimininkų ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi D.Čereška, tačiau gera svečių gynyba neleido varžovams priartėti, o patys buvo atitole 9 taškais 19:28. Sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes po K.Sakalausko reido po krepšiu "GB United" ekipa turėjo dviženklį pranašumą, o po E.Vaičiulio dviejų taškų ir komandas skyrė 14 taškų, bet T.Venslauskas ir R.Kišonas sumažino skirtumą iki 7 taškų ir ėjo ruoštis trečiajam ketvirčiui rezultatui esant 35:42.

Trečiajame kėlinuke viskas apsikeitė aukštyn kojom, dominuoti aikštelėje pradėjo "Kauno Energijos" krepšininkai, puikiai atlikę darbą gynyboje jie leido svečiams pelnyto vos 6 taškus. Jau kėlinuko pradžioje skirtumas sumažėjo iki 4 taškų, o po kelių D.Čereškos taiklių tolimų metimų šeimininkai priekyje buvo patys 4 taškais. Paėmę minutės pertraukėlę svečiai nelabai ką pakeitė aikštelėje, jie ir toliau leido situaciją valdyti šeimininkams, kurie daugiausia T.Venslausko dėka didino persvarą. Visgi spaudimas pasiteisino ir po šio kėlinuko šeimininkai priekyje buvo 10 taškų rezultatu 58:48.

Lemiamame kėlinyje vyko tikra kova, dėl kiekvieno kamuolio komandos grūmėsi. Buvo padaryta net 12 pražangų, neapseita ir be techninės pražangos. Praėjus keliams minutėms komandas skyrė 7 taškai 61:54, tada ekipos apsikeitė tolimais metimais, bet visgi šeimininkai sugebėjo įgyti taip reikalingą 11 taškų persvarą (70:59). Visgi du taiklūs V.Kasperaičio tritaškiai svečiams įnešė kovingumo, kurio nepaleido iki pat rungtynių pabaigos. Likus žaisti pusantros minutės žaidėjai prasižengdavo ir toliau taškai buvo renkami tik nuo baudų metimo linijos. Visgi sėkmė buvo "GB United" pusėje kurie nors ir pralaimėjo rezultatu 75:70, bet keliauja toliau į ketvirtfinalį.

Po rungtynių "Kauno Energijos" komandos vadovas S.Buknys kalbėjo trumpai:" Neapsigynėme zona ir išvis prastai gynėmės, tai ir pralaimėjome". O svečių treneris daug žodžių taip pat neturėjo:" Įtemptos varžybos buvo, lygūs priešininkai. Pasisekė truputėli ir tiek".

"Kauno Energija": Tomas Venslauskas (34), Deivydas Čereška (18), Rimantas Kišonas (12).

"GB United": Vitalijus Kasperaitis (19), Kęstutis Sakalauskas (19), Raimundas Mickevičius (14).

Nelygioje kovoje nugalėjo "GB United" ekipa (2011 sausio 14 d., penktadienis, 22:51 val.)"Kauno Energija" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Lietuvos geležinkeliai" sutriuškino "GB United" ekipą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:34 val.)"Kauno Energija" namuose nugalėjo "Mikrovisatos" komandą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 22:38 val.)"Kauno Energija" ir antrą kartą įveikė "Olympic casino" (2011 kovo 11 d., penktadienis, 23:46 val.)"Agava & ASS" triuškinančiu skirtumu įveikė "GB United" ekipą (2011 vasario 07 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai " įveikė "GB United" (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Aštuntfinalį "GB United" pradėjo pergale (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 22:53 val.)"Kauno Energija" pasiekė nelengvą pergalę (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 22:33 val.)„Vijoka“ nugalėjo „GB United“ ekipą (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)