KM TORNADO 93 vs KĖDAINIAI (63:91)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 05 d., Antradienis, 18:30 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

"Kėdainiai" kol kas žengia be pralaimėjimų

Nuglaėtojų ekipos vadovas Laurynas
2009 gegužės 05 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 6095

Šiandien (05-05) "Prekybos ir verslo" mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Respublikos" taurės ekipos "KM Tornado 93" (šeimininkai) ir "Kėdainiai" (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje padėtį aikštėje tvirtai savo rankose laikė "Kėdainių " ekipa. Antroje pusėje jauniesiems "KM Tornado 93" ekipos krepšininkams deja nepavyko periimti iniciatyvos , todėl turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 63:91.

Rungtynės prasidėjo gan rezultatyviai, tačiau taškus rinko tik svečių ekipa. Šeimininkai savo atakas stengdavosi užbaigti tolimais metimais, bet "šaudė tik tuščiais šoviniais". Pirmuosius taškus iš žaidimo jie pelnė iki kėlinio pabaigos likus tik porai minučių. Pirmasis ketvirtis pasibaigė rezultatui esant 6:22.

Antrame kėlinyje pagaliau išsišaudė tolimoji šeimininkų artilerija. Tačiau spragos gynyboje ir klaidos aikštės viduryje trukdė labiau priartėti prie varžovų. Šeimininkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki 7, tačiau labai sėkmingai sužaidę paskutines kėlinio akimirkas svečiai atstatė dviženklį taškų skirtumą. Pirmieji du kėliniai pasibaigė rezultatu 27:38 (21:16).

Trečiame kėlinyje iniciatyvą vėl perėmė svečių ekipa ir žaibiškai pradėjo tolti nuo varžovų. Puikiai puldami ir gindamiesi kėdainiškiai netrukus savo persvarą padidino iki 24 taškų. Šeimininkams per likusį laiką nepavyko sumažinti deficito, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 42:66 (15:28).

Paskutiniame ketvirtyje ekipos žaidė atsipalaidavusios. Svečiai ir toliau didino savo persvarą. Vienu metu ji siekė jau net 31 tašką (50:81). Iki rungtynių pabaigos šeimininkai kiek sumažino deficitą, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 63:91 (21:25).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris buvo nelabai kalbus ir tepasakė , kad jų ekipos pergalę šiandienos varžybose lėmė amžius ir didesnė patirtis.

"Kėdainiai" nepasigailėjo "Kolpingo Kolegijos" (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 00:39 val.)"Kėdainiai" tik paskutinėmis akimirkomis palaužė "Statybų vizija & LVA" (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 22:50 val.)Lengva „Amentia Ad Astra“ pergalė (2009 balandžio 28 d., antradienis, 20:44 val.)"Kolpingo Kolegija" nesunkiai nugalėjo "KM Tornado 93" (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 21:16 val.)"Kauno rami" tik po sunkios kovos palaužė "Kėdainių" ekipą (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 21:05 val.)"Amentia AD Astra" iškovojo pakankamai sunkią pergalę (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:44 val.) „Statybų Vizija & LVA“ įveikė jaunuosius „Tornado 93“ krepšininkus (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)