TOPO CENTRAS vs SOLUM GRINDYS (46:49)B lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 spalio 26 d., Antradienis, 17:45 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Po atkaklios ir nerezultatyvios kovos "Solum grindys" įveikė "Topo centras" ekipą

2010 spalio 26 d., Antradienis, 22:15 val., peržiūros: 7557
Šiandien, VRM sporto salėje, B lygoje, ginklus surėmė šeimininkai "Topo centras" ir svečiai "Solum grindys" krepšininkai. Po itin atkaklios ir permainingos kovos, pergale galėjo džiauktis "Solum grindys" vyrai – 46:49 (16:14, 12:16, 6:6, 12:13).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tarp abiejų ekipų užvirė atkakli kova. S.Jankūno dvitaškis ir V.Šližiaus tritaškis suteikė šeimininkų komandai trapų 5 taškų pranašumą. “Solum grindys“ ekipos narys E.Šmitas pelnė 2 taškus su pražanga, o komandos kapitonas A.Lenartas pridėjo dar 2 taškus ir rezultatas tapo lygus (5:5). Kėlinio pabaigoje I.Grigaravičius įmetė du iš eilės tolimus metimus ir rezultatas kėlinio pabaigoje – 16:14 šeimininkų naudai.

Antrąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo „Solum grindys“ vyrukai ir A.Kilo, T.Skardžiaus, bei A.Šunskio pastangomis spurtavę 6:0 perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau pirmavo (16:20), tačiau „Topo centras“ nė neketino nuleisti rankų ir kibo svečiams į atlapus ir po E.Daunoros dvitaškio išlygino rezultatą (28:28). Kėlinį pabaigė E.Šmitas realizuodamas abu baudų metimus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 28:30, dabar jau svečių naudai.

Trečiasis ketvirtis buvo rekordiškai nerezultatyvus. Abi komandos pelnė vos po 6 taškus, iš kurių 4 taškus „Topo centras“ krepšininkai surinko taikliai mesdami baudų metimus. Taigi, po trijų kėlinukų šeimininkų deficitas išliko toks pats – 34:36.

Paskutinėje rungtynių dalyje užvirė inirtinga kova dėl pergalės. Tritaškiu metimu „Topo centras“ ekipą i priekį, minimaliu skirtumu, įšvedęs V.Žvirblis buvo priverstas nusiminti, kadangi “Solum grindys“ atstovas ir komandos kapitonas A.Lenartas, 5 taškais iš eilės sugrąžino, ir netgi padidino savo komandos pranašumą iki 4 taškų (37:41). Kėlinio viduryje sekė abiejų komandų pražangų lavina, abi komandos taškus rinko tik nuo baudų metimo linijos. Likus maždaug 13 sekundžių iki rungtynių pabaigos, M.Gilius sužlugdė visas šeimininkų viltis laimėti, pataikydamas bene svarbiausią rungtynių metimą nuo trijų taškų zonos, ir galima sakyti išplėšęs pergalę savo komandai. Šeimininkai dar bandė gelbėtis prasirenginėdami, tačiau jų pastangos buvo bevaisės ir „Slum grindys“ šventė pergalę rezultatu 46:49.

"Topo centras": I.Grigaravičius 9, V.Žvirblis 8, V.Šližius 6 taškai.

"Solum grindys": T.Skarždius 12 (5 išprov.praž.), E.Šmitas 10 (5 išprov.praž.), T.Litinskas 8 taškai.

"Topo centras" treneris T.Jonkus, kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį įvardijo klaidas ir prastą puolimą, bei varžovų tikrai gerą gynybą.

Nugalėtojų treneris treneris nebuvo kalbus ir kaip, jo manymu, pagrindinę pergalės priežastį paminėjo didesnį norą nugalėti.

Po atkaklios ir permainingos kovos "ARV" palaužė "Topo centrą" (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 21:18 val.)Rezultatyviose rungtynėse "Bokštuva" šešetukas įveikė "Topo centras" ekipą (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)Po itin permainingos bei atkaklios kovos "Solum grindys" privertė pasiduoti "Bokštuva" krepšininkus (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 19:17 val.)Nerezultatyvioje, bet atkaklioje dvikovoje pergalę išplėšė "Topo Centras" (2010 lapkričio 09 d., antradienis, 19:54 val.)Ketvirtajame kėlinyje "Solum grindys" nušlavė "ARV" komandą (2011 vasario 09 d., trečiadienis, 22:52 val.)Atkakli kova baigėsi "Solum Grindys" komandos pergale (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:43 val.)"Solum grindys" įveikė "Bokštuvą" ir užsitikrino 3-ąją grupės vietą (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)Atkakliose rungtynėse fortūna šypsojosi "Topo centrui" (2011 sausio 11 d., antradienis, 20:48 val.)Puikus Tado Ališausko žaidimas leido "ARV" komandai nesunkiai įveikti "Topo Centrą" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 23:33 val.)"United" antroje rungtynių pusėje palaužė "Topo Centrą" (2011 vasario 20 d., sekmadienis, 15:48 val.)