UNITED & Radijas Tau vs Kauno autobusai (97:96)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „United & Radijas Tau“ išaugojo minumalų pranašumą

2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 23:50 val., peržiūros: 1121

2015 vasario 9 dieną, A lygos, „Sporto fėja“ pirmenybėse, Kauno Energijos sporto salėje susitiko „United & Radijas Tau“ (šeimininkai) ir Kauno "Autobusai". Pirmame kėlinyje visiškai dominavo šeimininkai ir vedami T. Žiobos pelniusio pirmus 24 komandos taškus jį laimėjo – 38:13. Antrame kėlinyje suaktyvinę gynybą, svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 52:43. Trečiame kėlinyje vėl kiek geriau sekėsi "Autobusams", kurie laimėjo šį kėlinį septyniais taškais ir po trijų kėlinių turėjo dviejų taškų deficitą – 72:70. Ketvirtas kėlinys virto tikru nervų karu su įspūdinga atomazga, po kurios džiaugėsi „United & Radijas Tau“ laimėję rungtynes rezultatu – 97:96. Šeimininkams tai buvo penkta pergalė per septynis mačus, o "Autobusai" per tiek pat mačų turi dvi pergales.

Rungtynes pradėjo du taškus pelnęs Ridas Globys, kai į tai 8 taškais atsakė Tautvydas Žioba – 8:2. Du taškus pelnė ir Martynas Linkevičius, o toliau sekė įspūdingas T. Žiobos pasirodymas, jis pelnė dar 16 taškų be atsako ir padidino savo komandos persvarą iki – 24:4. Visus 24 taškus jis ir pelnė. Devynis taškus be atsako surinko Kauno "Autobusai" ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų – 24:13. Kėlinį užbaigė "United – Radijas Tau" surinkę keturiolika taškų be atsako - 38:13.

Antras kėlinys prasidėjo šešiais svečių taškais, į kuriuos vienu baudos metimu atsakė Giedrius Jevstignejevas – 39:19. Tris minutes komandos žaidė lygiai ir skirtumas toliau išliko 20 taškų – 46:26. Atkarpą 2:10 laimėjo "Autobusai" ir sumažino deficitą iki dvylikos – 48:36. Iki ketvirčio pabaigos žaidimas klostėsi lygiai ir po dviejų kėlinių - 52:43.

Trečias kėlinys prasidėjo keturiais taškais kuriuos pelnė Deividas Sabeckis, o aštuoniais atsakė „United & Radijas Tau“ – 60:47. Skirtumas kurį laiką nesikeitė, o tada du tritaškius smeigė svečiai ir skirtumas aptirpo iki septynių taškų – 70:63. Svečiai kėlinio pabaigoje pratęsė spurtą ir po trijų kėlinių turėjo tik dviejų taškų deficitą – 72:70.

Ketvirtas ketvirtis prasidėjo aštuoniais "United" taškais, o tritaškiu atsakė Martynas Linkevičius – 80:73. Po tritaškį apsikeitė komandos, o tada devynis taškus be atsako pelnė "Autobusai" ir jie išsiveržė į priekį – 83:85. Dar po du taškus pelnė komandos, o tada atkarpą 8:3 laimėjo šeimininkai ir jie vėl priekyje – 93:90. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tada metantį tritaškį M. Linkevičių pražanga sustabdė šeimininkai, tačiau audringi šeimininkų sirgaliai sutrukdė jam įmesti pirmą baudos metimą ir leido „United & Radijas Tau“ komandai išlaikyti vieno taško pranašumą – 95:94. Pražanga sustabdytas Leonardas Ivanovas sumetė abu baudos metimus, o paskutinė ataka baugėsi netaikliu svečių tritaškiu ir atkovojęs kamuolį Ridas Globys dar pelnė du taškus, kurie jau nieko nepakeitė – 97:96.

Nugalėtojus į pergalė vedė : Tautvydas Žioba – 44 tšk. (13 atk. kam., 50 naud. bal), Leonardas Ivanovas – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 31 naud. bal.), Liutauras Lukošenkinas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

Pralaimėjusių gretose geriausiai sekėsi : Martynui Linkevičiui – 32 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž., 37 naud. bal.), Paulius Beliavičius – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Rakauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Deividas Sabeckis – 12 tšk., Ridas Globys – 11 tšk.

Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 14:54 val.)„Kauno autobusai“ antrą kartą įveikė „United & Radiją Tau“ ir žengė į pusfianlį (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:30 val.)„United & Radijas Tau“ antroje rungtynių pusėje nesuspėjo paskui „R2P Sport & Bangą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 21:03 val.)Gerai startavę BC „Boom“ krepšininkai vėliau neatsilaikė prieš „United & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:10 val.)„United & Radijas Tau“ po atkaklios kovos antrą kartą įveikė BC „Boom“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:41 val.)Įspūdingai atsitiesę „UNITED & Radijas Tau“ krepšininkai įveikė „Kauno Autobusus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:16 val.)Atkakliose rungtynėse Kauno raj. „ASU / Tornado“ po pratęsimo palaužė „UNITED & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:05 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po atkaklios kovos patiesė „United & Radiją Tau“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:01 val.)Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)Pratęsime dominavę Kauno „Autobusai“ nugalėjo BC „Boom“ ekipą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:53 val.)