HELVINA vs PUSKARININKIŲ MOKYKLA (85:84)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 16 d., Antradienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

„Puskarininkių mokykla“ pralaimėjo per 3 minutes

Rytis Mickūnas bando blokuoti varžovo metimą
2007 sausio 16 d., Antradienis, 21:36 val., peržiūros: 4352

37 minutes persvarą turėję „Puskarininkių mokyklos“ krepšininkai palūžo per paskutines 3 rungtynių minutes ir paleido pergalę iš savo rankų – „Helvina“ įmonių lygoje šventė sunkią pergalę 85:84 (18:25, 20:23, 23:22, 24:14).

Paskutinę rungtynių sekundę Marius Zapalis dar turėjo galimybę persverti rezultatą, tačiau jo metimas, mestas iš vidutinio nuotolio buvo blokuotas. Šis epizodas sukėlė daug aistrų, neva prieš M.Zapalį buvo prasižengta, tačiau rungtynėms teisėjavę arbitrai spaudimui nepasidavė ir pražangos neskyrė. Mačui pasibaigus „Puskarininkių mokykla“ pripažino, kad „blokas buvo švarus“.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 30 sekundžių Rytis Mickūnas („Helvina“) ataką užbaigė triuškinamu dėjimu ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai (80:78). Po R.Mickūno dėjimo „Puskarininkių mokykla“ daugiau nebepirmavo.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštelės svečiai – „Puskarininkių mokykla“ per pirmą ketvirtį susikrovė 7 taškų pranašumą (25:18), o per antrąjį kėlinį turėtą persvarą padidino iki dviženklės (48:38).

Visgi sėkmingos atkarpos (11:0) dėka „Helvinos“ krepšininkai persvėrė rezultatą ir išplėšė pergalę.

Rungtynėms teisėjavę arbitrai per 40 žaidimo minučių komandoms išdalino po vieną techninę pražangą (Ardas Zinkus („Helvina“) nusikalto pirmame ketvirtyje, o Marius Zdanauskas („Puskarininkių mokykla“) paskutinėje atkarpoje) ir tuo užsitraukė komandų nemalonę.

Vyriausias rungtynių arbitras Mantas Butvilas iš nugalėtojų gavo 6 balus, o „Puskarininkių mokykla“ teisėjui skyrė 7 balus.

Paulius Klimavičius taip pat buvo vertinamas prieštaringai – „Helvina“ jam skyrė 8 balus, „Puskarininkių mokykla“ perpus mažiau – 4.

Nugalėtojų ekipoje Andrius Savickas įmetė 27 taškus, Ardas Zinkus vienu mažiau, Rytis Mickūnas pridėjo 15.

„Puskarininkių mokyklos“ gretose išsiskyrė Marius Zdanauskas ir Mindaugas Juotkus. Jie atitinkamai pelnė 24 ir 20 taškų.

„Puskarininkių mokykla“ atsilaikė 30 minučių (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Puskarininkių mokykla“ revanšo nepasiekė (2007 sausio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)"Puskarininkių mokykla" nugalėjo grupės autsaiderius (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:19 val.)„Projektų gama“ žengia be pralaimėjimų (2007 vasario 13 d., antradienis, 20:40 val.)„Agava“ žengia be pralaimėjimų (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 20:45 val.)"Autrolis" turėjo pripažinti "Puskarininkių mokyklos" pranašumą (2007 vasario 24 d., šeštadienis, 17:31 val.)Dar vienas tritaškių konkursas baigėsi "Puskarininkių Mokyklos" pergale (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 20:34 val.)"Šilduva" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Helvina“ nukarūnavo „Kauno autobusus“ (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 23:28 val.)Nesunki "Kauno Švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)